Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-28 02:16:54 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-11-29 13:42:13
Posty: 251
Lokalizacja: Bestwina (koło Bielska Białej)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 504219468
Obecne moto: Suzuki V-strom 1000
pawlikgawlik napisał(a):
Tak się wtrące... to, że masz DID GOLD nie znaczy, że jest super hiper wzmocniony, po prostu może tylko mieć taki kolor ;P
Najważniejsze jest oznaczenie łańcucha! Czy jest no-ring, o-ring czy x-ring i reszta znaczka.

To samo się tyczy zębatek. Niech was Bóg broni by kupować aluminiowe! Maja najmniejszą żywotność (ok 4-6kkm).
Że tak Cię pouczę pawlik... napisałem, że mam taki sam łańcuch jak Robercik, jakbyś znał oznaczenia to byś wiedział, że VX znaczy, że to jest łańcuch V-wzmocniony X-x-ringowy, a są dostępne dwie opcje, albo czarny albo za ok20zł. drożej GOLD czyli złoty (to jest tylko walor estetyczny nie wpływający na nic). A zębatki Grosskopf-a są stalowe...że tak tylko Ci wyjaśnię po krótce :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zestaw napedowy
PostNapisane: 2013-02-28 02:16:54 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-02-28 03:41:35 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-10-07 22:52:01
Posty: 205
Lokalizacja: Żywiec/Kraków
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 694 667 723
Obecne moto: YZF600R
Wiem wiem ;)

Jeszcze jest ZVMX to już w ogóle super hiper i szybciej zatrzesz silnik niż się zużyje xD i seria ER typowo robiona pod wyścigi (niby - ale zalecają ja do mniejszych mocy(pojemności), bodaj starsza konstrukcja niż 530 ZVMX, aczkolwiek mogę się mylić). Są jeszcze z takim oznaczeniem G&B choć teraz to nie wiem czy dalej to stosują wtedy masz zloty łańcuch a te poprzeczki w środku czarne.

I nie pisałem to odnośnie tego, ze takowy macie tylko wtrąciłem się ogólnie do dyskusji, żeby było dla potomnych ;), bo ludzie widzą gold i od razu myślą "łał on ma D.I.D zloty, to musi być zaje.... łańcuch". A tak jak Wojtowco wspomniałeś ze względów estetycznych za dopłatą można każdy dostać w wersji Gold.


@Tomk - zwykłe maja według Sunstara żywotność około 20-30kkm. Generalnie często zębatki są jeszcze dobre, ale zużyciu - "wyciagnięciu" podlega łańcuch i by nowego łańcucha nie narażać na zbyt szybkie zużywanie (dopasowuje sie do zębatek, które częściowo zużyte nierówno go naciągają) wymienia się cały napęd (łańcuch+zębatki).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-28 14:44:54 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-23 23:11:58
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600
pawlikgawlik napisał(a):
@Tomk - zwykłe maja według Sunstara żywotność około 20-30kkm. Generalnie często zębatki są jeszcze dobre, ale zużyciu - "wyciagnięciu" podlega łańcuch i by nowego łańcucha nie narażać na zbyt szybkie zużywanie (dopasowuje sie do zębatek, które częściowo zużyte nierówno go naciągają) wymienia się cały napęd (łańcuch+zębatki).

spoko, tak się przeraziłem, że może stalowe wytrzymują na 2 razy tyle i trzeba będzie zmienić za jakiś czas.
A to prawda, że dobrze jest po nastu tysiącach kilometrów wymienić same zębatki?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-28 21:14:56 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-09-05 16:57:28
Posty: 908
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 GT 2008
Dzej003 napisał(a):
No czyli też wyjdzie z 7 stówek a gdzie Roberto kupowałeś napęd podaj jakiegoś linka...



ja naliczyłem 590 :P wszystko oni mi zamawiali Dżeju :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-03-07 19:47:05 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-01-05 12:24:25
Posty: 18
Lokalizacja: Wiedeń
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
Czy słyszał ktoś o zestawach napędowych DC (Dyna Chains)? Takie coś oferują mi w serwisie... Strona firmy http://www.dc-chains.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org