Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-26 17:05:23 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-05-19 12:02:32
Posty: 34
Lokalizacja: Krasnystaw / Warszawa
Witam,
jako ze prawko zdane, kasa juz sie zbiera to trzeba zaczac szukac na powazniej:) generalnie to szukam fazera, ok.10kPLN wiec tak ~2002 roku, oczywiscie jezdzacego i w miare w dobrym stanie:)

znalazlem ostatnio takich kilka egzemplarzy w mojej okolicy:

1. http://allegro.pl/show_item.php?item=643415767

tutaj troche dziwnie bo AFAIK w 2000 nie bylo takich 'oczu'?

kolejny:
2. http://allegro.pl/show_item.php?item=642309403

ten jest troszke pozdzierany i troche gorzej wyglada ale jak juz kiedys pisalem - nie ma co liczyc na ideal w tej cenie i z tego rocznika.
Troche mi sie gumy nie podobaja - wygladaja jakby juz swoje wyjezdzily ale co myslicie o reszcie? ma to szanse jezdzic ;]?


3. http://otomoto.pl/yamaha-fazer-600-100k ... 21910.html
ten wyglada calkiem niezle a napewno duzo lepiej od poprzedniego:) ale dziwne sa te niebieskie sruby po obu stronach, nigdy takich nie widzialem - czy to cos normalnego?


I ostatni:
4. http://allegro.pl/show_item.php?item=634370370
Troche dalej ode mnie ale chyba najladniejszy ze wszystkich wiec moze warto by bylo pojechac ale tak czy inaczej przydaloby sie jakies wstepne zdanie o nim:)


Prosze o jakiekolwiek uwagi o tych egzemplarzach - czy ktos je juz widzial/kupowal/sprzedawal:)? a moze znacie samych handlarzy? Moze ktos ma blisko i moglby obejrzec?
KAZDA pomoc sie przyda poniewaz na razie to jestem w tym tak obczajony ze szkoda gadac ;].
Oczywiscie na koncowe ogladanie i ew. kupno pojade z kims w miare obczajonym (jesli znajde...:/) i pewnie sprawdze go gdzies w serwisie ale na poczatek przydadza sie wszystkie uwagi na ich temat


pzdr
kolenda


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-05-26 17:05:23 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-27 00:17:29 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-05-26 23:41:00
Posty: 9
Lokalizacja: szczecin-okolice
Wiec jestem tu swierzaczkiem wiec za wiele to nie pomoge ,moge tylko stwierdzic to co sobie wyczytalem i poogladalem na innych forach na temat fazerkow, a bedzie tego tak jak mowie nie za wiele :P


Jedyne co moge podpowiedziec to ze wszystkie oprocz chyba nr 3 byly kombinowane, nie orginalne naklejki lub jakies mixy w lakierowaniu chociaz i 3 ma brak naklejek z napisem fazer :wink:

Najbardziej zakrecony jest nr 1 bo i czcha i naklejki nie z tego rocznika jednak nie ma co go przekreslac bo moze komus poprostu sie tak bardziej podobalo i tak sobie zrobil. Znam goscia, ktory poprostu chcial odświeżyć swoj moto wiec go sobie calego prysnol i przy okazji zmienil czache na nowsza a moto nie mialo zadnej przygody wiec nie zawsze lakierka rowna sie szlif.

Trzeba jechac i ogladac wyjscia nie ma :wink:

Tu masz stroneke co i jak bylo w jakim roku
http://www.fazer600.wz.cz/historia.htm

To tyle co moglem podpowiedziec

:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-27 11:57:30 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-29 18:25:37
Posty: 102
Lokalizacja: włocławek
A JA SWOJEGO musze SPRZEDAC I NIEMAM CHETNEGO A TROCHE MI ZALEZY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-27 15:02:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-05-19 12:02:32
Posty: 34
Lokalizacja: Krasnystaw / Warszawa
a co masz dokladnie? rok, stan i za ile ;)?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-27 17:17:01 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Jabol, dlaczego sprzedajesz fajzera? Nie mów, że to przez ten cholerny kryzys.... :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-27 20:10:47 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-04 20:53:21
Posty: 150
Lokalizacja: Looblyn
Płeć: Mężczyzna
jabol46 napisał(a):
A JA SWOJEGO musze SPRZEDAC I NIEMAM CHETNEGO A TROCHE MI ZALEZY


mi trochę po zdjęciu wygląda na psa :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-28 11:01:08 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-29 18:25:37
Posty: 102
Lokalizacja: włocławek
Dorota w poniedzialek zdałem na kat. C i teraz trzeba sie ruszyc do roboty i kupic busa na blizniaku !!!
no i jesli sprzedam fazera to kupie ładnego busa takiego jak chce a jak nie to niewiem. :roll:


kolenda
http://allegro.pl/item641285663_yamaha_ ... 0_fzs.html dokladnie ten.

dopawcia szczerze to mi sie bardzoej podoba w takim stanie jak jest. ale jak nie sprzedam to za 600 zl kupuje wszystko bo koles ma i robie przod na oryginal i wtedy i cena bedzie wyzsza i oryginal.
Ale motorem rewelacja. slicznie sie nim jezdzi,oszczedny,dynamiczny jak na 600 noi wygodny.
A na psa wyglada faktycznie:D ale ja niestety na kole jezdzic nieumie chodz opony i moc pozwalaja:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-17 16:00:11 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-05-19 12:02:32
Posty: 34
Lokalizacja: Krasnystaw / Warszawa
mala odgrzewka tematu... (nie chcialem zakladac od nowa)
troche mi sie przeciaga zakup a ogloszenia jak w kalejdoskopie... wiec tu mam kilka aktualnych

1. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1347166
ladnie wyglada ale zmieniana tarcza... podobno to moze oznaczac wiele rzeczy, poza tym motomotion - slyszalem ze kiedys mialo renome ale ostatnio ludzie cos na nich psiocza... nie wiem jak jest dokladnie.


