Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-06 20:35:50 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2017-08-08 23:40:34
Posty: 8
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: ZIP VZ-2
Byłem, oglądałem, nie polecam. :? Chodzi o ten motocykl: https://www.olx.pl/oferta/fazer-fz6-s2- ... ogtrM.html Owe "ślady użytkowania" to wszechobecna rdza oraz brud, a owiewka z prawej strony nie tyle jest porysowana co luźna, chyba źle poskręcana najpewniej po wywrotce, bo niesymetryczna względem lewej strony. Sety kierowcy masakrycznie porysowane. Opony stare, widoczne pęknięcia na bieżniku. Silnik tak upaćkany, że trudno stwierdzić czy to dwa lata niemycia czy może ostatnio puścił olej (chyba jednak to drugie, bo jakiś tłustawy ten brud). Wystarczyło wyjechać z garażu podziemnego pod chmurkę, by z łączenia tłumika z katalizatorem (?) zaczęła cieknąć woda. Rozrząd nie był robiony, bo "przecież robi się na 60 tysięcy". Przednie zawieszenie było jakoś podejrzanie nisko osadzone, właściciel twierdził, że na lagach jest regulacja, ale nie potrafił pokazać gdzie ta regulacja się znajduje. :roll: Cena: 10900 z kufrem. Było brać czy dobrze zrobiłem nie kupując?

Ps. Jeśli czyta to mederator/administrator forum to prosiłbym o przeniesienie mojego wątku do działu KUPOWANIE FAZERA. Z góry dzięki. :)


misiakw: klient nasz pan. przeniesione


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-09-06 20:35:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org