Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-04-08 23:00:13 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Coraz mniej sklepow ma kufry e360, cos mi sie zdaje ze ta promocja na 600zl za dwa kufry to czyszczenie magazynow na koniec pordukcji tego kuferka... Trzeba sie spieszyc!

Edit:
Kufry E360 mają czerwony kluczyk więc nie da się zrobić kombo E360 i V47 na jednym kluczyku :( ciekawe czy kufry są sprzedawane jako para pod jeden klucz, czy trzeba osobno dokupić zestaw bliźniaczych wkładek.... :/ dziś będę dzwonił i zamawiał, jak się dowiem to dam znać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-04-08 23:00:13 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-04-09 22:14:31 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Zdecydowalem sie ostatecznie na E360. Sklep w ktorym jest promocja na te kufry ma je w ofercie w dwoch wersjach, pojedyncze pod kodem GIE360N oraz jako komplet GIE360NPACK2 i wtedy oryginalnie mają wspólny kluczyk. Niestety komplet jest juz niedostepny, nie ma juz ich u dystrybutora a single mieli na stanie wiec machnąłem ręką i jak juz będę mial komplet na moto to dokupie zestaw 2 wkladek z jednym czerwonym kluczem, na alledrogo są te zestawy po 72zl. Czekam na sprowadzenie stelaża i jak tylko przyjdzie to biorę się za przekładanie kierunkowskazow na boki plyty kufra centralnego. Bardzo mi sie podoba ten patent i mysle ze zdecydowanie poprawi widocznosc kierunkowskazow, szczegolnie przy jezdzie w miescie. Jak obejrzałem ten kufer E360 na zywo to wydal sie solidny z wygodnym uchwytem do noszenia, jest w miare schludny i nie wali tandetą, calkiem sztywny i cięższy niż sądziłem. Jak będę gotowy do wojaży to wrzucę fotki efektu koncowego.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org