Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-08-19 22:06:31 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-07-20 15:49:02
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Honda Cb 500
Mieszkam w Niemczech 5 lat i zatrzymała mnie niemiecka policja i czepnęli się polskich tablic rejestracyjnych na samochodzie. Pouczyli, że mam przerejestrować auto. To nawet nie wchodzi w grę. Tak myślę może kupiłbym jakiegoś motóra i zarejestrował go w Niemczech. Jeżdziłem kiedyś 4 lata 2010-2014 Hondą CB 500 teraz biorę pod uwagę CBF 600 lub Fazera do 3000 euro
Co myślicie o tym Fazerze: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 3-305-4652 Zdjęcia jakieś takie, że w sumie to nic nie widać, ale niski przebieg.

Verkaufe meine yamaha, welche ich 2017 gekauft habe. Sprzedaję moją Yamahę, którą kupiłem w 2017 r.
Ich bin der dritte Besitzer. Jestem trzecim właścicielem
Motorrad wurde regelmäßig gepflegt und gut behandelt. Motor był regularnie pielęgnowany i dobrze traktowany.
Verschleissteile sind alle in gutem Zustand. Części zużywające się są wszystkie w dobrym stanie
Optisch steht sie auch gut da.. Optycznie również wygląda dobrze
TÜV ist neu. Przegląd jest nowy
ABS Modell.. Model z ABS
Wird ohne Garantie und Rücknahme verkauft. Sprzedawany bez gwarancji i rękojmi
Preis ist vb aber bitte im Rahmen bleiben. Cena do negocjacji, ale proszę pozostać w granicach przyzwoitości

Besichtigung jederzeit nach Absprache möglich. Oględziny możliwe w każdym czasie po uzgodnieniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-19 22:06:31 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2019-08-20 08:24:25 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
przy tej wielkości zdjęć ciężko cokolwiek o tym motocyklu powiedzieć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-20 11:55:32 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Jak wspomniał misiek, niewiele widać. Praktycznie bez dodatków. Nieodpicowany pod zdjecia ale moze dzieki temu ocenisz czy nie poci sie silnik itd. Sprawdź czy nie ma śladów po przewrotkach, ślizgach, pęknięć, obitych ogranicznikow skretu, czy eksploatacyjne chodzi gladko, wymuś prace abs bo zawory w pompie lubią się zastać, szczegolnie jesli moto duzo stoi a to z tym przebiegiem i rocznikiem wiecej stalo niz jezdzilo. Plyny i opony tez mogą byc stare - sprawdz rok produkcji opon. Bedziesz mial argumenty do negocjacji..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org