Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-06-25 09:13:28 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2017-06-25 08:57:33
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha Fazer 600
Witam
Panowie nie dawno jakieś miesiąc temu zakupiłem fazera 600 z 2002r. I jak to powszechnie bywa pierwsza gleba musiała juz być , a mianowicie moto upadło mi ze stopki na ziemie. Nic się poważnego nie stało oprócz lekkiego przyrysowania dekla od strony zębatki zdawczej. Moto pali normalnie, biegi również wchodzą jak należy. Ale ostatnio dokładnie wczoraj zauważyłem dziwny dzwięk od strony pokrywy alternatora ( od strony zębatki zdawczej). Mianowicie coś tak jak by trzeszczy, zrzęzi po wcisnięciu sprzegła na luzie dzwięk ustaje, puszczam sprzęgło znowu to samo. Wiem że pewnie ktoś napisze że było te pytanie zapewne 100 razy, ale naprawde przejrzalem forum i były pytania zwiazane ze sprzeglem i dziwnym dzwiekiem od strony sprzęgła. I stąd moje pytanie, co to może być, bo nie chce mi się latać żeby zaraz jakiejś większej biedy nienarobiło. Czy mogło się stać coś po upadku (może było to przed upadkiem, tylko wiecie spod ekscytowania po zakupie moto , tego nie zauważyłem). Czy moze dzwięk przenosi się rzeczywiscie ze sprzęgła? Nadmienie że nie jest to jakieś walenie nie wiadomo jak głośne , poprostu jak stanie się przy silniku to to słychać .
Z góry dziękuje za odpowiedz ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-06-25 09:13:28 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2017-06-25 18:56:44 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2013-05-13 09:28:52
Posty: 95
Lokalizacja: stolyca
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000
Objawy jakby coś się działo z łożyskiem wysprzęglika. Trzeba zdjąć pokrywę sprzęgła i zobaczyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org