Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-07 09:21:42 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3827
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Drool napisał(a):
Jechałem oglądać FZ6 w okolicy

i nie dałeś znać......

ten z dębicy co do opon to jeszcze mięcha ma, pytanie jak z rocznikiem. jak na zdjęcia wygląda spoko, jeśli miałbym się czegoś czepiać to ciężarki kierownicy akcesoryjne, i jeśli się nie mylę nie powinien mieć naklejki na zadupku i większy przebieg. no i wydaje się że leżał. powiem tak - do obejrzenia. tylko jak coś - zmianę licznika z mil na Km to się wyklikuje w 5 sekund.

ten z augustowa jak na moje pacnął się kiedyć patrząc po spasowaniu tych srebrnawych boczków czachy. brakuje w nim gumek pod bakiem, p[atrząc po taśmie na środku kierownicy tak samo jak mój rdzewieje w tym miejscu (to chyba standard w tym sprzęcie). na pierwszym zdjęciu wygląda jakby bak miał z lewej strony w najbardziej wystajacym miejscu robiony, ale to może być kwestia zdjęcia, tak tylko zaznaczam żeby ewentualnie przyjrzeć się temu. co do ceny, pytanie jaki ma przebieg. szacowałbym jakieś 36 tys. jak byś go oglądał poza rudą na kierownicy mam wrażenie że i na lewym secie pasażera ruda się pojawia. dokładnie tak jak u mnie.... zawsze jest to jakiś argument do ustalania ceny. tylko przyjrzyj mu się porządnie, bo ta francja... z tamtąd przyjeżdżają całkiem fajne motki, ale też sporo powypadkowców kupowanych jest z francuskich ubezpieczalni.

ten z Orunii po zdjęciach ciężko coś powiedzieć, ale tak blisko jest że myślę że lepiej podskoczyć go obejrzeć niż kombinować z dodatkowymi fotami. powiedziałbym dzwoń i się umawiaj, nawet na dziś! po 17 jestem w stanie podskoczyć na miejsce.

co do bandita też fajny sprzęt, miałem kiedyś. jak coś też mogę rzucić okiem na bandita jakiegoś, choć już szczegółów tylu nie znam co do FZ6. jeszcze możesz oblookać Hornety (Honda CB 600).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-07 09:21:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-07-07 10:04:15 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-06-29 15:21:38
Posty: 29
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
misiakw, nie dałem znać, bo jechałem do handlarza raczej zobaczyć salon i przejechać się paroma innymi maszynami. ;) Wiem juz na przykład że dużo wygodniej mi na FZ6 niż XJ6, zresztą jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym że po prostu Fazer mi leży. Nie chciałem Twojego czasu marnować, skoro i tak wiedziałem że kupić go nie zamierzam.

Zgadzam się że przebieg dziwnie mały.. plus zdziwiły mnie mile, skoro faktycznie jest to sprawa kliknięcia guzikiem. Chociaż nie aż tak jak u kogoś kto cały czas jeździł z milami i przebieg też podawał w milach (z przeliczeniem na km :P). Można nie znać swojej własnej maszyny na tyle?

Co do Orunii - próbowałem się dodzwonić, póki co brak odpowiedzi. W razie czego - kiedy mógłbyś być dostępny oprócz dzisiaj (piątek, weekend)? ;)

Mam możliwość poproszenia znajomego o sprawdzenie moto w Augustowie (jeśli będę w miarę zdecydowany - ma 100 km). Jest sens prosić o dokładniejsze zdjęcia? Dzieje się w nim dużo, ale chyba nie skreśla go to, a raczej daje spore pole do manewru przy negocjacjach?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-07 10:44:10 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2015-03-27 22:44:10
Posty: 284
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 04
Kurcze, myślałem, że to granat. :P

Szukasz moto od tygodnia z tego, co widzę. W każdym razie tak założyłeś tutaj wątek. Musisz uzbroić się w cierpliwość, środek sezonu to nie najlepszy moment do szukania moto, a tym bardziej z takim ciśnieniem jak Twoje.
Ten z Anglii ma słabe fotki. Można tylko powiedzieć, że leżał i ma malowany bak i koślawo naklejone kamertony. Nie wierzę też w przebieg.
Tego drugiego już ktoś opisywał tutaj na forum. Z Francji nie oglądam.
Z Łodzi wygląda bardzo ładnie. Jedynie kanapa kiepsko obszyta, jeśli już się czepiać. Na pewno obejrzałbym go na żywo.
Gdańsk nic nie widać. Może być spoko, ale tylko jak dośle zdjęcia.
Czarny prezentuje się dobrze, brakuje mu naklejek na plastikach pod tyłkiem. Czy abs był od 2007? Tak wychodzi z opisów, ale może to jakaś końcówka produkcji '06, gdzie już był abs. Ciężko powiedzieć.

Na który byś się nie decydował proś o więcej dokładnych zdjęć. Tarcze, silnik, opony, rzut z miejsca kierowcy na owiewkę i zegary, lampy, amortyzatory, zębatka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-07 10:51:32 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-07-07 10:27:28
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: gtw
co ty tak szukasz moto? może wejdź poszukaj na otoMoto albo innym serwisie gdzie możesz kupić dobry motor.

_______________
Profesjonalna regeneracja turbosprężarek i nie tylko.Polecam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-07 12:10:12 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3827
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
enjoi napisał(a):
Na który byś się nie decydował proś o więcej dokładnych zdjęć.

myślę że ten z Gdańska nie ma sensu prosić o zdjęcia - jak i tak jesteśmy z trójmiasta to co za problem podjerchać, zobaczyć. zawsze coś nowego można się dowiedzieć :)

Drool napisał(a):
kiedy mógłbyś być dostępny oprócz dzisiaj (piątek, weekend)?

piątek bez problemu, weekend.... ciezko mi określić w chwili obecnej.

