Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-08-12 18:51:17 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-08-07 12:55:19
Posty: 132
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Blackberry
Obecne moto: FZ6-S
Szukalem do tej pory mozliwie taniego fazerka w nowszej odsłonie czyli '04-06 ale po ostatniej minie teraz juz nie szukam wg ceny tylko wg tego co mi sie spodoba. No i są takie 2szt. tylko wlasciciele z ceny nic nie zamierzaja odpuszczac (ponad 14tys.). Sami ocencie ktory lepiej wypada:
http://allegro.pl/item1180928486_yamaha_fazer_600_fz6_jak_z_salonu_model_2004.html
Ten jest anglikiem ze śladowym przebiegiem, podobno ma papiery MOT gdzie mozna sprawdzic orginalnosc. Zarejestrowany od kwietnia i gosc nawet nie jest przekonany czy chce sprzedac... Atuty ma 2: wysoka szyba i kufer lecz jak sie okazuje to jest jeden z pierwszych modeli na rok 2004 wyprodukowany jeszcze w 2003. I tu mnie zastanawia. Moto prawie nie jezdzone to tez chyba nie za dobrze, 7 lat za chwile wiec ciekawe co z trwaloscia niektorych elementow np gumowych. Jesli jezdzi na orginalnych gumach (nie wiem, nie zapytałem) to juz kartoflaki są.. itd..
Kandydat nr 2 http://allegro.pl/item1186165097_yamaha_fazer_fz6s_idealny.html
No ten wyglada na bardzo mocno doinwestowane moto i wlasciciel wie czego chce, tylko sądząc po wpisach to chyba sprzedaje go juz dość długo (wpis z 22 czerwca o przegladzie i pozniej o sprzegle)... Przebieg wiekszy niz u poprzednika ale za to rocznik 2005.. I sie tak zastanawiam czy rocznik ma az tak duze znaczenie przy motorach?
Poza tym żeby miec szybe turystyczną i kufer z kolei ja musialbym jeszcze mocniej doinwestowac... eech sam juz nie wiem... Kask lezy zakupiony a motoru ni ma... :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-12 18:51:17 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-08-13 01:06:17 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
Ten pierwszy model jest na oryginalnych gumach Battlax BT020.
7 lat i nastukane 3k? Chyba tylko do pobliskiego warzywniaka po marchewkę nim jeździli.
Czy po 3k kilometrów kolektory są już zwykle tak uwalone ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-13 07:31:48 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-02-13 22:26:28
Posty: 9
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha fazer fz6 N
Bartek ma racje z tymi kolektorami. Zresztą ktoś kto kupuje taką szybe i kufer nie robi 3 tys km w 7 lat!!! Coś tu nie gra z tym orginalnym przebiegiem!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-13 12:03:47 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-07-09 14:01:28
Posty: 68
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6S
nie wiem czy ci sie spieszy, ale w połowie września będę miał FZ6 z 2005 roku do sprzedaży, przebieg 43 tys udokumentowany i daje za niego głowę, kolor identyczny jak w tej drugiej aukcji.. tez mam kufer taki jak w tym pierwszym, cena bedzie kolo 13 500, ale dopiero we wrzesniu.

Moto ogolnie w bardzo dobrym stanie, ale nie bede ściemniał, ma slady przejechania tych ponad 4k km, m.in kolektory już troche z zmatowiałe. Reszta ok, zero rys, ślizgów itp. Do tego mam crash pady.

Tylko tak jak pisze nie sprzedam go wczesniej jak w polowie a nawet po koniec wrzesnia a to dlatego ze w pażdzierniku przyjezdza do mnie Triumph :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-13 12:39:47 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-08-07 12:55:19
Posty: 132
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Blackberry
Obecne moto: FZ6-S
MarekOTT napisał(a):
nie wiem czy ci sie spieszy, ale w połowie września będę miał FZ6 z 2005 roku do sprzedaży, przebieg 43 tys udokumentowany i daje za niego głowę, kolor identyczny jak w tej drugiej aukcji.. tez mam kufer taki jak w tym pierwszym, cena bedzie kolo 13 500, ale dopiero we wrzesniu.

Moto ogolnie w bardzo dobrym stanie, ale nie bede ściemniał, ma slady przejechania tych ponad 4k km, m.in kolektory już troche z zmatowiałe. Reszta ok, zero rys, ślizgów itp. Do tego mam crash pady.

Tylko tak jak pisze nie sprzedam go wczesniej jak w polowie a nawet po koniec wrzesnia a to dlatego ze w pażdzierniku przyjezdza do mnie Triumph :P

OK Marku, pospiechu strasznego raczej nie ma, może to wlasnie dobry pomysł żeby wziąć maszyne od kogos z forum zamiast szukac okazji u handlarzy czy innych kombinatorów. Bede sobie przegladal oferty ale cisnienie na kupno troche mi zmalało już... W wolnej chwili rzuć moze pare fotek swojego egzemplarza na pawel(at) ci.net.pl Moze wogole sobie odpuszcze szukanie teraz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-13 12:46:34 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-08-07 12:55:19
Posty: 132
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Blackberry
Obecne moto: FZ6-S
koli82 napisał(a):
Bartek ma racje z tymi kolektorami. Zresztą ktoś kto kupuje taką szybe i kufer nie robi 3 tys km w 7 lat!!! Coś tu nie gra z tym orginalnym przebiegiem!!!

