Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-11 20:25:05 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-04 20:53:21
Posty: 150
Lokalizacja: Looblyn
Płeć: Mężczyzna
teratoma napisał(a):
Czy ktoś próbował kiedyś założyć na tył FZ6 oponkę o szerokości 190? Pytam, bo mam okazję kupić od kolegi właśnie taką oponę torową (oczywiście w komplecie z przednią). Co prawda moje pirellki diablo strada są jeszcze w dobrym stanie, więc nie chcę się ich pozbywać, ale korci mnie, żeby na najbardziej gorące miesiące założyć coś mniej turystycznego. Może uda mi się zrobić jakiś wypad na tor cartingowy do Lublina, a wtedy wolałbym oponkę bardziej "klejącą" się w winklach. Cena tych torówek jest bardzo kusząca i są w dobrym stanie (boki trochę zdarte, a środek nówka), ale nie wiem jak mój fazer zareaguje na taki eksperyment. Jeździłem na FZ1, które mają fabrycznie montowane 190-tki na tył i było całkiem OK, no ale FZ6 to jednak trochę inne moto :roll:


odradzam, 180 i tak jest szeroko.
A na tor zapraszam jak najbardziej. Ciekawe jak wygląda powrót do stolicy po takim wypadzie na tor ? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-05-11 20:25:05 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-11 20:44:48 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-04-08 22:13:46
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Honda CBR 1000RR
dopawcia napisał(a):
teratoma napisał(a):
Czy ktoś próbował kiedyś założyć na tył FZ6 oponkę o szerokości 190...


odradzam, 180 i tak jest szeroko.
A na tor zapraszam jak najbardziej. Ciekawe jak wygląda powrót do stolicy po takim wypadzie na tor ? :)


Ja także wolałbym torową 180-tkę, ale niestety mam okazję kupić 190, więc pytam o opinię. Ciekaw jestem co się konkretnie "popsuje", a co ewentualnie poprawi podczas prowadzenia fazera z taką oponą?

Co do powrotu do stolicy po torowych przygodach to z osobistego doświadczenia nic powiedzieć nie mogę (bo w tym roku ewentualnie zafundowałbym sobie debiucik :wink: ) ale z doświadczenia kolegów, wiem, że czasem warto przyciągnąć na taki wypad kogoś z samochodem i przyczepką na moto, bo bywa różnie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-11 21:26:43 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-01-01 21:24:04
Posty: 245
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ1 Fazer
kolego kupilem nową dunlop sportmax D208 2 tyg temu. Nie polecam. Za twarda. schodzisz w winkielku na kolano i nie czujesz tej jedności z podłożem hehe. mialem poprzednio sportmax D252 i kleiła jak złoto- tą opone moge polecic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-11 22:43:37 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-04 20:53:21
Posty: 150
Lokalizacja: Looblyn
Płeć: Mężczyzna
Grzesiek650 napisał(a):
kolego kupilem nową dunlop sportmax D208 2 tyg temu. Nie polecam. Za twarda. schodzisz w winkielku na kolano i nie czujesz tej jedności z podłożem hehe. mialem poprzednio sportmax D252 i kleiła jak złoto- tą opone moge polecic.


ja mam dunlopy sportmaxy 208 i nie wiem o czym piszesz...są super i wiele osób też to Ci powie.
Za twarda? to są torowe opony, mega szybko się zużywają i nie są choć ciut twarde...
chyba że szalejesz na zimno.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org