Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-09-06 20:52:04 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-09-06 20:31:56
Posty: 25
Płeć: Mężczyzna
Witam, plauję zakup FZ6 S i bardzo proszę o ocenę dwóch egzemplarzy które są niedaleko mojego miejsca zamieszkania.

1: http://olx.pl/oferta/yamaha-fz6s-600-fa ... a672252316

2: http://olx.pl/oferta/yamaha-fazer-600-C ... d56791406e

2 egzemplarz osobiście oglądałem. Ogólnie motocykl sprowadzony z Francji, zimny silnik odpalił bez żadnego problemu, pracował równo i cicho, nie bylo żadnych niepokojących (wg mnie) dźwięków z silnika. Co do samego wyglądu to motocykl nie jest odpicowany pod sprzedaż, silnik bez wycieków, owiewki nie wygladały na spawane, lakier porysowany w klilku miejscach (normalne ślady używania) a na baku zaraz koło kanapy małe wgięcie. Łańcuch troche przyrdzewiały. Niestety nie jeździłem i nie wiem jak się prowadzi. Ogóle u gościa stoją 2 fazery, drugi S2 po dzwonie, malowany bak i błotnik (zlewy w kilku miejscach).

Proszę o ocenę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-09-06 20:52:04 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2015-09-09 22:57:58 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-09-06 20:31:56
Posty: 25
Płeć: Mężczyzna
czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tych motocykli ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-09-10 09:12:41 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3826
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
w pierwszym na pewno brakuje centralki (czy jak tam się nazywa to, co pozwala postawić moto w pionie, i nie jest stópką boczną), napęd też już bliżej końca, ale jeszcze jest jakiś zapas regulacji. generalnie nie wygląda źle, więc na miejscu możesz zobaczyć więcej. widać że ma tarcze zużyte, ale mój z 47 tys przebiegu też ma, a ciężko po zdjęciach określić czy adekwatnie do przebiegu czy nie.

nr 2 na pewno miał coś z zadupkiem robione - powinna tam byc naklejka z napisem "fazer", malowania w poszczególnych rocznikach możesz obadać tu jak coś (http://www.yamaha-motor.eu/designcafe/e ... lse&page=4)
dodatkowo ma akcesoryjne kierunki z przodu i manetki nieoryginalne (a ja widzę sens zmiany jedynie na grzane). wiecej o nim ciężko powiedzieć, bo wydaje mi się że gumki na setach kierowcy nie pokrywają się stanem zużycia z przebiegiem i tarczami, ale zdjęcia są tak słabej jakości, że możliwe że po prostu to ja się czepiam. co do napędu - jak mi to powiedział mechanik gdy dziewczynie kupowaliśmy moto z nalotami rudej na napędzie - po przejechaniu 300-400 km będziesz wiedział czy wszystko spoko, czy napęd do wymiany, więc ewentualnie z tym też trzeba się liczyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-09-10 19:40:36 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-09-06 20:31:56
Posty: 25
Płeć: Mężczyzna
Dzięki za odpowiedź, na zadupek tez zwróciłem uwagę kiedy go ogladalem, jest tam naklejka ale wygląda jak by ją ktoś odkleił i przykleił jeszcze raz.
W tym tańszym sprzedający napisał że motocykl nie wymaga wkładu poza wymianą płynów, oraz że naped jest troche za połową skali naciągnięcia. Chyba pojadę oglądnąć tego tańszego i będę wiedział co i jak.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org