z tego co rozmawialem z gosciem to kufer jest nowy dokupiony przez niego w tym roku.
szyba to niby oryginal yamahy wiec pewnie taka z salonu wyjechala.
Ale co przyznam to przyznam ze kolektory wygladaja jak z innego moto...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-13 14:11:56 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-01-09 00:32:33
Posty: 252
Lokalizacja: 100LYCA
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: VFR 800 - 2007
spamm napisał(a):
Sami ocencie ktory lepiej wypada

Oba ładne , oba kuszą ... w tym pod Warszawą ... jakby co moę pomóc ... masz mój nr :)
Tom
P.S. Pod Krakowem bedę za miesiąc dopiero :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-14 15:28:45 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-05-22 17:48:53
Posty: 36
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
Jeżeli chodzi o kolektory to jak się ich nie czyści to mogą zrobić się trochę bardziej zółte, szczególnie jak ktoś jeździ po deszczu, sam musiałem swoje przepolerować mój fazi przy kupnie miał przejechane 4 tyś i tylko rok był jeżdżony, po wypolerowaniu była naprawde duża różnica, ale na tych zdjęciach widać, że te kolektory po mimo, że są zółte są także fioletowe przy głowicy na dosyć długim odcinku, dzieję się tak jak każdy wie od temperatury, ale napewno nie po przejechaniu 3 tyś km chyba, że był używany w naprawdę ekstremalnych warunkach :wink: w co wątpie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-14 17:12:21 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-21 18:38:34
Posty: 324
Lokalizacja: WZ
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FJR
To i ja dorzuce swoją oferte.
Również jak kolega MarekOTT w najbliższym czasie będe chciał sprzedać FZ6S 2005 kupiony i serwisowany w serwisie Yamahy na Połczyńskiej(są faktury). Posiadam kufer Givi 52l z światłami stop. Crash pady Yamaha. Kolor czarny. Wymieniony napęd. Bezwypadkowy. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-20 21:40:59 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-03-24 16:08:21
Posty: 99
Lokalizacja: Łazy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZS600 2000r
spamm napisał(a):
Ten jest anglikiem ze śladowym przebiegiem, podobno ma papiery MOT gdzie mozna sprawdzic orginalnosc. Zarejestrowany od kwietnia i gosc nawet nie jest przekonany czy chce sprzedac...

Część spamm, z sprawdzeniem przebiegu moto z UK nie ma problemu: Link na forum
Jeżeli gość będzie coś ściemniał od razu wyczujesz i wiadomo co jest grane. A 'rodzynki' z UK się zdarzają.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-09-01 10:05:00 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-07-11 22:23:43
Posty: 253
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608296219
Obecne moto: GSXR 1000 k7
copek napisał(a):
spamm napisał(a):
Ten jest anglikiem ze śladowym przebiegiem, podobno ma papiery MOT gdzie mozna sprawdzic orginalnosc. Zarejestrowany od kwietnia i gosc nawet nie jest przekonany czy chce sprzedac...

Część spamm, z sprawdzeniem przebiegu moto z UK nie ma problemu: Link na forum
Jeżeli gość będzie coś ściemniał od razu wyczujesz i wiadomo co jest grane. A 'rodzynki' z UK się zdarzają.


zdarzaja sie, mi sie udalo kupic wlasnie taki rodzynek, choc powiem szczerze ze wiekszosc to bagno bez dna

spamm napisał(a):
Szukalem do tej pory mozliwie taniego fazerka w nowszej odsłonie czyli '04-06 ale po ostatniej minie teraz juz nie szukam wg ceny tylko wg tego co mi sie spodoba. No i są takie 2szt. tylko wlasciciele z ceny nic nie zamierzaja odpuszczac (ponad 14tys.). Sami ocencie ktory lepiej wypada:
http://allegro.pl/item1180928486_yamaha_fazer_600_fz6_jak_z_salonu_model_2004.html
Ten jest anglikiem ze śladowym przebiegiem, podobno ma papiery MOT gdzie mozna sprawdzic orginalnosc. Zarejestrowany od kwietnia i gosc nawet nie jest przekonany czy chce sprzedac... Atuty ma 2: wysoka szyba i kufer lecz jak sie okazuje to jest jeden z pierwszych modeli na rok 2004 wyprodukowany jeszcze w 2003. I tu mnie zastanawia. Moto prawie nie jezdzone to tez chyba nie za dobrze, 7 lat za chwile wiec ciekawe co z trwaloscia niektorych elementow np gumowych. Jesli jezdzi na orginalnych gumach (nie wiem, nie zapytałem) to juz kartoflaki są.. itd..
Kandydat nr 2 http://allegro.pl/item1186165097_yamaha_fazer_fz6s_idealny.html
No ten wyglada na bardzo mocno doinwestowane moto i wlasciciel wie czego chce, tylko sądząc po wpisach to chyba sprzedaje go juz dość długo (wpis z 22 czerwca o przegladzie i pozniej o sprzegle)... Przebieg wiekszy niz u poprzednika ale za to rocznik 2005.. I sie tak zastanawiam czy rocznik ma az tak duze znaczenie przy motorach?
Poza tym żeby miec szybe turystyczną i kufer z kolei ja musialbym jeszcze mocniej doinwestowac... eech sam juz nie wiem... Kask lezy zakupiony a motoru ni ma... :(


Ogladales te pojazdy???


Edytuj swoje posty !
Nemo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org