Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-04 20:28:13 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Najnowszą xenne rozbrajam w 10 sek sreberkiem z orbitek, a pewnie są spece co to robią 10 razy szybciej, tak samo ta w/w blokada to jak będą chcieli wrzucić na busa to wrzucą a wszystko da się rozpiłować, tylko to kwestia czasu. Lepiej alarm straszak anty dzieciowy czy tatusiowy jak ktoś chce się przymierzyć i tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-04 20:28:13 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-04 22:48:55 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-02-18 12:59:30
Posty: 728
Lokalizacja: Warmia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GTR 1400
Wojtas, a jak rozbrajasz? :D weśśś filmik instruktażowy zamieść, jak się kluczyk zawieruszy to się przyda... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-04 22:58:23 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Nie mam xenny niestety pod ręką bo nie widziałem po co to kupować, a to było w ramach tego jak klient się chwalił że to taki super patent na złodzieji i w ramach testów rozbroiłem xennę i wjechałem po rynnie na swojego busa:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-06 00:59:03 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
nie ma 100% zabezpieczenia... kazde moto w 3-ch mozna do busa wlozyc.. x uzywam juz chwile i powiem tyle ze jest na tyle scislo zrobiony ze chwilami ciezko zapiac lub odpiac z tarczy, a juz kilka razy zlapalem sie na tym (z pospiechu) ze nie mam na czym nogi oprzec :>..... a jak beda chcieli koniecznie TWOJE moto to na swiatlach grzecznie cie zsadza z niego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-06 15:02:12 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
Dzięki za wszystkie opinie , dużo mi pomogły , teraz już wiem alarm i dodatkowo jakieś zabezpieczenie tylko w celu odstraszenia jakiś małolatów !!!
Wojt@s powiedz jaki ty byś alarmik zamontował w fazerku tak by hulał w miarę logicznie , był na tyle dobry by na dzień dzisiejszy odstraszył przebrzydłych zbirów :evil: i nie namieszał w naszej elektryce :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-06 15:31:19 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-02-17 12:39:19
Posty: 222
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1 N
osobiście polecam firmę STIG.pl
dobra instrukcja, łatwy montaż w garażu, mały pobór prądu. używam go już sezon i nie miałem z nim żadnych problemów

prócz alarmu mam jeszcze swój paten odcinający zapłon i Lume XMart jako unieruchomienie.

Alarm nie raz odstraszył wścibskich od moto a Luma uratowała mnie przed przypadkowym ruszeniem z miejsca :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-06 20:13:03 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Cytuj:
Dzięki za wszystkie opinie , dużo mi pomogły , teraz już wiem alarm i dodatkowo jakieś zabezpieczenie tylko w celu odstraszenia jakiś małolatów !!!
Wojt@s powiedz jaki ty byś alarmik zamontował w fazerku tak by hulał w miarę logicznie , był na tyle dobry by na dzień dzisiejszy odstraszył przebrzydłych zbirów :evil: i nie namieszał w naszej elektryce :?:


STIG a najlepiej PATROL LINE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-07 13:00:00 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-08-01 00:01:01
Posty: 59
Lokalizacja: Kraków / Zabrze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R
A o łańcuchach z wbudowanym alarmem co sądzicie? Nie byłoby to równie dobre rozwiązanie(pomijając fakt, że zajmuje więcej miejsca niż blokada)?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-07 13:40:50 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-02-17 12:39:19
Posty: 222
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1 N
i fakt ze musisz zawsze szukac miejsca na przypiecie (slupki itp) dla mnie malo praktyczne... na to samo wyjdzie jak zalozysz Xene z alarmem i postawisz go w takim miejscu by ni bylo mozliwosci wyprowadzenia go bez zdjecia blokady. ja mam alarm antywstrzasowy. i jeszcze jeden minus to taki ze jak zdejma (przetna) lancuch z alarmem to go wyrzaca do kosza i juz przestanie dziwnie wygladac laweta z moto i wyjacym alarmem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-07 19:43:33 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Cytuj:
i fakt ze musisz zawsze szukac miejsca na przypiecie (slupki itp) dla mnie malo praktyczne... na to samo wyjdzie jak zalozysz Xene z alarmem i postawisz go w takim miejscu by ni bylo mozliwosci wyprowadzenia go bez zdjecia blokady. ja mam alarm antywstrzasowy. i jeszcze jeden minus to taki ze jak zdejma (przetna) lancuch z alarmem to go wyrzaca do kosza i juz przestanie dziwnie wygladac laweta z moto i wyjacym alarmem.


