Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-08 19:46:10 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-01-04 16:30:58
Posty: 5
Lokalizacja: Cieplewo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
Witam

Jak w temacie. Wcześnie zacząłem sezon bo chciałem nadrobić zaległości żeby się w pierwszym sezonie na jajcarni nie zabić (ani nikogo innego) no i wyjeżdżając z błotnistego podwórka na płytki dałem ciut za dużo gazu. Poszukuję teraz głównie lewej osłony plastikowej (przy siedzeniu). Na allegro nic nie ma. szukałem po jakiś sklepach internetowych ale albo niewłaściwe sklepy odwiedzałem albo nie umiem szukać. Nigdzie tego nie znajduję. Czy ktoś jest w stanie poratować/podpowiedzieć gdzie można jeszcze sprawdzić? (stary teoretycznie dałoby się posklejać bo mam wszystkie części, ale to będzie straszna tandeta :/)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 19:46:10 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-03-08 20:08:56 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-09-17 15:26:48
Posty: 145
Lokalizacja: Lubin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: E52
Obecne moto: FZ6 N 06 BLACK
Podłączam się:
Jedną z możliwości jest kupno nowego w serwisie (zamówienie części) drogo.
Jest też możliwość kupna używki z np. kraszowanego, swego czasu było ogłoszenie na allegro.
Jak w temacie ale kupię boczek/zadupek od str prawej czarny FZ6N lub Fazer takie same z 06r

edit: jeśli chodzi o sklejanie to już lepiej pospawać i szpachlować nierówności też jest to jakieś wyjście. Ale dobranie oryginalnego lakieru to jest duży koszt, można również pomalować obydwa jakimś zbliżonym kolorem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 20:40:26 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-01-04 16:30:58
Posty: 5
Lokalizacja: Cieplewo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
Dokładnie! Miałem na myśli spawanie (bo sklejać to nie ma co). Rozumiem, że w serwisie zapodali jakąś konkretną cenę. Będę wdzięczny jeśli się nią podzielisz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 21:54:21 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-05-05 16:16:54
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6-S
Witam
Mam takie pokrywy, lewą i prawą. Obie z naklejkami "FAZER" w kolorze czarnym. Nie połamane, nie uszkodzone, z delikatnymi rysami od normalnego użytkowania. Pokrywy pochodzą z mojego motocykla- jesienią wymieniałem wszystkie plastiki w ramach szkody z OC sąsiada po tym jak samochodem przewrócił mi sprzęt na parkingu i połamał owiewkę. Niektóre z wymienionych części nie nadają się do niczego ale akurat w/w pokrywy wymieniłem w ramach zasady : "jak wszystkie to wszystkie" i spokojnie można je zamontować.
Mam jeszcze:
- oryginalną szybę (nowa oryginalna szyba tydzień po zamontowaniu- uległa niewielkiemu uszkodzeniu - ma otarcie )
- prawe wypełnienie owiewki z wyłamanym mocowaniem pod spinkę mocująca -ale generalnie po zamontowaniu brak jakichkolwiek widocznych uszkodzeń
- oryginalne naklejki na boczne pokrywy z napisem " FZ6"
- oryginalne lusterko prawe - 100 % sprawne - delikatne ryski na obudowie
Wszystkie plastiki i naklejki do wersji w kolorze czarnym. W/w chętnie sprzedam. Jestem z Warszawy. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o prywatną wiadomość. Mogę porobić zdjęcia tyle tylko, że części mam poza domem, tam gdzie zimuje motocykl więc w razie czego będę je miał po weekendzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org