Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-30 11:48:29 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-23 22:24:39
Posty: 65
Lokalizacja: Chorzów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: ciekle srebro
przywitalem sie juz w stosownej kategorii, a teraz do rzeczy ;) z tego co sie naczytalem to wszystko wyglada na oryginal (rok-kolor-naklejki, zadupek-uchwyt-stopki), no i Pan pisze ze bezwypadkowy, na ktory tez wyglada, ale spojrzcie uzytkownicy doswiadczonym okiem
http://allegro.pl/item644952588_yamaha_ ... _2002.html
dzieki :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ocencie Panowie ;)
PostNapisane: 2009-05-30 11:48:29 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-30 11:58:37 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-29 18:25:37
Posty: 102
Lokalizacja: włocławek
szczerze to te kierunki sa brzydkie wg mnie. no ale to zalezy od gustu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-30 11:58:37 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-07-12 20:30:15
Posty: 37
Lokalizacja: SCI
wg mnie nie ma tu ani jednej oryginalnej naklejki niestety...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-30 12:00:44 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-23 22:24:39
Posty: 65
Lokalizacja: Chorzów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: ciekle srebro
no kierunki moze troche "nie-tedy", ale faktycznie to kwestia gustu, o ktorych to sie nie dyskutuje ;P wazniejszy dla mnie stan techniczny tak faktycznie, ale ani jednej oryginalnej ? zgodnie z http://www.fazer600.wz.cz/historia.htm to wyglada wszystko ok, no i logo z czachy tez


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-30 12:36:27 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-10-07 22:13:40
Posty: 184
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
no na fotkach takiej jakości to można dumać sobie bez sensu bo tam ledwo te naklejki w ogóle widać, ale mi też to wygląda na konkretną rzeźbę.

Ja też obstawiam, że ani jedna z tych naklejek nie jest w oryginale, jak ci da lepszej jakości foty to potwierdzimy ale już na tych widać, że niespecjalnie się do tego przyłożył.

Dysponujesz tym linkiem z fotami oryginału, masz do dyspozycji bikepics. Siadasz i analizujesz różnice jak w telegrze.

Jak wypije kawe to wkleje ci fotki mojego, mam oryginalne naklejki to będziesz sobie porównywał

[ img ]

Tylna naklejka ma takie przejście czarnego, że nie z każdego kąta wygląda identycznie dlatego ciężko ją ocenić, ale przód to bez problemu

Pisałem w innym temacie gdzieś na temat różnic oryginalnych naklejkej od tych z allegro

aaaaaaaaa i ten emblemat z przodu między światłami też jakis duży i wygląda mi na naklejkę płaską a jak wiadomo powinien być wypukły emblemacik


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-30 12:59:42 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-07-12 20:30:15
Posty: 37
Lokalizacja: SCI
ogólnie to wygląda tak: na przedniej owiewce jest biały napis Fazer, a czarne tło które się pod tym napisem powinno znajdować wylądowało jakimś cudem na zadupku :? Porównajcie z oryginałem na fotkach u scarface26.. takie moje zdanie. A logo Yamahy z przodu też jakieś większe niż w oryginale.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-30 22:33:43 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-05-26 23:41:00
Posty: 9
Lokalizacja: szczecin-okolice
Niestey potwierdzam zadnaie kolegow te naklejki to chyba sam orginalnie na ploterku sobie wycinal :wink: Ja juz studiowałem dlugo malunki i oklejanie fazerkow, siedze sobie na emigracji i tak z nudow obceniam allegrosy :P Takze jesli chodzi o naklejki to niestety ale NIE sa to orginalene :( Co nie szkodzi w pojechaniu i obadaniu maszynki moze ktos mu porysowal i odnowic chcial :wink: Naklejki i malowanie to nie wszystko liczy sie stan techniczny. Takze jedz obadaj jesli ci sie podoba i zdaj relacje co i jak. A jak pan powie ci w oczy ze nie malowany a naklejki orginalene i bedzie sie przy tym upieral to zasmiej mu sie w oczy i porzegnaj czule 8)

Zreaszta cena min 9tys chyba nie wrozy niczego dobrego chociaz mam nadzieje ze sie myle...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-30 23:55:15 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-10-07 22:13:40
Posty: 184
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
no ja mam taką propozycje, że jeżeli ktoś wrzuca jakieś linki do oceny to najlepiej już po telefonie do właściciela i cytacie jego słów o stanie i przeszłości motocykla, wtedy będzie można łatwo zweryfikować prawdomówność sprzedającego :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-31 00:33:07 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-05-26 23:41:00
Posty: 9
Lokalizacja: szczecin-okolice
Tak tylko istnieje tez mozliwosc ze nie jest on pierwszym wlascicielem i nie wiedzial ze moto milo jakas "bogata" przeszlosc, a on sam moze byc przekonany o jej "bezwypadkowosci" i "orginalnosci".

