Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-07 21:56:27 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-02-17 23:16:44
Posty: 56
Lokalizacja: Oświęcim
Płeć: Mężczyzna
Co sądzicie o tym moto? Warte w ogóle zainteresowania?
http://allegro.pl/item573498107_yamaha_ ... _7850.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co o nim myślicie?
PostNapisane: 2009-03-07 21:56:27 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-08 12:42:59 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-04 20:53:21
Posty: 150
Lokalizacja: Looblyn
Płeć: Mężczyzna
po tych zdjeciach nic nie widac. musisz miec wiecej w lepszej rozdzielczosci.
oczywistą oczywistością jest kręcony przebieg :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-08 21:27:18 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2005-11-24 18:19:10
Posty: 71
Lokalizacja: Białobrzegi/mazowieckie
Zdjęcia jakości porażającej. Po tych zdjęciach widać tylko że to jest fazer i tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-08 23:02:56 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
z tymi przebiegami to by sobie dali na luz,motor ma 9 lat i przebieg 15tys. ja w takie pierdy nie wierze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-12 11:18:48 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4617
Obecne moto: jamaha pw 50
Stig jak jeszcze szukasz to gość z FM sprzedaje fazerka za dobry hajs:

LINK DO FM

LINK DO ZDJĘCIA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-12 22:59:46 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-03-09 22:12:41
Posty: 46
Lokalizacja: Bojano k/Gdyni
@Delta81 ja też szukam. Chciałem się skontaktowć ze sprzedającym, ale zero info z kontaktem. Zrejestrowałem się tam na FM, no ale trzeba czekać na akceptację admina. Chyba, że masz kontakt ze sprzedającym, bo widzę mieszkacie blisko siebie. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-12 23:38:39 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-07-01 00:23:41
Posty: 177
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600 KOTEK
hmm...z moich doświadczeń uważam iż 15000 km to on już miał ale jakiś czas temu...no chyba że udokumentowany w co wątpię ;) nie wygląda źle ale dolicz sobie koszta doprowadzenia go do stanu jaki bycie zadowolił i wtedy weź to na trzeźwo...pozdrawiam
P.S. Już raz się naciąłem na sprzęt na który się napaliłem i teraz tego nie robię...3ym się


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-12 23:41:18 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Przy kupowaniu moto potrzebny jest zdrowy rozsądek a nie emocje i nasza ekscytacja. Dlatego dobrze jest jechać z kimś kto się zna i szybko ostudzi naszą chęć zakupu od razu :wink:
Są tacy którzy potrafią kupić moto bez sprawdzenia czy silnik chodzi, bez odpalenia co dla mnie jako kobiety jest ewenementem....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-13 08:18:02 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4617
Obecne moto: jamaha pw 50
worek napisał(a):
@Delta81 ja też szukam. Chciałem się skontaktowć ze sprzedającym, ale zero info z kontaktem. Zrejestrowałem się tam na FM, no ale trzeba czekać na akceptację admina. Chyba, że masz kontakt ze sprzedającym, bo widzę mieszkacie blisko siebie. Pozdrawiam.


Gościu w przyszłym tyg będzie w PL. Napisałem, żeby dał jakiś kontakt do siebie.

A to jego ogłoszenie:

"Witam. W związku z tym że za tydzień wybieram się na urlop do Polski, wystawiam na sprzedaż mojego Fazera. Kupiłem go w lutym zeszłego roku na Wyspach z przebiegiem 17800 mil, a we wrześniu przyjechałem nim do Polski i od tej pory stoi u brata pod Warszawą (koło Tarczyna). Nie mam książki serwisowej, ale autentyczność przebiegu potwierdzają wydruki z corocznych przeglądów (mam 3 ostatnie) oraz certyfikat HPI, który wykupiłem przed zakupem (HPI to taka centralna baza danych z informacjami na temat wszystkich pojazdów zarejestrowanych na Wyspach). Również według tego certyfikatu moto jest bezwypadkowe ale nie jest tak do końca bo nosi lekkie ślady szlifa na lewą stronę,(prawdopodobnie któryś z poprzednich właścicieli wyglebił ale nie zgłosił tego do ubezpieczalni) a dokładnie to widać rysy na pokrywie sprzęgła, brakuje ślizgu przy podnóżku kierowcy oraz napis Fazer na owiewce jest jakoś dziwnie zniekształcony, ale to nie musiało być efektem gleby (widać tylko z bliska). Tuż po kupnie wymieniłem fajki bo miały przebicie (wymieniłem na oryginalne NGK, tak że nie powinny więcej sprawiać kłopotów), a w czerwcu wymieniłem jeszcze świece i zrobiłem synchro gaźników. Niestety kwitów nie mam bo robiłem to ze znajomym mechanikiem, ale zapewniam że to wszystko prawda, przecież nie robiłbym wokół siebie syfu na forum smile.gif. Tuż przed wyjazdem do Polski wymieniłem również napęd (założyłem złoty super-wzmocniony x-ring firmy Triple S i zębatki JT), więc będzie miał on jedynie około 2 tyś. km. Opony i klocki powinny jeszcze na troche wystarczyć. Z wad, oprócz śladów po szlifie, brakuje też ślizgu na prawym podnóżku kierowcy, ale wygląda tak jakby został starty podczas winklowania a nie jakby się ułamał przy glebie. Również, jak to ze sprzętami z Wysp bywa, jest trochę rdzy, ale według mnie nie ma tragedii, jak ktoś będzie chciał obejrzeć to sam oceni. Ogólnie motocykl jest w dobrym stanie. Mechanicznie bez zarzutów, pali bez problemów, jedzie prosto, ładnie się wkręca na obroty, nie strzela w tłumik, nie dymi, nie bierze oleju, wszystko w normie. Cena może się wydać podejrzanie niska ale dla mnie te dwa tygodnie w kraju to jedyne "okno" w tym roku żeby go sprzedać. Jeśli nie teraz to następna okazja będzie dopiero w przyszłym sezonie, a nie ma sensu żeby stał i tracił na wartości. Na pewno nie jest to żadna mina.

