Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-06 10:42:47 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-11-30 00:49:35
Posty: 46
Lokalizacja: Stolyca
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer S2
Witam po dluuuugiej przerwie ;-) Pod wplywem nerwa wrzucilem tego posta w innym miejscu, tu chyba jest bardziej odpowiednie ;-)

Ja rowniesz szukam nowego konia i szlag mnie juz zaczyna trafiac jak dzwonie i jezdze po ludziach i ogladam te 'igly'. Kurde, nie wiem - moze jestem pedantem ale moj poprzedni FZ6 z 2004 roku po 5 latach wygladal jak nowy, a ludzie maja sprzeta prawie od nowosci i nie wiedza na jakim oleju jezdzi albo na jakich oponach :shock:

Nie wiem, moze ktos z Was zna tego Faziego, chlopak mieszka w Warszawie na Zoliborzu. W/g opisu nic tylko kupowac...Mowie sobie cena taka sobie - pojade oblookam. Na miejscu okazalo sie, ze:
1) owiewki GT owszem sa oryginalne ale pochodza z czerwonego fazera i byly malowane pod kolor bike'a. Nie wiem, byc moze to moja nadinterpretacja - dla mnie oryginal to oryginal.
2) wlasciciel nie wie na jakim oleju jezdzi jego sprzet.
3) zbiornik byl malowany bo podobno wytarl sie lakier od kolan - podobno przez ochraniacze zakladane na spodnie :shock: Lakier polozony nieudolnie - nawet nie chcialo sie panu lakiernikowi zdjac gumek na spodzie zbiornika.
4) cala czarna powierchnia lagow, klamki, kierownica wygladaja jakby zostaly oblane zraca substancja - biale plamy nie do usuniecia. Wersja wlascieciela jest taka, ze poprzedni 'chyba' byl na myjni z aktywna piana...
5) mocowanie szyby do owiewki - brakuje sruby, pozostale maja tak zjechane lby jakby byly odkrecane nozem kuchennym.
6) opony pamietaja fabryke (DOT z 2007) - niby miesa jeszcze troche jest ale szpej stoi pod chmurka i w biezniku widac charakterystyczne 'zmarszczki starosci.'Jak dla mnie nadaja sie na doniczki do ogrodka :P
7) i na deser prawdziwa wisienka - jesli dobrze pamietam S2 mialy cala czarna rame i caly silnik czarny. Ten sprzet jest 'laciaty' - glowica czarna, blok bialy :shock: WTF :?: Nie wiem czy dobrze widze ale moto na zdjeciu jeszcze bez owiewek (w/g wlasciciela zrobionych przed 'zima') ma czarny blok silnika :shock: Mam wrazenie, ze to moze byc prawdziwy powod zalozenia owiewiek wersji GT :P

Link do ogloszenia

[ img ]

Jestem normalnie zalamany :cry: Czy juz wszystkie IGLY tak wlasnie wygladaja ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-06 10:42:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-05-06 15:24:56 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-29 09:23:07
Posty: 672
Lokalizacja: CCH
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Gladius 650 mit ABS
Pozostaje Tobie cierpliwie szukać ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-06 16:23:33 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-09-17 15:26:48
Posty: 145
Lokalizacja: Lubin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: E52
Obecne moto: FZ6 N 06 BLACK
to zwykły kant:) strzaskany musiał być ładnie. Też naoglądałem się takich igieł:) nawet w moim okazało się że felga przednia była robiona. wyszpachlowana i pomalowana. po zmianie opon zobaczyłem co jest grane.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-07 12:21:49 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-04-05 22:21:25
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Też miałem przyjemność ostatnio oglądać ten motocykl i na szczęście dostrzegłem to wszystko co ty :). Niestety motocykl bardzo zaniedbany jak na tak symboliczny przebieg!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-07 12:58:07 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-07-12 09:40:11
Posty: 948
Lokalizacja: wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512 386 jedensześć5
Obecne moto: nowe
złom...ale w sumie jak Pan masz 20tys na moto nie lepiej dozbierac troche i poszukac jakiejś 600 nowki sztuki tylko np rocznik 2011 albo 2010, ew. pojazd demonstracyjny?

np.:
http://otomoto.pl/kawasaki-er-6n-abs-wy ... 42746.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-07 14:58:43 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-11-30 00:49:35
Posty: 46
Lokalizacja: Stolyca
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer S2
Z tym dozbieraniem to roznie moze byc :P Kawa jakos mi nie lezy...