Nie tyczy sie to oczywiscie handlarzykow (choc tu tez nie wszyscy sa jednakowi) ktorzy sprzedadza nam wszystko za wszelka cene. Takze cieeeezko panowie cieeeezko jest w naszym piknym kraju :wink:

Ja bede na etapie zakupu fazerka za kilka mcy i az strach sie bac co bede wtedy przezywal :evil: Choc nie powiem najwiekszym problemem jest po prostu brak $$ tak to by kazdy wybieral ladne zadbane sztuczki, albo szedl do salonu i bral "nowe sztuke zero smigu" :mrgreen: a nie kombinowal co by tu kupic jak najtaniej co by na ubranko jeszce zostalo....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-31 12:02:20 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-04 20:53:21
Posty: 150
Lokalizacja: Looblyn
Płeć: Mężczyzna
a to nie jest tak że np fazerki z różnych krajów mają różne te napisy, naklejki? np angliki różnią się od niemca itp, czy wszystkie powinny być takie same?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-31 15:06:03 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-23 22:24:39
Posty: 65
Lokalizacja: Chorzów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: ciekle srebro
dzieki wielkie za fotki naklejek, zgodnie z nimi tu wyglada to dobrze http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1150366 to jest handlarzyk, tyle ze moto "wyglada" zdrowo, plus naklejki wygladaja na oryginalne, no i _wydaje_sie_ ze jesli wogole w opcji jest mozliwosc rocznej gwarancji, to wiedza w jakim jest stanie ? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-31 15:21:14 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-05-26 23:41:00
Posty: 9
Lokalizacja: szczecin-okolice
Wlasnie tez przegladajac aledrogo zwrocilem uwage na tego sprzeta :wink: Wygląda wlasnie solidnie przynajmniej na foto no i wlasnie ta gwarancja...ciekawe tylko jak to z nia jest. Przebieg tez wyaje sie prawdopodobny a nie jak te 15-sto tysieczniki

Moto stoi ok 20km od mojego domku i gdybym tylko nie byl teraz 3tys km od niego :P z checia bym go pojechal ogladnac... Moze jest ktos tu jeszcze na forum ze szczecina lub okolic i moglby ci go ogladnac bo ty chyba kawaleczek masz z tego co widze w profilu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-31 15:28:51 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-03-04 20:53:21
Posty: 150
Lokalizacja: Looblyn
Płeć: Mężczyzna
bailif napisał(a):
dzieki wielkie za fotki naklejek, zgodnie z nimi tu wyglada to dobrze http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1150366 to jest handlarzyk, tyle ze moto "wyglada" zdrowo, plus naklejki wygladaja na oryginalne, no i _wydaje_sie_ ze jesli wogole w opcji jest mozliwosc rocznej gwarancji, to wiedza w jakim jest stanie ? :)


a nie jest dużo za drogi jak na ten rocznik???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-31 15:30:32 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-23 22:24:39
Posty: 65
Lokalizacja: Chorzów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: ciekle srebro
przypuszczam ze zbilbym conieco, ale poprostu powoli przestaje wierzyc ze da sie dostac "w kulturalnym stanie" 2002 taniej niz ~11k, a nie rozgladam sie od wczoraj za fazerkiem :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-31 15:54:59 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-05-26 23:41:00
Posty: 9
Lokalizacja: szczecin-okolice
bailif napisał(a):
a nie jest dużo za drogi jak na ten rocznik???


Wydaje mi sie ze jesli jest naprawde w stanie bdb to warto troche doplacic i miec spokój niz później sie tylko wqrwiac ze to ze tamto. Cena wlasnie wydaje sie byc nieco wieksza, ale to wszystko przez te nie zbyt piekne sztuki z alledrogo za 8-9tys ktore jak dopawcia juz pewnie zauwazyl pozostawiaja troche do zyczenia. A jesli ktos wie co ma i jest tego pewien to tanio nie odda. No a poza tym mamy jakby nie patrzyć juz dobry poczatek sezonu wiec i cena bedzie sezonowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org