Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 22:33:02 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-04 18:36:02
Posty: 46
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
jaquzie napisał(a):
to co już było pisane..
widać, że malowana przednia owiewa, bo naklejki ma nieoryginalne.
lagi strasznie wżera.
krućce ssące spękane (pytanie jak bardzo).
przerysowany prawy dekiel - leżał (?), jak i zmieniony wydech (to akurat plus, ale pewnie dlatego, że stary się wysypał po glebie)
przerysowany lewy dekiel (z logiem yamahy) - leżał i na tej stronie (?)
i coś mi się nie widzi ta osłona łańcucha.. dziwna jakaś takaś.

reasumując jak dla mnie, cena 8900 nie jest powalająca (chyba da radę znaleźć coś lepszego w tej cenie). podobnie jak stan motocykla. nie wiem dlaczego tak się napaliłeś na akurat tę sztukę. jakbym zobaczył te wszystkie drobiazgi i to na samych tylko zdjęciach, chyba przeszłaby mi już ochota na oglądanie go "na żywo"..

No ale, to ma być Twój motor ;)


tzn. ja jestem skazany na handlarza bo kupuję moto na raty (nie pytajcie dlaczego, że mogę wziać kredyt itp. bo to skomplikowane... :-)) a jak na razie ten jest najlepszy jaki znalazłem, u handlarza oczywiście. Plus jest taki że w tej cenie (mam nadzieję że troche utarguje) jest kompletny serwis przedsezonowy tzn. oleje, płyny, filtry, świece, regulacje, dodatkowo dają gwarancje 2 mies. albo 2000 km, na wszystko oprócz opon, zębatek i łańcucha...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 22:33:02 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 22:44:32 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-03-26 20:20:53
Posty: 483
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW S1000XR
Sory, może głupie pytanie, ale aby na pewno dobrze szukałeś?

przykładowo podaję pierwszą lepszą stronę z taką Fazerką, która napatoczyła mi się na Allegro:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1608222

jakoś mi się bardziej ten na szybko widzi, aniżeli ten Twój.
Wizualnie, kosztowo, rejestracyjnie i.. masz handlarza...

chyba czegoś nie kumam, albo za dużo piwa już :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 22:55:02 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-04 18:36:02
Posty: 46
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
tego już widziałem (z allegro wszystkie, zapewniam) nawet byłem już u kilku i reguły w porównaniu do zdjęć to masakra, a konkretnie z tym to wysłałem kumpla, i też masakra, prawie cały malowany, i mówił że wydawał mu się "krzywy" dlatego nie pojechałem...

a i przy okazji dodam, że nie polecam jeżeli chodzi o motocykle BikeMaster z wrzeszcza, tam to dopiero on są zaśniedziałe i zardzewiałe (mają moto z anglii),


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 22:58:53 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-03-26 20:20:53
Posty: 483
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW S1000XR
pamiętaj, gdzie się przyszły motocyklista spieszy, tam się handlarz cieszy :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 23:01:09 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-04 18:36:02
Posty: 46
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
jaquzie napisał(a):
pamiętaj, gdzie się przyszły motocyklista spieszy, tam się handlarz cieszy :twisted:


wiem, wiem, ale ja już nad tym siedze z dobry miesiąc i widze że rynek zaczyna ostro ruszać, tak jak wspomniałem byłem u handlarza (BikeMaster), gdzie w ciągu mojej wizyty (25 min) sprzedali 2 moto, z czego jeden to fazer 2002 w stanie wg. mnie tragicznym...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 23:16:47 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-01-29 20:30:39
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: ZX10R
Przyznam szczerze że coś u nich sobie upatrzyłem:

http://bikemaster.pl/?m=motor&idtems=1309

i teraz nie wiem czy warto tłuc sie tyle km.

Na szczęście mi się nie spieszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 23:22:03 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-04 18:36:02
Posty: 46
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
Lenny napisał(a):
Przyznam szczerze że coś u nich sobie upatrzyłem:

http://bikemaster.pl/?m=motor&idtems=1309

i teraz nie wiem czy warto tłuc sie tyle km.

Na szczęście mi się nie spieszy.


jeżeli chodzi o w miarę nowe motocykle to niektóre tam wyglądały nawet, nawet, ten Fazer akurat przyjechał jak tam byłem, ja się raczej rozglądałem za czymś starszym i nic wartego uwagi nie było.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-18 23:29:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-04 18:36:02
Posty: 46
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
jaquzie napisał(a):
pamiętaj, gdzie się przyszły motocyklista spieszy, tam się handlarz cieszy :twisted:


jeszcze pytanie, na zdjęciu gdzie widać licznik widać też lagi, powinny być tak wysunięte nad górną półkę?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-19 01:10:47 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-03-26 20:20:53
Posty: 483
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW S1000XR
po kolejnym piwie 8) nie wiem o co biega. nie widzę tu nic "dziwnego" 8)

dobra, nie komentuję dalej, bo ten motor jak dla mnie jest nie bardzo zdatny do jazdy.
sory, leżał na 2 stronach i ma przód robiony. nie zdziwię się jak zostawi 2 ślady :x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-19 10:23:58 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-02-15 20:48:49
Posty: 55
Lokalizacja: warszawa-mokotów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 5038090xx
Obecne moto: FZ6S 2005 S2 2007
Lenny napisał(a):
Przyznam szczerze że coś u nich sobie upatrzyłem:

