Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-04 21:21:22 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-07-04 21:12:24
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Witam, mam zamiar kupić pierwsze poważniejsze moto. Po poszukiwaniach i kilku odwiedzonych w okolicy miejscach, nic mnie póki co nie przekonało. Jestem natomiast zainteresowany tą ofertą :

http://allegro.pl/yamaha-fz6-fz-600-faz ... 15168.html

tylko jest to 600km od mojej miejscowości, dlatego chciałbym prosić o rzut oka bardziej doświadczonych kolegów.
Jak oceniacie ofertę?

Dzięki za wszelkie komentarze i pozdrawiam ! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-04 21:21:22 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2016-07-05 11:12:29 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2013-07-26 10:28:06
Posty: 267
Lokalizacja: Kraków + Bełchatów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Mam
Obecne moto: FZS 1000
Fazer jest na tyle popularnym motocyklem że nie trzeba po niego jechać 600km.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-05 11:34:06 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-02-25 13:11:39
Posty: 15
Lokalizacja: EP
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1 Fazer
fincher napisał(a):
Fazer jest na tyle popularnym motocyklem że nie trzeba po niego jechać 600km.


A już z pewnością po moto z brakującymi elementami i wymienianymi plastikami pod siodełkiem... No i Francja, czyli ściągane przez handlarza, potem składanie w kupę i do żyda:-D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-05 13:02:36 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2011-06-24 17:57:26
Posty: 1483
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW GS 1200
skąd jesteś i czy akurat tylko i wyłącznie szukasz takiej wersji jak w linku?

mój kolega ma na sprzedaż N-ke, nowszą niż tak, w tych samych pieniążkach tyle, że troszkę uszkodzony...jjdyeśli rozważasz również zakup delikatnie uszkodzonego, ale dobrego sprzęta to się odezwij...

jest to motocykl, który na pewno będzie cieszył oko i dawał wiele frajdy, ale trzeba nad nim troszkę posiedzieć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-08 06:56:24 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Szkoda, że nie ma bliższych zdjęć z boku motocykla. Na pierwszy rzut oka nie licząc braku ograniczników i kilku plastików wydaje się być ok.
Ale nie oczekujmy od 10-cioletniego motocykla, że będzie w stanie muzealnym.

Mam takie samo malowanie i nie ukrywam, że jestem zaskoczony ceną... Opis wali handlarzem na kilometr. Niezmiernie istotne jest to jak rozumie on, że elementy, o których wspomniał i są "dopiero do wymianie" Czy chodzi o ostatni miesiąc, sezon? I czy on sam to wymienił czy zrobił to poprzedni właściciel. Jeśli on to zrobił to miej na uwadze, że przed sprzedażą zapewne nie chciał zbyt wiele inwestować i użyte podzespoły nie będą na pewno z najwyższej półki.

Odnośnie odległości to się nie zrażaj. Ja po swój jechałem 420 km i wiem, że było warto. Ja do Augustowa mam znacznie bliżej (ok. 180km) i znam realia jakie tam panują. Nie zdziwiłbym się, że moto faktycznie pochodzi z Francji, ale uprzednio trafiło na Litwę i dopiero stamtąd do Polski co w północno-wschodniej Polsce praktykuje się bardzo często. A Litwini co cóż... mają wrodzoną skłonność do kombinacji co widziałem na własne oczy kiedy z ciekawości przejechałem się do Marriampolu na tamtejszą giełdę i znajdujące się nieopodal hektary komisów. Bardzo mi to otworzyło oczy na auta / motocykle sprowadzane z Francji.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org