Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fazer fz6 2005
PostNapisane: 2009-06-09 23:39:50 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-06-08 11:32:17
Posty: 21
Lokalizacja: Warsaw
Witam,

niniejszym rozpoczynam watek dotyczacy ewentualnego kupna fazerka ktorego sobie wypatrzylem :D. Z czasem bede go aktualizowal o kolejne pytanie do was fachowcow i (przede wszystkim) posiadaczy fz6. Dzis bylem obejrzec bike-a i mam do was nastepujace pytania:

1. Czy naklejka na baku powinna byc zalakowana czy jest poprostu naklejona na lakier?(znalazlem podobny temat na forum ale dotyczyl on wersji 2003 wiec nie jestem pewien)

2. Motocykl lezal czego sprzedawca nie ukrywa - na co zwrocic uwage w takim przypadku ? Z rzeczy ktore sa ewidentne to uszkodzenie gwintu czy tez uchwytu Crashpada... jest to czesc ramy, uszkodzenie nie jest powazne w/g mnie (moze to typowe po upadkach, wyglada to tak jakby crashpad zostal poprostu wyrwany z tego uchwytu). Kierownica raczej na bank wymieniona(lub manetki i ciezarki od strony upadku, w kazdym bardzi razie wyglada na uzywana). Urwany podnozek. Wymienione boczne owiewki na nowe oraz tlumik(i)(tu nie jestem pewien czy sa nowe czy tylko malo uzywane - jak to sprawdzic ? :)) Owiewka zostala wymieniona na nowa.

3. Czy ktos z was widzial, mial, ma fazera z 2005, w kolorze srebrnym(nie grafitowym), silnikiem i rama srebrna oraz czarnymi felgami? Przejrzalem w internecie kupe zdjec modeli z tego roku i szczerze mowiac nie trafilem chyba na ani jeden z takim lakierem. Chodzi mi glownie o felgi ... czy nie byly wymieniane.

4. Czy wiazki kabli przy kierownicy(prowadzacych do zegarów itd) powinny byc zaizolowane tasma izolacyjna czy termokurczliwa ?

To by bylo na tyle poki co... motocykl ogladalem 15m, pierwszy raz kupuje - wybaczcie jesli zadaje glupie pytania, po prostu sie nie znam :)

Aha, motocykl lezal na prawym boku jesli to ma jakies znaczenie.

Pozdrawiam wszystkich i licze na wsparcie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer fz6 2005
PostNapisane: 2009-06-09 23:39:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-10 16:15:02 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
1. Znaczek Yamaha powinien być zalakowany.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-10 17:16:20 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-04-19 21:40:39
Posty: 147
Lokalizacja: Bruksela
chce ci sie wpakowywac w takie cos? Lepiej poczekaj, doloz i kup sobie cos konkretnego gdzie nie bedziesz sie martwil ze za 2 tygodnie znowu cos do wymiany wypadnie. Przede wszystkim skoro myslisz ze byly wymienione felgi i crash pad wyrwany to niezle musial przydzwonic. 1 sprawa czy geometria jest ok ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-10 17:18:23 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
climax! zagadaj z Grimem może podjedzie i obejrzy :) Jakby nie miał czasu w Wawie są inni fazerowcy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-10 22:51:53 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-06-08 11:32:17
Posty: 21
Lokalizacja: Warsaw
powiem tak , jest to komis wiec daje roczna gwarancje(wlasciciel jest znajomym mojego krewnego). Na co konkretnie ta gwarancje daje - tego nie wiem jeszcze :P.... co do felg - tak sobie dywaguje, sadze ze poinformowalby mnie o tym(tym bardziej ze motocykl pozwolil mi obejrzec w takim stanie jakim go sprowadzil z francji)
ogolnie szukam dziury w calym.... postaram sie napstrykac zdjec i tu podrzucic... pokrywy silnika sa praktycznie nie tkniete... no martwi mnie przede wszystkim ta rama.

Z tego co slyszalem to, jesli chodzi o motocykle sprowadzone, wiekszosc jest po mniejszych czy wiekszych szlifach.

Co do pomocy od strony wspoltowarzyszy forumowych - chetnie skorzystam z pomocy kogos z was ale moze dopiero jak sam sie zdecyduje. Tak czy owak pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org