http://bikemaster.pl/?m=motor&idtems=1309


też się na niego zapatruje ale zastanawia mnie ta wersja kolorystyczna i podany rocznik bo w/g tej strony takie malowanie z czarną ramą i silnikiem miały modele nie z 2005 a dopiero z 2008 roku , jeśli było jednak inaczej to proszę o wypowiedź bardziej obeznanych w tych sprawach kolegów...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-19 10:26:39 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-09-24 00:02:01
Posty: 153
Lokalizacja: Wawa
Gwarancja u chłopaków na Bakalarskiej polega chyba na tym, że w ciągu 2 miesięcy możesz wymienić sprzęt na inny, ale kasy nie zwracają- zadzwoń i dowiedz się co to znaczy gwarancja u nich!
Poza tym, ten sprzęt stoi tam co najmniej od września, ale jak serwisowałem u nich XJtę, to wydawało mi się że też tam stał -> możliwe że od czerwca. Także zastanów się dlaczego nikt go nie wziął przez wakacje.
Poza tym, jeżeli nie masz gotówki, to może lepiej wziąć coś tańszego? Ewentualnie poszukać innego sprzętu w podobnej kasie? A przede wszystkim poczekać na lepszą sztukę, nie jeden z forumowiczów szukał swego sprzętu przez więcej niż 3 miesiące.
Jeżeli już będziesz się decydował na niego, to koniecznie obadaj moto z mechanikiem- może on wybije Ci moto z głowy, albo okaże się że to wcale nie szrot. Tuż obok masz serwis yamahy- liberty motors- niestety sporo sobie liczą. Mogę Ci też polecić jednego mechanika (nie wiem czy pracuje w soboty, pisz PW dam Ci namiar), ewentualnie w którymś dziale forumowicze wypisywali mechaników godnych polecenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-19 12:38:49 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-04 18:36:02
Posty: 46
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
Macie rację chłopaki, dzięki za profesjonalne odpowiedzi, odpuszcze sobie tą bo w sumie jechać 400 km żeby okazało się szrotem to nieciekawie. Ale za to jutro pojade zobaczyć tą http://rezmermoto.otomoto.pl/yamaha-fzs ... 94649.html

mam w miarę niedaleko (jakieś 130km) więc i szkody dużej nie będzie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-19 12:47:49 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-03-26 20:20:53
Posty: 483
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW S1000XR
wygląda na to, że tego warto obejrzeć ;) choćby dla tego scottoilera - tego nie montuje sobie byle jaki laik, a ktoś, kto dba o motor.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-19 14:59:32 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-01-08 16:02:01
Posty: 224
Lokalizacja: Tczew
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Po Tcat czas na FJR
minor napisał(a):
Lenny napisał(a):
Przyznam szczerze że coś u nich sobie upatrzyłem:

http://bikemaster.pl/?m=motor&idtems=1309

i teraz nie wiem czy warto tłuc sie tyle km.

Na szczęście mi się nie spieszy.


jeżeli chodzi o w miarę nowe motocykle to niektóre tam wyglądały nawet, nawet, ten Fazer akurat przyjechał jak tam byłem, ja się raczej rozglądałem za czymś starszym i nic wartego uwagi nie było.


co do bikemaster- ostatnio też wstąpiłem do nich.pierwsze wrażenie-spoko.duży salon,dużo wybór,motocykle wyczyszczone.cudnie i pęknie.ceny też baaardzo atrakcyjne.nic tylko brać :D
jednak po lepszym przyjrzeniu się wychodzą ciekawostki-tu czegoś brak,tu inne malowanie, tutaj dziura w owiewce i wiele innych.a najlepszy motyw był taki jak jakiś mechanik czy ktoś od mechaniki wyszedł do sklepu motoryzacyjnego obok i wrócił z puszką silikonu i zniknął na zapleczu.mam nadzieje,ze nie jest to o czym myślę i nie kupił tego do jakiegoś moto :roll:
nie twierdze,ze mają same miny ale większość moto to po przejściach dużych.a najgorsze jest to,ze każdy opis to stan bdb :evil:
no ale to już standard na naszym rynku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doradźcie
PostNapisane: 2010-02-20 14:43:31 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-04 18:36:02
Posty: 46
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
:D :D :D :) :) :) 8) 8) 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kupiłem! http://rezmermoto.otomoto.pl/yamaha-fzs ... 94649.html

Byłem dzisiaj, wziąłem ze sobą brata (dla frajdy) i kumpla - mechanik/lakiernik który jeździ Kawą zx7r. Przyjechaliśmy przed otwarciem żeby facet nie zdążył nic przy nim picować, ale wyszło że wcale nie trzeba było bo szefa nie było, a młodemu pracownikowi nie chciało się go nawet odpalać dopóki mu nie powiedziałem że jestem poważnym klientem :) Poszedł po prostownik, podłączył, zakręcił i odpalił, pochodził i zgasł, ale potem odpalił i już elegancko pyrkał. Po jakichś 45 sekundach, wyłączył ssanie, i moto już elegancko trzymał obroty. Mój kumpel zaraz wziął się za oględziny i stwierdził to co wy pisaliście, gleba na prawo i od tego poszedł podnóżek i owiewka. Stelaż cały, ograniczniki nie ruszone, lagi proste, opony super, łańcuch jak nowy, krućce w ogóle niespękane, tarcze bez żadnego rantu, klocki - jeszcze dużo ich. A najlepsze to że praktycznie zero rdzy, mimo że moto z anglii. Ale kumpel-lakiernik powiedział że oprócz owiewki i pokrywy nic nie było malowane. Chodził tak z 25 minut, potem sprawdzaliśmy te metaliczne dźwięki o których pisaliście, ale nic, silnik elegancko wchodził na obroty i schodził bez żadnych "dodatkowych" dźwieków. No i wpłaciłem zaliczkę, moto będe miał dopiero za tydzień (sprawy kredytowe), i wtedy też wrzucę dokładne zdjęcia, bo dzisiaj to robił mój brat i nic z nich nie wyszło :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org