Drool napisał(a):
faktycznie jest to sprawa kliknięcia guzikiem

tak, jak potrzymasz dłużej przycisk select na liczniku to przełącza z mil na km. przebiegi wtedy też przelicza, więc "nagle" rosną - tak więc jeśli ten przebieg miałby być w milach, to musiał być podany przed kliknięciem. warto pamietać o tym jak przełaczyć, bo angliki (np mój, nie wiem jak te kupowane w pl) po wyjęciu aku wracają do ustawień w milach i trzeba je ponownie przeklikać (już raz kłóciłem się z gliniażami że co oni mają z tą suszarką, jak ja 45 jechałem. a potem wyszło że aku odpinałem i zapomniałem na km/h wrócić)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-08 21:35:26 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-06-29 15:21:38
Posty: 29
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Krótko poproszę o ocenę co się tu zgadza, a co nie: http://otomoto.pl/oferta/yamaha-fz-yama ... ys6Er.html

Na pierwszy rzut oka rzuca się przebieg - na 2004r. wydaje się wręcz bezczelnie kręcony.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-09 06:35:12 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2016-03-02 13:14:55
Posty: 74
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6 fazer
Jak widze 3 kufry i przebieg 21000 w 10 lat to albo za malo kilometrów albo za duzo kufrow..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-09 10:56:52 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-06-29 15:21:38
Posty: 29
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Mam nadzieję, że powoli zbliżam się do końca. Poza tym, że znajomy będzie w okolicy i może obejrzeć motocykl z poprzedniego posta (toteż proszę o komentarze), ja oglądałem przed chwilą motocykl w Gdańsku i pozwoliłem sobie zrobić zdjęcia.

Na moje niewprawne oko wygląda dobrze, ale pozwoliłem też sobie zrobić zdjęcia - i proszę o komentarze. Jeśli okaże się dobrze - jestem gotowy brać. :D

Z rozmowy: motocykl ten właściciel ma od tej wiosny, kupione od kolegi, tamten wcześniej sprowadzał z Niemiec. Przebieg niecałe 30.000km (trochę mało jak na 2004r). Silnik chodzi równo, biegi (1/N/2) wchodzą równo, przejechać się jeszcze nie miałem okazji (całość gotówki w zastaw). Do robienia niedługo: napęd (została jakoś 1/4) i przednia opona (sezon wytrzyma). Tylna świeżo wymieniana. Płyny wszystkie są, lany był motul 5100, ubezpieczenie i przegląd też do końca sezonu. Poza zwykłymi otarciami i przetarciem z tyłu na tłumiku i uchwycie pasażera z tyłu (wg. właściciela otarcie na parkingu) wygląda bardzo dobrze.

Cena: 10.000zł.

Bardzo proszę o wytknięcie wszystkiego co wygląda nie tak. Jeśli nie będzie źle - jadę z nim do serwisu i chyba biorę. :)

Link do zdjęć: https://www.dropbox.com/sh/t35yfd8g1j9r ... FZqYa?dl=0

Z góry dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-09 11:05:45 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-02-29 14:55:50
Posty: 32
Lokalizacja: WD \ WPI
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6
Dużo bardziej podoba mi się ten egzemplarz

viewtopic.php?f=9&t=20186


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-09 11:25:42 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-06-29 15:21:38
Posty: 29
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
lukis - czy one są w tym samym kolorze? Ten który oglądałem na zdjęciach wydaje się bardziej granatowy, a ten od Mario - niebieski. Kwestia światła czy inny kolor?

Faktycznie może niepotrzebnie na początku nie wziąłem pod uwagę maszyny Mario. :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-09 13:50:58 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-02-29 14:55:50
Posty: 32
Lokalizacja: WD \ WPI
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6
Wydaje się ten sam kolor. Chyba, że moto na tych fotkach tak został pomalowany :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-10 18:16:15 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-06-29 15:21:38
Posty: 29
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Ktokolwiek, cokolwiek? Oferta wydaje mi się niezła, ale nie mam pewności / wiedzy technicznej..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-10 20:54:43 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Drool napisał(a):
Na pierwszy rzut oka rzuca się przebieg - na 2004r. wydaje się wręcz bezczelnie kręcony.

Bezczelność pierwsze klasa - ja mam ciut młodszy, przebieg ponad dwukrotnie większy a kufer jest (tylko centralny) od tego roku.
Poprzedni właściciel też nie jeździł nim na koniec świata.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-12 09:36:54 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-06-29 15:21:38
Posty: 29
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Jakiekolwiek komentarze co do zdjęć, które udało mi się zrobić? Byłem gotów brać tą maszynę, chociaż nie wiem czy jeszcze aktualne.

Czy tej ofercie ( http://olx.pl/oferta/yamaha-fz-yamaha-f ... g4QEd.html ) warto przyjrzeć się bliżej? Na minus wcześniej wspomniane manetki "z chińskiego bazaru" (można chyba tanio wymienić?), brak naklejek na zadupku (mi nie przeszkadza, chociaż wskazuje że coś mogło być robione?) i fakt, że oferta wisi od dłuższego czasu (ale w zasadzie jak większość w tej okolicy, więc może nie ma co się przejmować?). Niestety ja tego moto nie mogę sprawdzić osobiście, ale w okolicy mam znajomego, który na grzebaniu w motocyklach się zna (niestety - nie na fazerach). Jest sens prosić go / fatygować o sprawdzenie maszyny?


Ostatnio edytowano 2016-07-13 21:14:38 przez Drool, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-13 14:11:50 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2012-09-10 12:40:16
Posty: 761
Lokalizacja: GDA.... czwarte miasto :)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Błąd 404, popraw


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org