Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-20 09:38:45 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-03-24 11:29:40
Posty: 67
Lokalizacja: WZ
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ef Zjet Adin
Cześć,
czy ktoś z Was widział coś takiego na żywo w tysięcznym FZSie albo starej R1?

http://owiewki24.pl/LAMPA_Z_KIERUNKAMI_R1_00_01_FZ1_01_05-1180.html

cena w o24 jest całkiem znośna (na allegro jest prawie po 3 paczki), pytanie tylko czy jest sens coś takiego montować? Różne są opinie o tego typu LEDach, więc może okazać się, że wydam trochę grosza tylko po to, żeby światła były gorzej widzialne dla innych. Pomijam kwestię kierunków w tej samej lampie (w momencie zapalania się lewego kierunku, lewa część lampy zamienia się właśnie w kierunkowskaz a na czerwono świeci tylko prawa), bo na takie podłączenie i tak bym się nie zdecydował; jeśli już to jako zwykłe światło pozycyjne + stop, a kierunki, również po podmianie na LEDy, niech sobie migają tam, gdzie do tej pory. Pytanie tylko, czy jest sens. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Lampa LED do FZS1000
PostNapisane: 2011-07-20 09:38:45 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-08-08 14:53:24 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-02-03 10:49:38
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000
Witam
ja mam coś takiego .... lub lampę LED wyglądającą podobnie do tego co Ty chcesz kupić .... świeci ładnie ...
moja lampa chyba z Louisa jest (poprzedni własciciel to zakupił)

raz na przeglądzie mi się czepnęli ale po wnikliwych oględzinach znaleźli oznakowanie CE więc już więcej nie marudzili ...


Załączniki:
DSC_0197a.jpg [42.27 KiB]
Pobrane 378 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-08-09 15:08:15 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-03-24 11:29:40
Posty: 67
Lokalizacja: WZ
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ef Zjet Adin
Dzięki za odpowiedź - traciłem już nadzieję, że ktoś się odezwie, a tu proszę - informacja razem ze zdjęciem!!! Faktycznie, wygląda całkiem - całkiem. Widać, że dzień jest słoneczny, a światło, mimo to, jest widoczne bez problemów (pytanie tylko, czy fotka była robiona na świetle pozycyjnym, czy na wciśniętym hamulcu, ale tego pewnie już nie pamiętasz???).
W związku z Twoim doświadczeniem z przeglądu będę musiał sprawdzić przed zakupem obecność znaczka CE na nowej lampie - nie sądziłem, że tak się mogą czepać. W mojej okolicy przegląd motocykla zazwyczaj wygląda tak, że diagnosta wychyla się z kantorka, żeby zobaczyć, czy motocykl stoi, a jeśli nawet go nie ma, to temat również nie jest nie do przejścia... Czasami wyjdą, żeby sobie posiedzieć i odpalić sprzęta. Raz to miałem nawet numery ramy sprawdzone (jakiś służbista się trafił)!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-08-09 16:07:57 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-02-03 10:49:38
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000
obstawiałbym, że w tym momencie ze zdjęcia świeci tylko pozycyjna lampa ..... raczej nie hamuję w zakrętach w pochyleniu na torze :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-08-09 17:18:41 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-03-24 11:29:40
Posty: 67
Lokalizacja: WZ
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ef Zjet Adin
Słuszna uwaga...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org