Uparlem sie na FZ6 lub przedostatniego Horneta. FZ8ki nie dorwe do 20KPLN, a FZ1 nie chce bo wariat jestem :P Na poprzedniej FZ6 wycialem dobra figure, pamiatka do konca zycia zostanie, wiec 600cm w zupelnosci wystarczy do sprawnego przemieszczania sie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-07 15:04:33 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-07-12 09:40:11
Posty: 948
Lokalizacja: wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512 386 jedensześć5
Obecne moto: nowe
kawę wrzuciłem przykładowo;)

Można szukać innych, czasami można coś trafić- ziomek np zanabył vstroma z 2011 z przebiegiem 1500 od dealera za 19,5 tys więc się da, przynajmniej moto pewne;)

edit:
a za 23k mozna kupic nowa z750, gladiusa, vstroma albo takiego bandyte jak moj http://otomoto.pl/kawasaki-kle-650-versys-M1773736.html tylko nowszy model;) na allegro tego pełno

chyba ogolnie troche zofftopicowalem Twój wątek;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-07 21:44:33 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-11-30 00:49:35
Posty: 46
Lokalizacja: Stolyca
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer S2
Nie pogniewaj sie ale ten ostatni Kawasaki to paskuda straszna :lol: Ja juz mam tak, ze kon musi mi sie podobac bo inaczej zle mi sie na nim jezdzi :P

Pan z tytulowego ogloszenia wspomnial, ze jakis gosc zlapal taka grzalke, ze przypierniczyl az z Nowego Sacza :shock: Ja na jego miejscu zabil bym chyba wlasciciela za taki numer... Mnie tez przez telefon opowiadal, ze sprzet IGLA, nic nie malowane i takie tam... Uuuuugh, co za ludzie...wariata robia w zywe oczy...

PS: nadal mam polewke z tej 'aktywnej piany', ktora rzekomo odbarwila farbe na lagach, bo podobno sprzet byl bardzi rozgrzany i wjechal na myjnie :shock: Nie wiem jak to mozliwe aby:
1) lagi byly gorace od jazdy
2) wjechac motocyklem na myjnie z aktywna piana :lol: Nie wiem czemu kojarzy mi sie myjnia dla aut z wielkimi szczotami :D

Edit: sie pochwale, a co :P Kupilem, mam, prawdziwa IGLA :P Szukalem, szukalem, az znalazlem :-) Tanio moze nie bylo ale i tak 'rabat' byl spory. Okazalo sie za kumpel mojej siostry sprzedaje wlasnie Faziego z ABSem 2009 rok, 1 rejestracja w 2010, kupiony i przejeachany 2500km. Stal w garazu bo sie 'nie podobala' jednak jazda motocyklem :D Stan fabryczny doslownie, az mam ochote pojechac do tych co sprzedawali igly i pokazac jak wyglada 'salonowy' sprzet :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-30 11:47:39 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-04-14 21:49:31
Posty: 9
Lokalizacja: P-ków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fazer 6
sebek napisał(a):
Też miałem przyjemność ostatnio oglądać ten motocykl i na szczęście dostrzegłem to wszystko co ty :). Niestety motocykl bardzo zaniedbany jak na tak symboliczny przebieg!


zapomnieliscie dodac ze byl serwisowany tuz po kupnie (2008) i potem w marcu tego roku...pod sprzedaz
Przez ponad 3 lata nic nie wymieniane

Nie znam sie jak wy no motorach, ale gadalem w serwisie yamaha na polczynskiej o nie, bo tam stoi aktulanie i wg. nich motor jest wart kupienia i w naprawde dobrym stanie.... zgroza,ze w aso tak mowią!!!

Ale za to mi powiedzieli, ze szarpie motor jak sie przyspiesza i maja to naprawiac


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org