Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-06 17:57:07 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-06-16 15:13:51
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Witam,
Potrzebna opinia kogoś kto ma Fz6N. Mam zdjęcia Fz6N z 2007 roku oddalonej o 200km. Nie chciałbym na darmo tyle jechać, tyle czasu i paliwa tracić. Możecie ocenić te zdjęcia? Czy czegoś tam nie brakuje? Brat mówi, że brakuje śruby w ramie? Że jest tam pusto.
Zdjęcia są dokładne, pokazują te rysy które są. Bardzo proszę Was o pomoc. Znacie swoje maszyny, wiecie czy ten egzemplarz wygląda dobrze czy też jest dużo dziwnych rzeczy. Ten licznik też tak dziwnie wygląda, jakby pod innym kątem, ale może takie zdjęcie i taka perspektywa, jak to gościu robił.

Link do pobrania zdjęć. Paczka rar. 22MB
https://www.sendspace.com/file/0o22cv
(klikamy download)

Każdej osobie będę bardzo wdzięczny. Proszę o opinię czy warto jechać zobaczyć jak chodzi. Wskazanie uchybień na podstawie tych zdjęć.

Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-06 17:57:07 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2016-04-06 18:24:49 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2015-06-11 12:04:07
Posty: 120
Lokalizacja: Otwock
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6n S2
mz po zdjeciach ni ema sie do czego przyczepić, mysle że warto zobaczyć na zywo

ps. jbc na wydechy sa oyginalne, akropovic to tylko naklejka :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-06 18:31:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-06-16 15:13:51
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Nie no to git :) Bo bratu się nie podoba, że na kierownicy są opaski podtrzymujące kable, że licznik pod dziwnym kątem, że śrubki jakiejś brak w ramie, choć ja Go nie rozumiem. Otarcie na deklu jest, ale większość moto takie ma.

Dzięki za opinię!, w takim razie jutro pojedziemy, chyba że ktoś coś wypatrzy złego na tych zdjęciach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-06 18:45:23 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2012-09-10 12:40:16
Posty: 761
Lokalizacja: GDA.... czwarte miasto :)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Hola hola Panie :D Głowa musi być chłodna przy zakupie, bez podniety :)

Wmienione lusterka, ciężarki kierownicy, kierunkowskazy (akcesoryjne). Urżnięty/ułamany ,,tył" pod tablicą rej. Brak gum stabilizujących pod zbiornikiem. Brak plastikowej osłony na chłodnicy. Śruby w ramie wszystkie na miejscu nie stwierdziłem, żeby jakiejś brakowało. Z lewej strony brak ogranicznika podnóżka kierownika, z prawej jest nieoryginalny.
Obszycie siedziska na plus :)
Nie wiem czy mi by się chciało jechać 200km żeby to ,,coś" zobaczyć, a jeśli już to z wielką ostrożnością i z kimś kto się zna i spojrzy fachowym okiem i z chłodną głową.

Tak jeszcze popatrzyłem na naklejki na baku, są nie w tych miejscach co trzeba, bak jest malowany.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-06 19:07:31 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-06-16 15:13:51
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
To teraz się pokomplikowało. Są na zdjęciach te stare lusterka, nie były zmasakrowane aż tak. Kurka, trzeba pomyśleć.

PS. Dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-06 19:50:19 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2012-09-10 12:40:16
Posty: 761
Lokalizacja: GDA.... czwarte miasto :)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Stare są, ale w oryginale były niklowane, po co były malowane na czarno? Nie wiem.

PS. Temat trzeba było kontynuować w poprzednim temacie, tym bardziej, że tyczy się tego samego moto. Nie zaśmiecaj Naszego forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-06 23:04:50 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1475
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
Motocykl na pewno nie igła, widać że zaniedbany. Pytanie czego szukasz, jakie masz wymagania i budżet.
Bo jak ktoś niewybrredny a cena atrakcyjna to pewnie uznałby że warto, jednak ja bym tego nie kupił..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-06 23:50:49 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-05-02 19:27:47
Posty: 71
Lokalizacja: Radom
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 N 2006
Część z tego co napiszę powiedzieli już bober i baxior

