Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-04-05 21:19:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2020-08-19 05:41:31
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz8
Witajcie,

Przy okazji duuuzego serwisu po 40k w moim Fazerze doszedłem do wniosku, że podejdę kompleksowo i doposażyć go tak jak już wcześniej chciałem.
Chcę zainstalować nowy końcowy wydech. Mój FZ8 ma dla mnie mocy wystarczająco, ale chciałbym, żeby trochę ładniejszy miał dźwięk.
Akrapovitc nie schodzi poniżej 3k PLN dla mnie trochę za dużo, szczególnie jak nie chce zwiększać mocy Znalazłem Leovince LV ONE Evo dedykowany do FZ8 za około 1.5k PLN

https://www.leovince.com/en-gb/product/ ... z8-fazer-8

Przede wszystkim chce żeby motocykl chodził poprawnie - tak jak teraz. I co muszę zrobić po instalacji takiego wydechu. Synchronizacja, czy coś jeszcze ..., mapy? jakie to są koszta, czy jest to jakaś standardowa operacja zmiana map, czy coś bardzo mocno kosztownego, bo jeśli na regulację wydam trzy razy tyle, co na wydech to w moim przypadku mija się z celem. Tak jak pisałem najważniejsze, żeby motocykl pracował poprawnie, nie miał dziur mocy, zmieniała się temp. spalania, czy też utrata kompresji, bo wiem, że takie rzeczy się zdarzają.

Proszę o sugestie, w tym również inne typy wydechów, ma fajnie brzmieć, ale tak żebym przeszedł przegląd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-04-05 21:19:19 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2021-04-08 20:49:29 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2020-05-29 19:40:48
Posty: 91
Lokalizacja: KR
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YAMAHA FZ6
Linek4 napisał(a):
... Proszę o sugestie, w tym również inne typy wydechów, ma fajnie brzmieć, ale tak żebym przeszedł przegląd.


sbk leo Vince ma fajne brzmienie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org