Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-17 20:09:33 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2013-12-07 11:23:36
Posty: 469
Lokalizacja: WWY
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ninja 1000SX
MGG ma szybki do naszych sztuk.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-05-17 20:09:33 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-05-17 20:34:32 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
kris 1990 napisał(a):
a zna ktos z was stronke sklepu gdzie mozna by kupic szybe do pierwszych fazerów?

http://www.mgg.com.pl/szyby-motocyklowe/yamaha/102/fzs-fazer-600-98-01.html
jak chcesz możesz do nich skrobnąć maila i dopytać się, czy nie mają jeszcze innych. Do "kocich oczu" też na stronie pokazany jest tylko jeden model, w rzeczywistości okazało się, że mają jeszcze inny :).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-05-22 13:10:20 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
Dzisiaj przyjechała do mnie zamawiana szyba w kolorze "ciemny grafit", tylko że przyszła mi ta "ścięta" szyba, której nie chciałem, ale bardzo dobrze się stało bo wygląda zaje##ście i po przyjrzeniu się dokładnie, szyba tej długości "w trójkąt" wyglądała by beznadziejnie :lol:

Przed:
[ img ]

Po:
-bez wykończenia
[ img ]
- i z wykończeniem
[ img ]

Na zdjęciach szyba wygląda na zupełnie prostą, ale ma delikatny spoiler na górze, dokładnie taki, jaki sobie marzyłem :D
[ img ]

Jestem nieziemsko zadowolony z zakupu i bardzo miło zaskoczony. Bałem się trochę, że ciemny grafit, będzie za ciemny, ale wyszło super :D .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-05-28 21:24:38 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-04-30 23:06:02
Posty: 13
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz8
Ja również myślę o zmianie szyby na turystyczną, bo mam wrażenie, że ta fabryczna kieruje mi strugę powietrza w okolice kasku, powodując dziwne turbulencję. I ma to niestety związek z kaskiem, w którym jeżdżę. Może wyższa szyba rozwiąże problem.

Na co dzień używam Nolana N-103 i tak jak większość go chwali za względną ciszę, to moim zdaniem jest strasznie głośny. I do tego sprawia wrażenie podatnego na podmuchy wiatru i potrafi nim "telepać". Miałem okazję przejechać się w Shoei'u Multitec i moim zdaniem jest rewelacyjny. Kaskiem nie "telepie", głowę obracam w lewo i prawo bez najmniejszych problemów. Do tego kask sprawia wrażenie, jakby nic nie ważył, nie męczy karku podczas jazdy, a różnica w wadze to niewiele ponad 100 g na korzyść Shoei'a. Niestety, ze względu na cenę, jest dla mnie na razie nieosiągalny.

Stąd pytanie do Ciebie, czy jeździłeś już może w jakąś trasę z tą szybą ?
Czy dobrze chroni przed pędem powietrza i nie powoduje nieprzyjemnych zawirowań ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-05-28 21:37:13 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
skrzydlaty napisał(a):
Stąd pytanie do Ciebie, czy jeździłeś już może w jakąś trasę z tą szybą ?
Czy dobrze chroni przed pędem powietrza i nie powoduje nieprzyjemnych zawirowań ?


Przejechałem już z tą szybą ~400km i jest rewelka, mam 189cm i z fabryczną przy 120km/h wiało niemiłosiernie po kasku i szyi, z tą jest elegancja i utrzymywanie przelotowych ~120-140km/h nie sprawia problemu. Wiadomo, że wiać nie przestało, bo to nie karoseria samochodu, tylko kawałek pleksi, ale dla mnie różnica jest już wyraźna i wystarczająco satysfakcjonująca :).

-tylko teraz śmigam bez tej gumki wykańczającej szybę, powód? Powód jest prosty, dwa razy wróciła w kieszeni bo pierwsza mijanka z zestawem i gumka "tańczyła" na baku, po prostu trochę za słabo się trzyma i ją po czasie zdmuc h u j e, pomyślę, jak mnie najdzie to może ją przykleję...chociaż...nie wiem też w zasadzie po co mi ona do szczęścia potrzebna :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-05-28 22:06:01 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-04-30 23:06:02
Posty: 13
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz8
Fajnie, że się sprawdziła. Myślę, że niebawem, także stanę się szczęśliwym posiadaczem tej szyby.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org