Nieoryginalne ciężarki kierownicy, dość prostacko polakierowane na czarno i odchodząca z nich farba. Lusterka, w których zobaczysz co najwyżej swoje ramiona. Brak ciężarka, ogranicznika… jak zwał tak zwał, na lewej podpórce stopy kierowcy, w prawej jest wygięty albo nieoryginalny, nie mogę poznać po fotkach. Kierunki akcesoryjne, raczej z tych niedrogich. Brak osłony chłodnicy. Zarysowany lewy dekiel. Zapuszczone kolektory. „Zuningowane” mocowanie tablicy rejestracyjnej, taka oszczędna wersja akcesoryjnego mocowania tablicy. Znaczek Akropovic na wydechu w…wia mnie podobnie jak naklejki „em pałer” na beemkach, trąci agro. Łańcuchowi przydałoby się czyszczenie, wygląda jakby naciągu jeszcze sporo zostało. Akcesoryjna tylna lampa, jeśli to najtańszy chińczyk, to ze świeceniem szału nie robi. Rysy na uchwytach przy kanapie, to raczej normalna sprawa, powstają przy wsiadaniu. Brak zaślepek przy uchwytach mocujących kierownicę do półki. Obszycie kanapy, czerwone paski na obręczach (rzecz gustu), cash pady na ramie na plus. Bak raczej był malowany, naklejki (kamertony) są za bardzo z przodu, brak gumowych odbojników.

Co do brakującej śruby w ramie, to o którą chodzi ? Mój brat na przykład myślał, że w miejscu, gdzie jest sworzeń mocujący wahacz, od lewej strony powinna być śruba.

Pokrótce to tyle.
Tak wygląda FZ6 z tego rocznika w oryginale http://cdn.yamaha-motor.eu/design-cafe/2007/2007-FZ6_abs_Diamond%20Black%20(DNMB)_PS%2011.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-07 15:40:12 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-06-16 15:13:51
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Dzięki Wam za opinie. Straciłem 8 godzin. Sprzedawca nie do pogadania, kurka już przez telefon tak myślałem, ale jednak zaryzykowałem, byłem tam i klęska. Wróciłem z niczym.

http://otomoto.pl/oferta/yamaha-fz-yama ... 7ac836fb2e

Powyżej link do podobnego moto z moich okolic, jednakże na lagach jest krzywo i krzywo jeździ, inaczej bym już go miał. Czekam jak ten motocykl wróci od mechanika i będzie jeździł prosto. Możecie coś o Nim powiedzieć po aukcji? 2x byłem oglądać, wszystko byłoby ok, gdyby no prosto jeździł. A mają to naprawić, i wtedy chyba dobra sztuka w dobrych pieniądzach. Przynajmniej takie wrażenie, jak 2x patrzyliśmy na niego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-07 16:07:41 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1475
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
tomar123 napisał(a):
Dzięki Wam za opinie. Straciłem 8 godzin. Sprzedawca nie do pogadania, kurka już przez telefon tak myślałem, ale jednak zaryzykowałem, byłem tam i klęska. Wróciłem z niczym.

http://otomoto.pl/oferta/yamaha-fz-yama ... 7ac836fb2e

Powyżej link do podobnego moto z moich okolic, jednakże na lagach jest krzywo i krzywo jeździ, inaczej bym już go miał. Czekam jak ten motocykl wróci od mechanika i będzie jeździł prosto. Możecie coś o Nim powiedzieć po aukcji? 2x byłem oglądać, wszystko byłoby ok, gdyby no prosto jeździł. A mają to naprawić, i wtedy chyba dobra sztuka w dobrych pieniądzach. Przynajmniej takie wrażenie, jak 2x patrzyliśmy na niego.


Nie obraź się ale z twoich wypowiedzi wynika że strasznie się napaliłeś na zakup..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-07 16:17:27 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-06-16 15:13:51
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Nie no, pierwszy raz byłem oglądać ten motocykl z 3 tygodniu temu i tak czekam jak coś zrobią z tą lagą i ustawią dobrze. Jednakże myślałem, że ten z daleka, z zdjęć z linku będzie dobry, ale tam może i chodzi prosto, ale cena i stan fatalny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-07 16:50:33 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-10-28 18:45:49
Posty: 47
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz1
w tym drugim linku tez wiele nie pasuje....

Brak gum pod zbiornikiem, migacze i tablica nieoryginalna, te sety... aaaa i przebieg to już samo w sobie nie pasuje.

Szukaj dalej, a cierpliwość odwdzięczy się z nawiązką.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-07 17:24:30 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-06-16 15:13:51
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
W mojej okolicy nie ma innej wersji z 78km. Patrzyłem też na normalne Fz6 z 98km, widziałem już kilka moto, objeździłem całą okolicę i mimo wszystko ten moto wcale nie jest jakiś zły, oprócz tego ściągania w lewo. Te sety to nawet na +. Poczekam i zobaczę, czy będzie prosto jeździł, cena też w porządku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-07 22:37:18 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1475
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
a dlaczego wersja 78km?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-04-08 21:31:37 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-06-16 15:13:51
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Ja mam A, ale brat ma A2 i zablokuje się, a aby On mógł legalnie to musi być moc poniżej 70kw.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org