Jeszcze na koniec parę słów wyjaśnienia. Mimo że swój obecny motocykl, Honde CBR 600, używam do nauki jazdy na kole i innych tego typu ewolucji, chciałbym zapewnić że fazera nigdy nie katowałem. Po to kupiłem cebre. Wyszedłem z założenia że jak już się w to bawić to na czymś co się do tego nadaje. Yamahy są moim zdaniem zbyt delikatne."

i jeszcze dwa zdjęcia:

http://img4.imageshack.us/my.php?image=20070113094.jpg
http://img5.imageshack.us/my.php?image=20070113092.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-13 09:03:38 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4617
Obecne moto: jamaha pw 50
Jest też taki do kupienia od kobietki:
http://www.bikepics.com/members/agavas/00fazer/

Rok produkcji: 2000
Data rejestracji: 05/2000
Przegląd: 05/2009
Ubezpieczenie: 06/2009

Motocykl sprowadzony z Anglii w 2006 roku -> rachunek zakupu motocykla.
Udokumentowany przebieg do 26.000 km (16.155 mil).
Stan licznika w momencie zakupu: 36.000 km (22.370 mil).
Aktualny stan licznika: 42.000 km (26.098 mil).

Zakupiony od kobiety. W Polsce również użytkowany przez kobietę przez jeden sezon (od marca do października 2007). W roku 2008 – z powodu mojej nieobecności w kraju – jeżdżony zaledwie kilka razy. Przez cały czas garażowany, zadbany.

Motocykl ma lekko pękniętą owiewkę pod kierunkowskazem oraz kilka zadrapań po prawej stronie (w takim stanie został zakupiony). Dodatkowo widoczne są małe rysy na pokrywach silnika – defekty te nie mają wpływu na stan techniczny motocykla. Jest to kwestia estetyki.

Dodatkowe informacje:
• akcesoryjna osłona chłodnicy SKORPION
• gmole
• nowy akumulator żelowy – wymieniony w poprzednim sezonie
• 4 nowe świece NGK (luzem - do wymiany)
• oryginalna intrukcja obsługi oraz komplet kluczy serwisowych

cena 8700 do negocjacji


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-13 09:42:38 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-03-09 22:12:41
Posty: 46
Lokalizacja: Bojano k/Gdyni
Delta81 napisał(a):
Gościu w przyszłym tyg będzie w PL. Napisałem, żeby dał jakiś kontakt do siebie.

A to jego ogłoszenie:

"Witam. W związku z tym że za tydzień wybieram się na urlop do Polski...

Tak, widziałem Delta Twój post na FM, czy byłaby możliwość jakby gość się odezwał, abyś go oglądnął? He,he oczywiście miałem na myśli Fazerka :D Jeżeli nie masz możliwości, to poproszę kolegę z Ożarowa Maz. o podjechanie.

Delta81 napisał(a):
Jest też taki do kupienia od kobietki:
http://www.bikepics.com/members/agavas/00fazer/

Rok produkcji: 2000
Data rejestracji: 05/2000
Przegląd: 05/2009
Ubezpieczenie: 06/2009


Jest na Allegro http://www.allegro.pl/item577409089_yamaha_fazer_fzs_600_2000r.html, tylko jak zwykle :twisted: drugi koniec Polski i problem dla mnie z podjechaniem na oględziny. Ale posłucham rad "starszych" kolegów i będę szukał, ale z zimną krwią, a nie z podnieceniem, bo źle się to może skończyć dla "świeżka" :D
Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-13 09:53:07 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4617
Obecne moto: jamaha pw 50
worek napisał(a):
Tak, widziałem Delta Twój post na FM, czy byłaby możliwość jakby gość się odezwał, abyś go oglądnął? He,he oczywiście miałem na myśli Fazerka :D Jeżeli nie masz możliwości, to poproszę kolegę z Ożarowa Maz. o podjechanie.


Spoko, jak złapię kontakt to podjadę.


worek napisał(a):
Ale posłucham rad "starszych" kolegów i będę szukał, ale z zimną krwią, a nie z podnieceniem, bo źle się to może skończyć dla "świeżka" :D


Tak trzymać :lol: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org