Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-10-07 20:55:26 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2014-12-18 22:28:32
Posty: 496
Płeć: Mężczyzna
Trzy razy, wszystkie na poprzednim moto.
Dwa razy na trawie, za pierwszym razem zapomniałem rozłożyć stopkę bocznę i po zejściu z motocykla uznałem, że jest rozłożona, było już za późno.

Drugi raz odpaliłem motocykl, chciałem ruszyć więc dałem pierwszy bieg i ruszam, ale było małe drzewko owocowe które chciałem dość ciasno ominąć no i w połowie kiedy potrzebowałem dodać gazu żeby ominąć to tylko wzrosły obroty i moto na glebę - wyskoczyła jedynka na luz od tamtego czasu bardziej przykładam się do skrzyni biegów.

Za trzecim razem w podróży postanowiłem chwilkę się zatrzymać w mały mieście przy parku, a więc znalazłem wolne miejsce przy krawężniku i pyk motocykl na ziemię :) okazało się, że była cieńka warstwa błota doskonale zakryta pyłem z budowy tak, że nie byo widać różnicy pomiędzy tym, a resztą drogi.

Wszystko bez strat.

Ogólnie uważam, że motocykl ma 2 koła więc ma prawo się przewrócić, nic nienormalnego, strasznego czy cokolwiek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-10-07 20:55:26 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2015-10-08 18:37:17 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-11-08 12:43:13
Posty: 9
Lokalizacja: wisła/stavanger
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 i Gpz
Mi się jeszcze nie zdarzyło,ale na vfr obładowanej i z pasażerem po długiej trasie było bardzo blisko


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-10-09 21:16:25 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2012-09-10 12:40:16
Posty: 761
Lokalizacja: GDA.... czwarte miasto :)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
1 :-D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org