Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-24 14:37:14 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-02-24 01:00:02
Posty: 8
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fazer
Witam. Mam kolejny problem z moim fazerze. Wymieniłem uszczelke pod głowica bo mialem po 3,5 bara na garku. ustawiłem zapłon idealnie na znaki. no i ciśnienie nadal ma 3,5 bara. jedyne na 4 garku mam 7 barów ale wczesniek było cos kole tego.
co mogło sie ztać?? juz nie mam pomysłów. głowice planowałem sprawdziłem szczelność i wszystko ok. jest mozliwośc ze rozrzad sie przestawił na wale i ze znaki wychodza idealnie łacznie z GMP pierwszego tłoka?? walcze juz tydzien z tym motorem i dodam ze naprawiam swoje motorki o 14 roku zycia i pierwszy raz sie spotykam z taka sytruacja. Nie wiem moze cos przeoczyłem, moze gdzies robie błąd. Moze zle mierze ta kompresje. Myslałem ze rozrzad jest zle ustawiony i nie domykaja sie zawory ale to raczej nie mozliwe bo wszystko sie zgadza ze znakami i GMP pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-24 14:37:14 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2010-02-25 09:41:41 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-04-11 09:18:19
Posty: 98
Lokalizacja: SLU
Płeć: Mężczyzna
3,5 bara w cylindrach ?? uszczelka pod głowice dawałeś ori czy zamiennik ? szczelność zaworów robiłeś, luzy są w normach,sprawdź czy nie są podparte,głowice planowałeś? robiłeś coś z tłokami ,pierścieniami?
p.s. a jesli chodzi o zamiennik uszczelki pod głowicą, to przerabiałem to u siebie i gówniana sprawa ,przez magistrale olejową wyciekał olej także po paru kilometrach nogawka była tłusta , i zdecydowanie słabsze ciśnienie na 1 i 2 cylku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-25 15:16:44 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4619
Obecne moto: jamaha pw 50
wasiul zapoznałbyś się najpierw z:
viewtopic.php?f=28&t=163


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org