Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-18 11:08:24 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-04-18 09:16:38
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Dzień dobry,

czy ktoś się orientuje gdzie mogę dokupić przyciski (gumki) zegarów FZ6 S2 (reset i select)? Niestety jeden z nich został zniszczony - brak możliwości wyboru opcji na wyświetlaczu no i brak izolacji od wody :(.

Dzięki
Rafał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-18 11:08:24 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-04-18 13:03:15 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1475
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
Zadzwoń do ASO, ale wątpię coś takiego mają.
Chyba że jakieś rozbite zegary kupisz na dawcę części, to bardziej prawdopodobna opcja


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-18 19:31:20 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Samych przycisków nie kupisz na bank.

Dawno już minęły czasy, kiedy można było kupić dosłownie pojedyncze części niemal do wszystkiego.
W XXI wieku zwyciężył marketing i rentowność. Poszczególne części łączy się w zespoły / moduły tak aby w sytuacji kiedy zepsuje Ci się jakiś drobiazg sklep / serwis miał możliwość zedrzeć z Ciebie za cały podzespół. W tym przypadku cały "blat".

Wątpię, że nawet jeśli ktoś ma na sprzedaż części od FZ6 sprzeda Ci same przyciski. Jeśli zegary są sprawne to niby co potem z nimi zrobi?

Jedyna opcja to poszukaj moto po dzwonku, w którym uszkodzeniu uległ także wyświetlacz. Wówczas może ktoś Ci je sprzeda oddzielnie, ponieważ z zegarów i tak już nie będzie użytku.

Podobną sytuację miałem kiedy potrzebowałem 3 gumek zakrywających śruby w płycie GIVI do kufra centralnego.
Nigdzie ich nie można było dostać. Każdy owszem chciał mi je sprzedaż, ale z płytą "gratis". Koniec końców znalazłem połamaną płytę z moto po dzwonku i kupiłem wszystkie gumki na zapas. Choć niestety za mało okazyjną cenę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-19 23:37:39 
Niemowlak

Dołączył(a): 2014-04-11 22:31:25
Posty: 23
Lokalizacja: Łuków / Lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6n S2
Też szukam i szukam....W ASO nie da rady zamówić tej części. Mi też jednego przycisku brakuje, niestety ciężko to skombinować :evil: Jak coś byś Grudzien znalazł to daj znać!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-22 19:53:08 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Poszukajcie na allegro rozbitków. Jest też kilka aukcji typu "FZ6 części". Zadzwońcie do oferentów - jeśli okaże się, że mają zepsute blaty to sprzedadzą Wam same przyciski. Choć jak znam życie to i tak zapłacicie za nie jak za zboże.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org