Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-04 22:16:43 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2014-10-20 19:55:44
Posty: 138
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000 VTX 1800
blue7 napisał(a):
kalikali zrób proszę dokładne zdjęcia jak z jakością wykonania i ogólnie z różnych stron. Też sie przymierzam do klamek na przyszły sezon. Jaki kolor kupiłeś?


Jasne , zrobię. Może chwilkę to potrwa /2-3dni/ bo wrzucę razem z handbarami.
Musze nawiercić i nagwintować ciężarki w kierownicy.
Kupiłem odcień tytanowy i czarna regulacja.
Gość składa na życzenie kolor regulacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: KLamki do fz6 s2
PostNapisane: 2014-11-04 22:16:43 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-11-04 22:33:57 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Nie ma pośpiechu :) ja tak myślę raczej o srebrnych bo jak ma farba zejść to tylko kolorowa a jak słyszę u jednych ona się wyciera a u innych nie. Srebrne to oryginalny kolor materiału więc pod tym względem są bezpieczne. Choć widziałem ostatnio fajne klamki ASV, tylko dwa razy droższe. Ale pomijając kwestie kosmetyczne to komfort jazdy wzrasta niebotycznie którekolwiek się kupi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-11-04 23:20:30 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-07-25 14:30:00
Posty: 71
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Płeć: Mężczyzna
Telefon: FAJNY
Obecne moto: FZ 1 FAZER
jakich nie kupisz to i tak będą chyba lepsze od oryginałów ale każdy ma swoje zdanie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-11-05 07:10:02 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2014-10-20 19:55:44
Posty: 138
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000 VTX 1800
blue7 napisał(a):
Nie ma pośpiechu :) ja tak myślę raczej o srebrnych bo jak ma farba zejść to tylko kolorowa a jak słyszę u jednych ona się wyciera a u innych nie. Srebrne to oryginalny kolor materiału więc pod tym względem są bezpieczne. Choć widziałem ostatnio fajne klamki ASV, tylko dwa razy droższe. Ale pomijając kwestie kosmetyczne to komfort jazdy wzrasta niebotycznie którekolwiek się kupi :)


U koleżki w CBR, czarne chińczyki hulają już chyba 4 rok i nie widać oznak zmęczenia.
Klamki sa anodowane

ps anodowanie to grosze. kolor mozna zmieniać co roku ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Panowie
PostNapisane: 2014-11-07 17:33:30 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2014-10-20 19:55:44
Posty: 138
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000 VTX 1800
z ręką na sercu. Nie ma się nad czym zastanawiać - czy.
Jakie - tak, ale nie czy.
Zakupione chińczyki okazały sie bardzo przyjemne. Gdybym miał kupić jeszcze x kupiłbym.
Nie ma porównania do pracy oryginalnych dyszli.
Z bolącą ręką ,dwoma palcami wciskam sprzęgło / ustawianie 1/
Allegrowe klamki po 139zł dają radę
http://tufotki.pl/2xrZg

ps ale ze mnie torba. zobaczcie jak zamocowałem handbary. dopiero na foto zobaczyłem że źle przykręcone :thumbdown:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-11-08 00:47:52 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
kalikali dziękuję za świetne zdjęcia i krótką recenzję ;) klamki wyglądają zachęcająco, żeby ponaciskać :D podumam jaki chcę kolor i też zamówię. Wahałem się co do jakości, czy będą one trwałe i bezpieczne ale raczej nie słychać lamentu wdów na ten temat więc też zamówię sobie. Możesz mi podesłać sprzedającego gdzie kupowałeś te klamki?

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-11-08 07:29:33 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2014-10-20 19:55:44
Posty: 138
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000 VTX 1800
blue7 napisał(a):
kalikali dziękuję za świetne zdjęcia i krótką recenzję ;) klamki wyglądają zachęcająco, żeby ponaciskać :D podumam jaki chcę kolor i też zamówię. Wahałem się co do jakości, czy będą one trwałe i bezpieczne ale raczej nie słychać lamentu wdów na ten temat więc też zamówię sobie. Możesz mi podesłać sprzedającego gdzie kupowałeś te klamki?

