Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie o FZ6 n
PostNapisane: 2016-06-19 17:18:01 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-06-19 17:09:04
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Dzień dobry, witam wszystkich szanownych Użytkowników wspaniałych maszyn.
Mam pytanie czy jest na forum ktoś z okolic Chrzanowa woj. małopolskie ktoś kto mógł by udzielić parę cennych porad i służyć pomocą.
Pytam ponieważ mam zamiar kupić sobie model FZ6n rocznik ok 2005-2007 i chciał bym porozmawiać w realu z kimś kto ma doświadczenie z tematu. Ja niestety jestem laikiem w tej dziedzinie. Będę bardzo wdzięczny za wszelakie porady i uwagi. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytanie o FZ6 n
PostNapisane: 2016-06-19 17:18:01 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2016-06-20 10:32:55 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
jak coś ten link to podstawa: http://www.yamaha-motor.eu/designcafe/e ... 642&page=4

nie wierz w żadne "wersje amerykańskie" itp. jeśli na tej stronie nie ma jakiegoś malowania w tym roczniku (oraz rocznikach dookoła, bo np jak zmienią linię produkcyjną w lutym, to moto ze stycznia mają malowania z poprzedniego roku, ale datę produkcji z aktualnego) to znaczy że moto miało przygodę i było kombinowane. tak samo jak sprawdzaj VIN na stronach, nie ma czegoś takiego jak przerabianie wersji z owiewką na nakedy "bo się bardziej podobają". z drugiej strony nie wybrzydzaj za ostro, szukasz 9-11 letniego motocykla, więc ma prawo (a nawet obowiązek) mieć jakieś ryski, ślady po kamieniach z drogi, a nawet może mieć lekką parkingówkę, w końcu to nie nówka z salonu tylko sprzęt który coś tam już przejechał. ba, jeśli chłodnica nie ma ani jednego zgiętego żeberka, gumki na podnóżkach pachną fabryką, a sety kierowcy nie mają żadnego śladu po butach, to takiego moto też bym się obawiał - bo sorry ale te elementy zużywają się wraz z przebiegiem, i nie ma w tym nic złego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-06-20 20:12:37 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-06-19 17:09:04
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Dziękuję za porady, każda jest cenna :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org