2. http://allegro.pl/item659701806_yamaha_ ... 002_r.html
tu bedzie problem bo nie mam w okolicy nikogo kto moglby pomoc go obejrzec..:/


3. http://allegro.pl/item664029212_yamaha_ ... obacz.html
tu ciekawa alternatywa bo sporo tanszy ale wiadomo ze nic za darmo...:/
kumpel kupowal tu jakis czas temu R6 i ostatnio poszla mu skrzynia.. poza tym bak jakis dojechany - czy to moze byc cos powaznego?


4. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1341641
no i najwieksza dla mnie zagadka... - szukajac czegos innego niz FZR znalazlem takie cos... jak dla mnie to wymiata z wygladu, mniej KM i brak owiewki to dla mnie na razie zalety;) wiec bralbym go z miejsca
ALE 12000pln za 2006 rok smierdzi mi krowim plackiem, czy ktos orientuje sie w cenach tych rocznikow?


i jeszcze raz poprosze - jesli ktos zna te motorki lub sprzedajacych (szczegolnie jak jest z moto-motion ostatnio?) lub mieszka gdzies blisko i moglby pomoc w ogledzinach lub wypatrzy cos na zdjeciach - kazda pomoc sie przyda i zostanie wynagrodzona na najblizszym zlocie... ;]

dzieki z gory
kolenda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-17 18:15:46 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-05-06 17:59:50
Posty: 48
Lokalizacja: Bełchatów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fzs 1000
Ta er6:
niefabryczne malowanie
nieoryginalna lampoowiewka
kiera wymieniana
niewiadomo jak wygląda sprawa z licznikami, w er6 sa umieszczone bardzo wysoko tworząc charakterystyczne jajko :P
Czyli jak widać motocykl zrobiony na streetfightera, tylko teraz pytanie czy był jakiś powód takiej zmiany? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-17 19:26:10 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-07-12 20:30:15
Posty: 37
Lokalizacja: SCI
Pierwszego fazera w innym temacie opisał szczegółowo tomek.b:

tomek.b napisał(a):
Oglądałem niebieskiego w motomotion.
Owiewka nowa, ładnie pomalowana, naklejki na wierzuchu lakieru. Zegary jak nowe. Całe okablowanie i osłonki lamp jak nowe. Opona z przodu innego typu niż z tyłu. Lagi, używki, ale nie z tego moto oryginalnie, bo inny stopień zużycia jak pozostałych elementów.
Stan wizualny silnika oraz reszty moto nie wskazuje na taki maly przebieg. Farba złazi, na szczescie nie jest domyty do konca i widac mnostwo syfu w zakamarkach. Ja po 12 tys mialem mniej, a stal na dworzu. Slady plynu chlodzącego na silniku. Chłodnica czyściutka, ale używka, nowe przewody odchodzące od niej.
Klamki sa chyba z wersji golej, albo nie maja zaslepek mocowan lusterek. Kiera wyglada na nowa. Lozysko glowki ramy ladnie pracuje.

To są moje subiektywne spostrzeżenia.

Nie jechalem, nie odpalalem. Mialem malo czasu, a chlopaki mieli lepsze rzeczy do robienia niz gadanie z klientem.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-18 12:45:47 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-05-19 12:02:32
Posty: 34
Lokalizacja: Krasnystaw / Warszawa
dzieki Sati, to juz cos:)

wiadomo ze ten rocznik nie bedzie juz idealny, pewnie krecony przebieg i jakies naprawy mial w historii ale z opisu nie wyglada to zle:) co o tym myslicie?
oczywiscie trzeba sie bedzie nim przejechac i wtedy wszystko wyjdzie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-18 13:55:32 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-10-07 22:13:40
Posty: 184
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
jak dla mnie 1 i 4 odpada na wejściu, oba po mocnych przejściach a cena nie za atrakcyjna

2 wygląda zdrowo, nie ma jakiegoś takiego "smaczku" ale może to wina fotek bo ogólnie to obejżałem te zdjęcia i nie ma sie zbytnio do czego przyczepić z fotek.

3 wymaga jakiś tam inwestycji na początek bo paru rzeczy brakuje bądź są krzywe, obdarte. Ale cenowo nie tak źle, a możliwe że tak jak piszę sprzedający większych wypadków nie miała


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-18 16:47:48 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-03-07 20:39:35
Posty: 268
Lokalizacja: Lublin
No w tym drugim temacie coś sie wyjaśniło odnośnie tego z Chełma. Jeżeli ktoś jest zainteresowany Thundercatem to nie długo powinien sie znaleźć w Lublinie Kocur z 2004 roku w oryginalnym malowaniu troszkę porysowany ale na prawdę godny uwagi, nawet nim jeździłem , ja odpuściłem sobie kociaka, za duży respekt mam do tej maszyny i jednak dla mnie za bardzo sportowa maszyna. Potrzebuje czegoś w miasto:) a nie do "szybkiej turystyki" ale może sie to zmieni :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org