Pozdrawiam :)


4686659041

Przesyłka idzie 5 dni ekonomiczny list


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-07 12:58:48 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Witam Koledzy,

Odgrzeję trochę kotleta.

Mocno zastanawiam się nad zakupem klamek. Pojęcia tylko nie mam czy lepiej wybrać krótkie czy długie?
Te: http://allegro.pl/krotkie-klamki-sporto ... 98987.html
Czy te: http://allegro.pl/dlugie-klamki-sportow ... 99393.html

W tym miejscu mam pytanie: czy ktoś z Was miał do czynienia z obiema wersjami i może się wypowiedzieć na ich temat?

Wiem, że wygoda to rzecz gustu, ale będę wdzięczny za wszelkie infomracje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-07 14:12:23 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Tanatos cały sens zmieniania klamek polega na tym, żeby ta zmiana wpływała korzystnie na przyjemność w prowadzeniu motocykla jak i walory wizualne ;) Jeżeli chodzi o długość klamek to właśnie jest spora różnica między krótkimi i długimi bo porównywałem z tym, że długie trudniej spotkać (poza oryginalnymi). Krótką klamkę trochę inaczej się "łapie" bo nie całą dłonią przez co trzeba wyrobić sobie na nowo czucie sprzęgła i hamulca. Krótkie klamki są bardziej poręczne ale wymagają przyzwyczajenia na początku, wiele osób pytałem jak odczuwają zmianę i zdecydowana większość zamontowała krótkie klamki i odczuwają ogromną zmianę na plus.
Sprawdzałem też klamki łamane i odradzam takie z tego względu, że w tym miejscu gdzie się klamka składa jest przegub w którym są luzy co wynika z ich konstrukcji i taka klamka kiwa się w obydwie strony. Takie jakie pokazałeś w poście są OK :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-07 15:37:35 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Serdecznie dzięki za cenne informacje. No właśnie byłem na 80% nastawiony na krótkie. Po Twojej wiadomości chyba sprawa się już wyjaśniła, choć dalsze spostrzeżenia i sugestie mile widziane.

P.S. Mieszkasz w przepięknym mieście. Bywam tam raz na kilka miesięcy i powiem Ci, że widok z Kopca Tatarskiego robi wrażenie :) Byłem u Ciebie w ostatni czwartek ale rano była zarąbista mgła i na Kopcu zbyt wiele nie było widać. Choć bywałem i w takie pogody, że już Korczową było widać :D:D Szkoda tylko, że przy tej knajpie (bodajże Loża Szyderców???) zdemontowano taką drewnianą konstrukcję a'la pomost. Faktem jest jednak, że jej stan daleki był od ideału.

Tak czy owak wieliie dzięki!

LWG!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-07 16:32:46 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Tanatos, nie ma sprawy :) Ja też przymierzam się do zmiany klamek ale najpierw kufry, które już praktycznie będę zamawiał lada dzień bo mają wyższy priorytet. Klamki na pewno będą krótkie i czekam na wersję krótkich w stylu bi-color które świetnie wyglądają, bo narazie dostępne są wyłącznie długie.

O tak, Przemyśl to moje ulubione miasto w tej części Polski i choć nie jest metropolią to ma ten swój klimat który próżno szukać w wielu większych miastach. Przy dobrej pogodzie dobrze jest przyjść z lornetką bo widoki są świetne tak jak mówisz i to w każdą stronę. Teraz na kopcu robią chyba ścieżkę koło trzech krzyży żeby można było zejść parkiem do centrum starego miasta, więc będzie jeszcze fajniej. A tym punkcie koło Loży Szyderców super się zachody słońca ogląda, wpadnij kiedyś jak będzie słonecznie.

