Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-09-24 14:56:14 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Na moje oko maksymalnie połowa z wymienionych rzeczy ma większy lub mniejszy sens. Reszta to już moim skromnym zdaniem szukanie miodu w dupie spowodowane nadmiarem wolnego czasu i / lub gotówki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-09-24 14:56:14 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-09-26 11:51:03 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-09-06 09:46:12
Posty: 86
Lokalizacja: Łaziska Gorne
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1
Dlatego jest to lista bardziej lub mnie przydatnych akcesoriów.
Dołożyłbym jeszcze na dłuższe trasy może się przydać a nie musi. Osobiście jak mam kufer to mam zawsze przy sobie i sie sprawdziło. Zostałem już kilka razy wyśmiany po co ci linka holownicza w moto a jak sie później okazało uratowałem głupią linką od lawety albo ściągania busa po moto.

52. linka holownicza

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-10-16 10:11:55 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
zak91 napisał(a):
Zostałem już kilka razy wyśmiany po co ci linka holownicza w moto a jak sie później okazało uratowałem głupią linką od lawety albo ściągania busa po moto.


W następnym roku planuję dłuższy, zagraniczny wyjazd.
Kiedy byłem płacić na początku roku za ubezpieczenie w PZU z ciekawości zapytałem się ile kosztuje pełen Assistance dla motocykla. Zarówno w kraju jak i za granicą. Ku mojemu zdziwieniu cena okazała się bardzo przystępna.
Wariant obowiązujący na terenie kraju powyżej 30 km od miejsca zamieszkania - jakieś 80-90zł.
Wariant na całą Europę ok. 140zł.
Było to jednak w lutym. A obecnie ceny ubezpieczeń poszły w kosmos.
W piątek ubezpieczałem auto mojej Połowicy to szczęka do ziemi mi opadła. A ma być jeszcze drożej z tego co mi mówił agent ubezpieczeniowy.

Zatem linka może i fajna sprawa, ale za relatywnie niewielkie pieniądze można mieć święty spokój. Z drugiej strony jak znam życie zanim przyjedzie laweta po moto to pewnie mając linkę zdążysz do domu przyjechać z 5 razy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org