Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-07 08:18:21 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-07-30 15:40:10
Posty: 54
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000
Witam
Wczoraj jakis skurwysyn rozlal plame oleju na drodze - kostka granitowa no i zaliczylem slizga
Nie ma sprawcy pozostaje tylko sie pałowac ze ZDiUM em - czyli praktycznie zero szans na odszkodowanie


na ta chwile ma rozwalona: czache kierunki kierownice zadupek crashpady lusterka...itp nie wiem jak z wlasciwosciami jezdnymi

no i dobry lakiernik sie kłania :(


Ostatnio edytowano 2010-12-08 19:33:47 przez KHFazer1000, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-10-07 08:18:21 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2010-10-07 11:15:25 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
W takim przypadku jesli lezal olej na drodze, koniecznie wzywasz policje do zdarzenia aby sporzadzili notke sluzbowa z tego oraz wykonali zdjecia. Samemu tez mozesz dodatkowo udokumentowac to fotkami nawet z telefonu.
Wtedy majac notke od policji skladasz papiery do zarzadcy drogi bo on jest odpowiedzialny za utrzymanie jej w nalezytym stanie. Zarzadca jest ubezpieczony i z ubezpieczalni dostaniesz kase.

Jak nie bylo policji i nie masz od nich notatki sluzbowej i udokumentowanego zdarzenia nie masz co liczyc na jakiekolwiek odszkodowanie.

Tak samo jest z uszkodzeniami pojazdu np przez dziure i tak dalej. Sprawa ogarnieta bo ostatnio na dziurze sluzbowy sprinter stracil 2 opony i felge ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-10-07 13:07:33 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-02-03 20:08:05
Posty: 868
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ktm 950 sm
tak jak pisze Nemmo z tym że mój tata juz ładnych pare miesięcy czeka na kase za felge i opone i co próbuje sie czegoś dowiedzieć to mówią mu że oni sie odezwą:) aaa i jemu policja nie dała zadnego zaświadczenia tylko ubezpieczyciel ma sie do nich zgłośić i potwierdzić zdarzenie!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-10-08 10:27:55 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-07-30 15:40:10
Posty: 54
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000
Notake z policji mam z opisanymi uszkodzeniami ale bez dokumentacji fotograficznej troche mnie wlasnie to martwi
2 swiadków
protkol trzezwosci tez jest hehe

Ubezpieczalnie juz powiadomilem nie robilem w ten sposob ze najpierw trzeba pobrac formularz zgloszeniowy z ze stronu ZDiUM i wypelnic go przekazac im niech nabierze mocy urzedowej (czyt. dopiero sie zastanowia czy ta sprawe przekazac ubezpieczalni) tylko od razu do ubezpieczyciela zglosilem szkode
no i zobaczymy co dalej.. :(

Z tego co wiem to oni takie sprawy kwalifikuja jako zdarzenie losowe i bronia sie w ten sposob - ze nie mieli czasu na reakcjie, ze niewiadomo jak dlugo taka plama tam byla itp....

Gdybym dorwal tego ch.. co rozlal ten olej
Cale szczescie ja caly tylko troche posiniaczony


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org