Jak kupisz i zamontujesz klamki to wrzuć foto jak to u Ciebie wygląda i koniecznie napisz jak się je użytkuje :)

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-07 17:51:52 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Zdjęcia na pewno wrzucę i dam znać jak jest z walorami użytkowymi, ale będzie to dopiero za jakiś czas. Klamki kupione - ale kupił mi je kolega z USA. Więc klamki będą szły z kraju ryżu do USA a potem przy okazji "paczki" do mnie. Więc potrwa to jakiś czas, ale do sezonu jeszcze daleko :)

Powiem Ci, że z racji mojej pracy jeżdżę po całym kraju i dla mnie Przemyśl to nie jedno z najładniejszych miast w tej części Polski, ale Polski w ogóle. A uwierz mi, że nie ma praktycznie większego miasta w którym nie byłem i skalę porównawczą mam. Tym bardziej, że zawsze jak się zakwateruję w hotelu to po max. godzinie buszuję już po danym mieście aby je zwiedzić :)

A Przemyśl jako miasto to dla mnie klękajta Narody :D Moja wizyta tam wygląda niemal zawsze tak samo. Jak tylko zakwateruję się w Accademii, z buta idę na Kopiec Tatarski, potem spacer po starówce i wieczorna wizyta w "trzech papryczkach" przy Wybrzeżu Piłsudksiego - świetny lokal, świetna pizza i kapitalna muzyka :D Generalnie zazxroszczę Ci miejsca zamieszkania.

Wybaczcie wszyscy za off top, ale to było silniejsze ode mnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-07 21:20:15 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2014-10-20 19:55:44
Posty: 138
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000 VTX 1800
blue7 napisał(a):
Tanatos, nie ma sprawy :) Ja też przymierzam się do zmiany klamek ale najpierw kufry, które już praktycznie będę zamawiał lada dzień bo mają wyższy priorytet. Klamki na pewno będą krótkie i czekam na wersję krótkich w stylu bi-color które świetnie wyglądają, bo narazie dostępne są wyłącznie długie.

O tak, Przemyśl to moje ulubione miasto w tej części Polski i choć nie jest metropolią to ma ten swój klimat który próżno szukać w wielu większych miastach. Przy dobrej pogodzie dobrze jest przyjść z lornetką bo widoki są świetne tak jak mówisz i to w każdą stronę. Teraz na kopcu robią chyba ścieżkę koło trzech krzyży żeby można było zejść parkiem do centrum starego miasta, więc będzie jeszcze fajniej. A tym punkcie koło Loży Szyderców super się zachody słońca ogląda, wpadnij kiedyś jak będzie słonecznie.

Jak kupisz i zamontujesz klamki to wrzuć foto jak to u Ciebie wygląda i koniecznie napisz jak się je użytkuje :)

Pozdrawiam!


Boooziu. W Przemyślu jestesmy co najmniej 1x w roku / przejazdem / ale nigdy nie zwiedzaliśmy. W przyszłym sezonie to sie zmieni. Pojedziemy specjalnie na samo zwiedzanie, skoro mówisz ,że jest miodzio.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-08 20:38:58 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Koniecznie - nie będziecie żałować :)

Choć i Ty jak widzę mieszkasz w równie zacnym mieście :) Starówka u Ciebie ma swój klimat. Szczególnie wrażenie robią te obrazy w zamurowanych oknach. No i są kapitalne lokale idąc w stronę tunelu prowadzącego na Podzamcze :) Hehe jak zawsze tam spaceruję to widuję też w tym samym miejscu młodego chłopaka z długimi włosami, który ZAWSZE śpiewa "Zegarmistrza światła" :D:D:D Nie ma to jak bogaty repertuar :D Z ręką na sercu - jeszcze nigdy przechodząc tamtędy nie słyszałem, żeby grał coś innego.

Hehe kurcze... zaczęliśmy od klamek a schodzimy na poradnik turystyczny :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-08 20:43:23 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Tanatos trzeba więc przenieść się do stosownego działu albo utworzyć nowy temat ;) dlatego ja nawet tu już nic nie piszę :shh:

kalikali dysponujesz jakimiś zdjęciami jak u Ciebie klamki wyglądają? Zadowolony Jesteś z zakupu?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org