Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-20 11:36:32 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-07-02 23:21:43
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: CBR F398 CBRF4i 05
Może to komuś zaoszczędzi 3 stów i nerwów.
Dość długo zastanawiałem się nad wyborem rękawic i wkońcu zaryzykowałem kupując RST Tractech 2011 w Polsce.
Po pierwsze mierzyłem je w Uk i jak zwykle L było ok.
Zamówiłem z pewnego wrocławskiego sklepu handlującego na allegro L-ki i co? i za duże. no ale ok, kolejna kasa stracona na przesyłki , przyszły M-ki no i tym razem rozmiar się zgadza.
Pierwsze jazda i co? no kur... farbują mimo tego że ręka nawet porządnie nie zdążyła się spocić.
Przy okazji pierwszego deszczu sprawa przybrała żałosny poziom.
Ręce totalnie fioletowe z każdej strony jak u zbieracza jagód.
Zmycie tego dziadostwa z rąk praktycznie nie możliwe do usunięcia jednorazowo.
A teraz najlepsze...
Najpierw gość ze sklepu raczył mnie informacjami że przyczyna byłbrak użycza impregnatu przed jazda..
..... i z tego powodu rękawice farbują od środka mimo braku deszczu... no Kpina!!
Konsultowałem jeszcze sprawę w sklepie w Warszawie i gość słusznie stwierdził, że użycie impregnatu spowodowało by jedynie większe barwienie jeśli nie mówimy o deszczu tylko normalnej przejażdżce w dobra pogodę. Uff niektórzy jednak myślą.
No i wisienka na torcie.. rękawice naturalnie odesłałem z reklamacją i dziś dostałem odpowiedź.
Spodziewałem się że współpraca z polskim importerem (oni "rozpatrywali" reklamacje) prawdopodobnie będzie trącać wiochą ale to przerosło moje oczekiwania.
Oficjalna odpowiedz brzmi : "Koloryzowanie jest naturalną cechą farbowanej skóry"
Zaskakujące jak jakiś matoł może być aż tak niedorzeczny i bezczelny.
Innymi słowy jak kupisz zielony kombinezon i po jego zdjęciu będziesz wyglądał jak przybysz z kosmosu to spodziewaj się takiej odpowiedzi od importera.
Żenada.
Całe szczęście bywam często w Uk w bikegear i nie omieszkam poprosić ich o stwierdzenie oryginalności bo mam sporo wątpliwości. Jeśli się okaże to co myślę to sprawa ląduje na psach.
To już nie chodzi o rękawice bo to jest bzdura, ale niektórym to się wydaje, że kupujący to debil i byle kit można sobie wciskać na legalu. Siano z butów wystaje na każdym kroku.
Szkoda bo jak do tej pory miałem zajebiste zdanie o rzeczach RST ale fakt że nic z tych rzeczy nie było kupione w pl.
Serdecznie odrazdzam!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-07-20 11:36:32 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2011-07-20 16:02:55 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-06-24 12:00:46
Posty: 16
Lokalizacja: Głogów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6
jak to podróby to normalnie zgłoś na pały, jednego naciągacza bedzie mniej, choć niestety taka polska rzeczywistość


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-07-20 20:44:15 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-04-24 19:41:01
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ 6 S2 2009 r.
Ja ostanio kupiłem kurtkę RST ventilator II w sklepie w Wawie i jestem wiecej niż zadowolony z wykonania itp wiec to moze podróbka..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org