Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-23 23:03:00 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-02-18 00:02:26
Posty: 15
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GSF 600
Co myślicie ?

http://olx.pl/oferta/yamaha-fz6-s2-2010 ... a97a2343fc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos interesujacego
PostNapisane: 2016-02-23 23:03:00 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-02-23 23:43:44 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-04-23 01:15:00
Posty: 72
Lokalizacja: Lubliniec
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6 fazer s2
hmm.. tak patrze na stronkę Yamahy i takie malowanie było ale z rocznika 2008. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
Przyczepić się za bardzo nie ma do czego. Błyszczy się i świeci jak wiadomo co... :P Ograniczniki podnóżków na swoim miejscu, przetarć czy pęknięć nie widać. Jedynie zmienione ciężarki kierownicy. Myślę, że trzeba jechać i oglądać na żywo ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-02-24 11:14:07 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
czupa999 napisał(a):
hmm.. tak patrze na stronkę Yamahy i takie malowanie było ale z rocznika 2008. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

jeśli patrzysz na http://www.yamaha-motor.eu/designcafe/en/index.aspx?view=article&id=442642&segment=&archive=false&page=5 to niestety ich zdjecia kończą się na roczniku 2009 więc nie szarżowałbym ze stwierdzeniem ze nie pasuje do rocznika. do rocznika 2008 nie pasuje naklejka na zadupku.

natomiast od początku historii na powyższej stronie, oraz po obadaniu zdjęć z bikepics.com nie widziałem oryginalnych (a tak te wyglądają) srebrnych ciężarków kierownicy. zastanawia mnie też dla czego moto musi mieć taki kawałek klocka pod stopką (początkowo myślałem że to kwestia pochyłości podjazdu, ale raz klocek jest miedzy moto a garażem, a na innym zdjęciu po drugiej stronie).

z drugiej strony kolektory, sety, wyglądają na takie co te 25 tys mogły wyjeżdzić. nad ogranicznikami bym się nie spuszczał jako wyznacznikiem gleby - jeden wypad na tor w koszalinie i pourywałem swoje (przy dotknięciu asfaltu zamiast przytrzeć ogranicznikiem wyrwał mi się zaczep przy secie i same szpilki gdzieś mam). jednocześnie podczas parkingówki na gymkhanie wcześniej nic im się nie stało, te delikatne ryski to papierem ściernym bym zjechał gdyby na tym zależało. z resztą te elementy najprościej się wymienia, 20 zł kosztuje zestaw z ASO


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org