Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-16 00:21:42 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-10-05 19:29:18
Posty: 68
Płeć: Mężczyzna
Koledzy, nie mieszkam w Polsce na codzień i w swoim miejscu zamieszkania nie boję się reakcji policji aczkolwiek raz w sezonie śmigam na Polskę. Co sądzicie o takiej modyfikacji, czy będę wrogiem publicznym numer 1 dla naszej kochanej drogówki? Podoba mi się to nie ukrywam, chętnie usłyszę Wasze opinie.

https://www.ktmotorcycle.com/custom-hea ... -2015.html

Przy okazji, nie będę zakładał bezsensownego drugiego tematu. Na naszą felgę w kilofazerku wchodzi 200mm?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Angel eyes - FZ1 Fazer
PostNapisane: 2017-09-16 00:21:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2017-09-16 13:39:42 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1466
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
popaczyłem na gąszcz kabli do montażu tegoczegość - niezły meksyk
Pamietaj że np. w polsce nie ma czegoś takiego jak światła dzienne w motocyklu więc na te red demon eye możesz popatrzeć tylko na posotoju


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-09-16 14:10:15 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-10-05 19:29:18
Posty: 68
Płeć: Mężczyzna
W Polsce tak, aczkolwiek u mnie jest to dozwolone.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-09-16 15:16:03 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
tuzmen napisał(a):
popaczyłem na gąszcz kabli do montażu tegoczegość - niezły meksyk


Wydaje Ci się, samo podłączenie masz dość proste. Dwie przetwornice do HID, plus dwa zasilacze LED do angel eye i demon eye, wszystko masz fajnie załatwione za pomocą jednego przekaźnika. W zasadzie cała filozofia, to podłączenie zasilania i fabrycznej kostki od świateł do przekaźnika, reszta polega w zasadzie tylko na połączeniu ze sobą kilku złączy.

motoluka napisał(a):
czy będę wrogiem publicznym numer 1 dla naszej kochanej drogówki?


Jeżeli będziesz jeździł normalnie na światłach to nikt się do Ciebie nie przyczepi. Widząc z resztą na jakich wynalazkach jeżdżą co poniektórzy, to zakładam, że nawet z włączonymi angel i demon eye musiał byś na prawdę pechowo trafić, żeby się ktoś czepił ;).

Wiesz, u nas pojazdy z założonymi HID, LED, przechodzą bez spiny przeglądy, gdzie ani sam HID/LED, tak jak i lampa, nie mają homologacji dla tego typu rozwiązań ;). W dziale "humor" masz film, na którym gość jeździ czymś, co wygląda jak jeżdżąca kupka złomu i dostał przy kontroli tylko mandat, nie martwił bym się tym szczerze mówiąc. :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-09-16 15:23:07 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-10-05 19:29:18
Posty: 68
Płeć: Mężczyzna
Może jestem przewrażliwiony bo kiedyś pracowałem w Straży Granicznej i widziałem od wewnątrz jak wygląda nagonka i polowanie. A co ogólnie sądzicie o tych światłach, szczerze mówiąc grzeją mnie ostro ale szukam opinii. Według mnie nadają kilofazerowi nowoczesności i walą go kilka lat do przodu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org