Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-16 15:36:39 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-24 19:21:54
Posty: 388
Lokalizacja: stolica "Scyzorykowa"
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6S
http://allegro.pl/torba-magnetyczna-na- ... 15727.html
Jak w temacie, czy ktos używa taki tankbag i czy ewentualnie może cos na jego temat powiedzieć? Jak sie sprawuje na Fazerze?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-16 15:36:39 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-06-17 23:03:08 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-06-17 22:58:24
Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600 2002
Używam takiego, tylko 18L w sumie od niedawna ale już mogę powiedzieć, że mocno się trzyma :) Zamki nie otwierają się same.
Ogólnie fajny stosunek cena/jakość. Jedyne co mnie zdenerwowało, to fakt, że w dzień praktycznie nie widać nawigacji włączonej na tel. przez mapnik.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-18 07:39:54 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2013-02-04 15:11:08
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600
Ja mam bardzo podobny: http://allegro.pl/torba-magnetyczna-na- ... 05646.html miałem dużą zniżkę w sklepie i dlatego stałem się posiadaczem.
Ogólnie nie ma się do czego przyczepić trzyma dość dobrze. Przy czym jak za dużo napakujesz to może być problem, bo robi się okrągły i magnesy nie zawsze dobrze dolegają.
Ten mój ma pokrowiec przeciwdeszczowy, trzeba go dobrze założyć, bo można zgubić (raz mi się zdarzyło, ze go zwiało - na szczęście złapałem).
No i folia na mapy - jak się wsadzi tam telefon z gpsem latem to się przegrzewa i wyłącza, ale na mapy idealnie się nadaje.
Bardzo wygodna rzecz, na ogół zawsze mam dużo gratów w spodniach, więc jak wyskakuje na moto, to wbijam się w kombinezon i wszystko sobie do tego tankbaga przerzucam. Można doczepić pasek na ramię, więc na postoju, można w miarę szybko torbę ze sobą zabrać.
Ważne jest też, żeby nie dopuszczać tej torbie kontaktu z ziemią, bo jak złapie jakieś opiłki to mogą Ci bak porysować. Ja zawsze sprawdzam przed położeniem na baku, bo czasami się coś tam przyklej (klucz, śrubka, spinacz biurowy itp).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-18 10:40:56 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-04-28 08:51:59
Posty: 92
Lokalizacja: Pruszków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
Już czwarty sezon używam tankbaga firmy OXFORD i nie narzekam. Jakość wykonania w porównaniu do ceny jest w mojej ocenie wysoka. Jedyny mankament to jak już pisał sasza7 możliwość porysowania lakieru na baku. Także podsumowując: polecam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org