Xenne rozbrajasz alarm sreberkiem, dlatego to pic na wode jak dla mnie , jedyni alarm gdzie centralka jest schowana pod plastikami i nie ma do niego dojśćia, z czujnikiem dotykowym/antywstrząsowym/grawitacyjnym i tyle, jak mają zajebać to wezmą a przynajmniej moto rabanu na robi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-08 00:02:57 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-02-17 12:39:19
Posty: 222
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1 N
Wojt@s napisał(a):
Cytuj:
i fakt ze musisz zawsze szukac miejsca na przypiecie (slupki itp) dla mnie malo praktyczne... na to samo wyjdzie jak zalozysz Xene z alarmem i postawisz go w takim miejscu by ni bylo mozliwosci wyprowadzenia go bez zdjecia blokady. ja mam alarm antywstrzasowy. i jeszcze jeden minus to taki ze jak zdejma (przetna) lancuch z alarmem to go wyrzaca do kosza i juz przestanie dziwnie wygladac laweta z moto i wyjacym alarmem.


Xenne rozbrajasz alarm sreberkiem, dlatego to pic na wode jak dla mnie , jedyni alarm gdzie centralka jest schowana pod plastikami i nie ma do niego dojśćia, z czujnikiem dotykowym/antywstrząsowym/grawitacyjnym i tyle, jak mają zajebać to wezmą a przynajmniej moto rabanu na robi.



zle zrozumiales, bo ja mam centralke z alarmem schowana, a lancuch z alarmem czy xenna to i tak to samo bo rozbroja/utna i nie ma .


Wojt@s napisał(a):
Cytuj:
jak mają zajebać to wezmą a przynajmniej moto rabanu na robi.

zgodze sie z Toba


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-21 16:09:50 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-12-16 12:56:07
Posty: 344
Lokalizacja: Gród Kraka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Szajsung
Obecne moto: BMW R1200GS ADV LC
Witam.
Ktoś miał kiedyś do czynienia z alarmem SPY ?
Na Alledrogo po 99 zł
Właściwie nie widzę różnicy, między Stigiem 07 a SPY, może poza tym że SPY nie daje głośnika (jest tylko
przetwornica piezo). Piloty za to fajne, bo składane :)
Warto tyle dopłacać :?: i jak z ew. problematycznością tego alarmu :?:
Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o skuteczność zabezpieczenia
(wiadomo - w moto to generalnie niemożliwe),
a jedynie od dobrą dyskotekę w przypadku potencjalnych snujo-szperaczy :twisted:

I jeszcze, czy warto dopłacać do STIGA 77 (125zł)
+trzystopniowy prealarm
+czarna wiązka kabli

Raczej przymierzam się do STIGA 77 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-21 16:39:26 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
tak jak pisałem STIG albo Patrol Line, to są alarmy które nie stają na drugim końcu świata, przerobiłem temat tanich alarmów u klientów , potrafily sie dziać cuda, odcinki zapłonów podczas jazdy, automatyczna blokada, odcinanie paliwa, cuda. Dlatego aby nie mieć takowych ciśnień warto dołożyć te pare złotych, kupić coś z gwarancją i pewnego.

Co do dopłacania ja jestem zdania że jak ktoś ma pojęcie to nawet jak mu kable rurą zasłonisz to i tak odłączy na spokojnie od przekaźnika rozrusznika, pompy paliwowej, zapłonu, to nie jest wcale taka sztuka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-21 18:00:44 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-12-16 12:56:07
Posty: 344
Lokalizacja: Gród Kraka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Szajsung
Obecne moto: BMW R1200GS ADV LC
:lol:
Neee, nic z tych rzeczy jak podpinanie odcinania zapłonu.
Nie chciałbym umrzeć na prostej zabity przez jakieś durne zwarcie w STIG'u :lol:
Ot, jak mówiłem - dyskoteka. Straszak na trójpasiastych :D
Jak będą chcieli upier... i tak to zrobią. Zresztą dodatkowe zabezpieczenia i tak mam.
Ombre.
Kupię STIGa 07P. Pożyjemy, zobaczymy.
Jedno jest pewne: W Łodzi będę z Fazim chodził pod pachą.
Jak się Wojt@sowi spodoba, to choćbym go podpiął do DeepBlue, i tak mi go na Piotrkowskiej w samo południe przez wydech na części rozbierze :D z czasem poniżej 60s :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Luma XMart
PostNapisane: 2010-01-21 18:37:33 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
STIGa 07P dobry wybór, dużo tego idzie.

Kazdy kto chociaż raz czy dwa w życiu zakładał alarm w motocyklu wie jak go szybko unicestwić, niestety te układy sa za proste a zresztą metoda na busa jest niestety bardzo skuteczna.

A co do fazera, w życiu i za darmo, szczególnie dla siebie nie chcę go widzieć:) Nie żeby moto było złe i w ogóle, ale dostęp serwisowy, wąska rama to nie to co tygryski lubią najbardziej.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org