Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-09-24 14:51:20 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2016-09-24 14:43:36
Posty: 112
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Cześć koledzy,
szukam fazera S2.
Oglądałem dziś jednego. Czy z numeru VIN można coś się dowiedzieć o motorze?
Motor 2007 rok.
Co zauważyłem to lampa świeci po lewej stronie, czyli wygląda na to że anglik. Można tak jeździć bez problemu? Ewentualnie duże są koszta przeróbki na EU? Wystarczy zmienić reflektor i zamienić miejscami kostki czy coś więcej?
Ogólnie moto wyglądało całkiem całkiem.


Ostatnio edytowano 2016-09-25 19:46:43 przez smelbo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-09-24 14:51:20 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-09-24 17:43:01 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2014-04-24 14:24:37
Posty: 206
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski / Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Napisz e-mail to Yamahy w tej sprawie, to na podstawie VINu powiedzą ci w jakim stanie motocykl wyjechał z fabryki (rok, malowanie, wersja S/N).
Teoretycznie można (na przeglądzie pewnie nie zwrócą na to uwagi, zaś podczas kontroli stawiam że jak policjant jak nie będzie miał się do czego przyczepić to dopiero zwróci uwagę na lampę) ale dla własnego bezpieczeństwa lampę wypadało by jednak wymienić :) Wystarczy zamontować reflektor z homologacją na ruch prawostronny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-09-24 18:16:51 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2016-09-24 14:43:36
Posty: 112
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
koperta4512 napisał(a):
Napisz e-mail to Yamahy w tej sprawie, to na podstawie VINu powiedzą ci w jakim stanie motocykl wyjechał z fabryki (rok, malowanie, wersja S/N).
Teoretycznie można (na przeglądzie pewnie nie zwrócą na to uwagi, zaś podczas kontroli stawiam że jak policjant jak nie będzie miał się do czego przyczepić to dopiero zwróci uwagę na lampę) ale dla własnego bezpieczeństwa lampę wypadało by jednak wymienić :) Wystarczy zamontować reflektor z homologacją na ruch prawostronny.

Maila do Yamahy już wysłałem ale cisza jest. Na razie nie odpisują. Wcześniej było tak żę 10 cyfra vinu to był rocznik ale chyba już tak nie jest. Tutaj 10 cyfra to 0, zresztą jak patrzę po ogłoszeniach to też są 0. A na tabliczce co to za "2002" ?

Co do samej lampy to wiem że dla własnego komfortu wymienię, tylko wiadomo że to koszt. Czytałem też o przeróbce ale to trzeba znaleźć oryginał EU. A jak się ma ewentualna sprawa z ubezpieczeniem OC podczas kolizji. Teoretycznie przegląd jest podbity, lampa angielska. Nie będzie problemu z ubezpieczalnią?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-09-25 06:54:54 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2016-09-24 14:43:36
Posty: 112
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Jeszce jedno pytanie, czy z VIN można odczytać na jaki rynek był wypuszczony motocykl? Ewentualnie gdzieś w dokumentach jest kraj pierwszej rejestracji (dowód, karta pojazdu)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org