Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: kilka fazerów
PostNapisane: 2011-01-14 20:30:26 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-01-14 18:52:38
Posty: 6
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R
Witam, szukam fazera 600 mam kilka linków jak mogli byście napisać jeśli coś od razu rzuca się w oczy a może któreś znacie.
Jaki przebieg uważacie za akceptowalny w rocznikach 2002, 2003?

1. Warszawa
2. Nowy Dwór Maz
3. Rzeszów
4. okolice Krakowa
5. Wodzisław Śląski

z góry dzięki za opinie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kilka fazerów
PostNapisane: 2011-01-14 20:30:26 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-01-16 15:46:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-01-11 23:24:48
Posty: 15
Lokalizacja: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 605285144
Obecne moto: FZS 600 03r
Witam!
Widze, że szukasz Fazera z tych dolnych przedziałów cenowych, z tego rocznika w tej cenie może byc ciężko.
Mi z tych wszystkich najbardziej odpowiada ten z Nowego Dworu. Chociaż widze że nie ma odważników na kierownicy, no i nie wiem czemu, ale gościu już dwa razy zjechał z ceny (z miesiąc temu stał chyba za 9600) troche to podejrzane. No ale najlepiej sprawdzic.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-01-16 16:00:58 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-01-14 18:52:38
Posty: 6
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R
boxus87 napisał(a):
Witam!
Widze, że szukasz Fazera z tych dolnych przedziałów cenowych, z tego rocznika w tej cenie może byc ciężko.

no raczej tak, muszę jeszcze ubrać siebie i żonę od stóp po głowę, bo nie mamy nic na motor także wiadomo im taniej tym lepiej.
A i raczej niebieski, jak baba się zachowuje, ale inne jakoś mi nie podchodzą.
a ten z okolic Krakowa? + za niski przebieg o ile prawdziwy


Ostatnio edytowano 2011-01-16 19:28:37 przez siny121, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-01-16 16:04:54 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-01-11 23:24:48
Posty: 15
Lokalizacja: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 605285144
Obecne moto: FZS 600 03r
Chociaż ten z Rzeszowa też niczego sobie, przebieg ma troche większy, ale jeśli było wymieniane wszystko na czas, to jeszcze pośmigasz pare sezonów. Do tego ma jeszcze stelaż pod kufer a to też jakiś plus. Z tego co widze to masz niedaleko żeby go zobaczyc. W Rzeszowie pare Fazerów stoi w komisie 'motoraj' czy coś takiego, tylko, że troche drożej ceni no i jak na motocykle sprowadzane z Włoch to troche małe przebiegi, ale to tylko moje zdanie. Zobaczyc zawsze można.

Na moje oko ten z Krakowa przebieg ma faktycznie orginalny, zapytaj tylko czy jest przygotowany do rejstracji, jeśli nie, to pare stówek będziesz jeszcze musiał dołożyc. Moto jest chyba sprowadzane z Angli (licznik w milach) a te ze względu na mokru klimat jaki tam panuje, mają tendencję do szybszego rdzewienia. Tak przynajmniej niektórzy twierdzą :)

Edytuj swoje posty!
Nemo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-01-23 10:30:10 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-11-11 20:27:41
Posty: 17
Lokalizacja: WL....
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6
AD. 1
malowany na 1 rzut oka (brak naklejek)
AD.2
osobiście byłem i go widziałem... na lagach ślady "pocałunku" (bum) na prawej stronie widoczne ślady bliskiego spotkania z masą bitumiczną (kolejne bum tj. zdarta klamka zbiorniczek płynu hamulcowego, brak ciężarków (podobno był jeden,który w końcu sam się odkręcił ???),, ale za to nie tknięty tłumik hmm???) sprzedający nie wie kiedy był wymieniany napęd itd itp ...można mnożyć .
Cytuj:
Mi z tych wszystkich najbardziej odpowiada ten z Nowego Dworu. Chociaż widze że nie ma odważników na kierownicy, no i nie wiem czemu, ale gościu już dwa razy zjechał z ceny (z miesiąc temu stał chyba za 9600) troche to podejrzane. No ale najlepiej sprawdzic.

Podejrzenia potwierdzone.

poproście o zdjęcia prawej strony jak ktoś to będzie akceptował i dogada się do ceny no cóż...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-01-23 17:32:00 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-01-14 18:52:38
Posty: 6
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R
DarJon
dzięki, właśnie wybierałem się obejrzeć go, ale pewnie odpuszczę

ten z Rzeszowa oglądałem sam bo kolega nie miał akurat czasu a ja w motocyklach laik zupełny jestem i na pierwszy rzut oka pęknięta czasza pod kierunkiem z lewej, delikatnie podrapany dekiel z lewej strony. Motor przez dłuższą chwilę nie chciał zapalić co wydawało mi się trochę dziwne. Dopiero za 5 lub 6 razem zapalił a kręcony był naprawdę długo. Obroty falowały, sprzedawca twierdził, że to przez brak uszczelki w tłumiku i zrobi to. Poza tym obrotomierz raz działał raz nie.

fazer z Krakowa też ma podrapany dosyć mocno dekiel i jakieś "przepolerowanie na zbiorniku" jak napisał sprzedający

[ img ]

z Wodzisławia Śląskiego gość miał mi przysłać dokładniejsze fotki ale nie wysłał :/

jest też coś w Kaliszu w podobnej kasie widział ktoś?
6. link---> Kalisz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-01-23 18:05:43 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Cytuj:
ten z Rzeszowa oglądałem sam bo kolega nie miał akurat czasu a ja w motocyklach laik zupełny jestem i na pierwszy rzut oka pęknięta czasza pod kierunkiem z lewej, delikatnie podrapany dekiel z lewej strony. Motor przez dłuższą chwilę nie chciał zapalić co wydawało mi się trochę dziwne. Dopiero za 5 lub 6 razem zapalił a kręcony był naprawdę długo. Obroty falowały, sprzedawca twierdził, że to przez brak uszczelki w tłumiku i zrobi to. Poza tym obrotomierz raz działał raz nie.


Z foty wynika ze była dobra gleba, plus pordzewiały/pośniedziały, to że czasami znikał obrotomierz to prawdopodobnie wyrzucał jakiś błąd. Jak nie palił na dotyk to lepiej nawet sobie głowy nie zawracaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org