Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-31 16:58:50 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-03-31 16:08:45
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Witam panowie,

Wlasnie jestem na etapie poszukiwan mojej pierwszej zwracam sie do was z prośbą o wstepne rzucenie okiem na moto znim wybiore sie z kims na ogledziny na miejscu :-)
Czy moglbym prosic zebyscie napisali co myslicie o ponizszym sprzecie?
http://allegro.pl/show_item.php?item=598924169

Ja niestety osobiscie nie mam zielonego pojecia na co patrzec...
Wiem jedynie tyle ze szukam uzywanego motorka i jestem w pelni swiadomy ze 99% deklarowanych przebiegow rozmija sie z prawda. I generalnie mi to nie przeszkadza, wazne tylko zeby motorek byl prosty i w miare zdrowy :-)

Z góry dzieki za opinie!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-03-31 16:58:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-31 19:11:02 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-09-28 09:20:16
Posty: 717
Lokalizacja: Kozienice-Warszawa
Wygląda bardzo ładnie, niby ma oryginalny lakier ale trzeba to sprawdzic osobiście...
I wydaje mi sie że tylnia oponka nie jest za bogata...
W ogóle koles nie napisał duzo, możesz zadzwonić zapytac czy przygotowany do sezonu(chyba raczej nie), skąd sprowadzony, w jakim stanie naped, akumulator,opłaty, itd.
A potem sie zastanowisz czy jechac... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-31 22:35:34 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-02-18 12:59:30
Posty: 728
Lokalizacja: Warmia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GTR 1400
Moto miało jakąś przygodę. Wgięcie i rysa na lewej stronie baku, silnika i ramy. Lewy plastik przy siodle ma napis Fazer pisany czcionką która różni się od modelu na rok 2004. Z drugiej strony też ma rysy na głowicy i pokrywie zaworów. Ale to nie jest nówka z salonu, tylko pierwszy wypust FZ6. Zdziwiłbym się gdyby nigdy nie leżał. Ogólnie mi się podoba.
Inna sprawa, czy to dobry wybór na pierwsze moto. Moim zdaniem niekoniecznie. Może poszukasz FZ6 w wersji 78 konnej? Hamulce, zawieszenie takie same, wygląda tak samo, a o 20 kucy mniej do ogarnięcia ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-31 23:37:37 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
lewa wg.mnie lezala... jak nie masz daleko pojedz i pofrun tym.. dziwi mnie przegrzanie kolektora (troche mocno przygrzany) ... moja fazera starsza ma gorsza reszte a ladniejsze kolektory..... trzeba na widoku to obadac bo tu H**j widac na tych foto.. ave


howk... powiedzialem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-31 23:55:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Jesli po rozmowach z wlascicielem etc bedziesz nadal nim zainteresowany to jesli swiat sie nie zalamie moge w weekend podjechac i rzucic na niego okiem i zrobic troche dokladniejszych fotek. Mam tam jakies 40 km ale ze chcica na smiganie i tak bedzie w weekenda to co za roznica w ktora strone pojade :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-31 23:59:15 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
Nemm napisał(a):
Jesli po rozmowach z wlascicielem etc bedziesz nadal nim zainteresowany to jesli swiat sie nie zalamie moge w weekend podjechac i rzucic na niego okiem i zrobic troche dokladniejszych fotek. Mam tam jakies 40 km ale ze chcica na smiganie i tak bedzie w weekenda to co za roznica w ktora strone pojade :P



nie rob fotek tylko ogledziny i probe zrob.... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-01 11:36:25 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-03-31 16:08:45
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Panowie! dziekuje wam baaardzo za opinie :-)

Co do tego czy maszyna lezala na boku to pewnie tak bylo, bo nie sadze zebym znalaz moto ktore nie lezalo i nawet na to nie licze :-) Wazne jest zeby dobrze go naprawili i zeby mogl przejechac jeszcze wiele km. Ja tez pewnie nie raz go poloze w ramach praktyki :-)

Cytuj:
Nemm: Jesli po rozmowach z wlascicielem etc bedziesz nadal nim zainteresowany to jesli swiat sie nie zalamie moge w weekend podjechac i rzucic na niego okiem i zrobic troche dokladniejszych fotek. Mam tam jakies 40 km ale ze chcica na smiganie i tak bedzie w weekenda to co za roznica w ktora strone pojade


Nemm chyba z nieba mi spadasz :oops:
Skontaktuje sie ze sprzedawca i dam znac czy bede dalej brnal w ten temat. Ogolnie jeszcze potwierdze czy moj kolega nie moglby tam podjechac, zeby nie fatygowac Ciebie, ale w ostatecznosci na prawde bylbys w stanie podjechac tam w weekend i sprawdzic maszynke na wlasne oczy? Zawsze to lepiej jak ktos kto jezdzi yamaha go oblooka bo moj kolega to w zasadzie smiga na B-kingu, ale w przeciwienstwie do mnie ma pojecie o motorach :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-01 11:49:34 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Co prawda nie smigam Fazerem a TCatem ale dokladnie obejrzec moge i jesli cos wzbudzi moje zastrzezenia dam Ci znac.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org