Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-04-22 12:38:37 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-10-24 19:19:17
Posty: 24
Lokalizacja: Kolbuszowa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 782694944
Obecne moto: Yamaha FZ6 S2 fazer
odświeżam delikatnie temat. orientuje się ktoś czy kufer givi monokey będzie pasował do płyty oryginalnej Yamaha ( bo nie znalazłem innego producenta) mocowanej do rączek pasażera? kufer mam duży bo 52 L i najlepiej było by zamontować do ramy stelaż Givi ale znowu planuje zmienić tłumik i nie będzie już wtedy możliwości zamocowania stelaża givi. mam racje? orientuje się ktoś?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-22 12:38:37 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-06-01 12:52:47 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-03-25 08:00:54
Posty: 2
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S 2006
konradson, mogę Ci podpowiedzieć, że stelaż oryginalny Yamahy mocowany do rączek ma mocowanie monolock i nie da się go zmienić na monokey. Wiem bo mam taki z kufrem Kappa K42N (monolock), świetnie sprawdza się na dojazdy po mieście, w dłuższej trasie jeszcze nie próbowałem, ale całość jest całkiem stabilna.
Jeżeli kupisz stelaż Givi to zamotujesz dowolny kufer , kwestia zmiany płyty, tak jak wyżej kolega pisał.

pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-06-03 17:57:51 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-04-20 15:08:44
Posty: 49
Lokalizacja: Radzymin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6 Fazer S2
Miałem podobny problem ostatnio - dotychczas używany stelaż (domowej roboty) odmówił współpracy (popękał) i musiałem coś poszukać. Ceny firmowych lekko mnie zaniepokoiły, stabilność niektórych też nie jest ich mocną stroną, więc poszukałem dalej i znalazłem - http://www.motostel.pl - stelaże na zamówienie. Człowiek ma dobrą opinię, w kontakcie widać, że zna się na rzeczy, widziałem jeden stelaż jego roboty i jest solidny więc też zamówiłem dla siebie (pod centralny i dwa boczne kufry - cały taki szkielet). Odbiór mniej więcej na koniec czerwca, więc jak odbiorę to podzielę się wrażeniami.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org