Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-05-27 07:04:23 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2018-05-27 06:17:41
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Witam serdecznie,
Jestem przed zakupem pierwszego motocykla stąd też moja prośba do zaawansowanych bikerów :)
Zainteresował mnie poniższy egzemplarz:

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fz6-n- ... o82Pg.html

Z historii pojazdu wynika, że motor sprowadzony w 2010 roku. Do 2016 roku jeden właściciel. Byłem wczoraj obejrzeć. Do wymiany tylna opona. Brak ciężarka kierownicy z prawej strony. Zacinająca się stacyjka (być może kwestia smarowania). Mała zaprawka na baku po prawej stronie. Do zrobienia standardowe przygotowanie do sezonu (oleje, filtry, smarowanie).
Proszę o opinię. Planuję jeszcze dziś wybrać się do właściciela i odbyć dłuższą jazdę próbną.

Podrawiam
Darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-05-27 07:04:23 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2018-05-28 09:47:10 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
co do stacyjki, to chyba ten typ tak ma - ma ten sam rocznik, przebieg 10kkm więcej i tez trzeba kluczykiem lekko "pobibroważ: czasem żeby na blokadę kiery go ustawić.

co do moto - zastanawia mnie pierdzielnik pod zadupkiem wuidoczny na 2 foto a niewidoczny an pierwszym. Nmapęd też wygląda na taki co zalicza się do wymiany (ale to do sprawdzenia osogiście jak bedziesz). brak ciężarka z lewej strony, ogdięta klamka szprzęgła więc tą stroną dotknął gleby. moto ogólnie z lewej strony ma zdjęcia po których słabo co widać, trzeba by się przyjrzeć im. kierunki i mocowanie rejestracji zmieniane. w tym roczniku (na podstawie kilku moto które obejrzałem) lubi rdzewieć keirownica w okolicach stacyjki - słabo tutaj widać ten rejon ale kiera wygląda bardzo jak nówka. Po tych zdjęciach cięzko powiedzieć coś jednoznacznie, trzebaby się przyjrzeć dokładniej na własne oczy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-06-08 22:10:35 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2018-05-20 20:47:19
Posty: 62
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Jabłkowy
Obecne moto: FZS 600
misiakw napisał(a):
zastanawia mnie pierdzielnik pod zadupkiem wuidoczny na 2 foto a niewidoczny an pierwszym.

a czy to nie są nogi ławeczki, którą zasłania moto?:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org