Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-04 22:50:54 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-04-04 21:54:30
Posty: 2
Lokalizacja: Łomża
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: SZUKAM
Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Szukam fz6n i zwracam się do Was z prośbą pomoc w zakupie i opinie co do tych trzech motocykli, a moze ktoś już był i oglądał któryś z nich?


1. http://olx.pl/oferta/yamaha-fz6-fazer-b ... beb014a318
2. http://olx.pl/oferta/yamaha-fazer-fz6n- ... 6bab12f81c
3. http://olx.pl/oferta/yamaha-fz6n-CID5-I ... 7c704b2f33

Z góry dziękuje i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prośba o opinię FZ6n
PostNapisane: 2016-04-04 22:50:54 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-04-05 08:51:01 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
ten pierwszy wygląda przyzwoicie, choć z racji braku zdjęć lewej strony o tej szęści moto ni cie powiem a być może tam jest niespodzianka. przebieg może być realny, sam mam 2 tys mniej. ciekawe co to jest to coś na baku w miejscu na kolana. pomyśl o cenie - ja swojego (ten sam rocznik, też naked) kupowałem 4 lata (i 27 tys km) temu nieco taniej, jeśli teraz chodzą w takiej kwocie to chyba muszę pomyśleć o szybszej zmianie sprzęta :) ) nawet rejon podobny więęęęęęc.....

ten drugi też tragicznie nie wygląda choć ciężarek z lewej strony wskazuje na jakiś szlifik. o plastikach zadupka (które jako jedne z niewielu plastików w nakedzie sporo mówią o sprzęcie) nic niestety nie da się powiedzieć z powodu sakw - przydały by się zdjęcia bez nich. napęd wygląda dobrze. To że moim zdaniem zużycie setów kierowcy (a dokładniej brak oznak zużycia na metalowych elementach) nie współgra z stanem zużycia tarcz jest trochę szukaniem czegoś na siłę. jak byś prosił o więcej zdjęć poproś też o zdjęcia chłodnicy tak żeby widać było blaszki to będzie można ze stanem licznika porównać. więcej to już oględziny osobiste.

w trzecim na temat estetyki kominów się nie wypowiem bo to kwestia indywidualna każdego urzyszkodnika. zgodnie z malowaniami fabrycznymi brakuje na nim naklejek FZ6 na zadupku. poza tym akcesoryjne mocowanie rejestracji, akcesoryjne kierunki. ale źle nie wygląda, jeśli nie jechałbyś do niego z drugiego końca polski i podobają ci się te wyrzutnie buraków z tyłu można podjechać i go obejrzeć.


ogólnie pamiętaj że na drugą stronę polski opłaca się jeździć tylko po unikalne sprzęty które w sprzedaży pojawiają się od święta. fz6 jest popularną maszyną więc tu nie trzeba wieźć siebie przez milion km żeby obejrzeć coś godnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-05 22:32:08 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-04-04 21:54:30
Posty: 2
Lokalizacja: Łomża
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: SZUKAM
misiakw dzieki za opinie jest bardzo pomocna. to moze chcesz sprzedac swoja? wrzuc jakiesc zdjecia . szczerze to najbardziej jestem zainteresowany tą z trzeciego linku. Mam do niego 230 km wiec troche jest. wyrzutnie hmmm... zgadzam sie szału niema ale z tym można coś zrobić. nie chce sie napalac jako ze jestem poczatkujacy ale kazdy wie jak to jest i dlatego pytam tu.
moze którys z forumowiczów jest z okolic i mógłby podjechac i zerknoc fachowym okiem czy jest sens zebym sie tam wybierał i zabierał czas człowiekowi kótory ma ze mna jechac, odwdzięczę sie 2x0.25:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org