Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-02-27 03:31:15 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-02-27 01:50:36
Posty: 2
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: nie mam moto...
Witam!

Wpłaciłem zaliczkę na to moto, ze względu na pogodę, nie chcę po prostu kupować kota w worku, żeby się utwierdzić w decyzji muszę się na nim przejechać. 8) Wolę ewentualnie być 200 w plecy niż duużo większą kasę. Moto przyjechało z Hiszpanii w książce ostani serwis maj 2010 przy 12 tysiącach. Silnik odpalił przy tych mrozach od razu (temp cieczy chłodzącej pokazywało -12!), pracował równo, rozgrzałem go do temp roboczej, nie było jakiś niepokojących objawów i dodatkowych specjalnych efektów dźwiękowych. Ogólnie na fotach zuważycie, że moto garażu zbyt często nie odwiedzało :( , ale dzięki temu udało mi się trochę urwać z ceny :) Na łańcuchu rdzawy nalot, ale po przetarciu szmatką było ok. Sprzęgło łapie w połowie. Łożysko w główce ramy nie wykazywało nieprawidłowości - jak na możliwość testów na parkingu :P
Widać też nalot na śrubie przy cylindrze oraz na karterze, pociekło aku podczas ładownia.
Więcej grzechów nie pamiętam...

http://picasaweb.google.com/proszekm/Fazi06#

Dziękuję z góry za wszelkie spostrzeżenia i opinie!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-27 03:31:15 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-02-27 13:32:30 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Strasznie pordzewialy miejscami, szczegolnie naped (pewnie nadaje sie tylko do wymiany).

Mial glebe na lewej stronie, na deklu zaszpachlowany jest napis Yamaha, wiec cos bylo majstrowane.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-27 14:46:48 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-29 09:23:07
Posty: 672
Lokalizacja: CCH
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Gladius 650 mit ABS
To co widać gołym okiem. Bardzo dużo rdzy. Aż się wierzyć nie chce w tak niski przebieg. Może nigdy garażu nie widział ?
Na pewno są nieoryginalne ciężarki na kierownicy oraz jak zauważył kolega wyżej brakuje napisu Yamaha na dekielku a to oznacza że było bam.
I dziwna jest ta duża naklejka na baku, nie spotkałem się jeszcze z taką (Ale może wersje na Espaniol miały właśnie takie).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-27 23:25:38 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-02-27 01:50:36
Posty: 2
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: nie mam moto...
hmm... Jednak co chłodne surowe spojrzenie, to co innego. Odpuszczam sobie!
Dzięki za info!
Jeszcze zanim rozpoczęliśmy przygodę, a już musimy sie rozejśc...
Wasze spostrzeżenia rozwiały moje wątpliwości i utwierdziły niestety w zdaniu o polskim handlu pojazdami używanymi. Koleś zaklinał się, że nic nie działo się z moto, żadnego BAM ani BUM...
Trudno wrócę do projektu CBF od brata... też 2006, z ABS'em i kuferkiem w standardzie i na 100% nie glebany i nie składany z przystanków itp. Ma trochę mniej mocy, ale myślę, że NASZE (moje i żony) bezpieczeństwo jest najważniejsze!
Pozdrawiam!

Ps. Fazerek będzie pewnie wystawiony na otomoto/allegro, jest z Iławy, może stac w komisie koło straży pożarnej (ul. Wyszyńskiego) lub gdzieś w garazach ulicy nie pamiętam, na otomoto sprzedający to: sylwmoto.
Jeszcze raz dziękuję!

Lewa w górę!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-28 21:28:57 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-29 09:23:07
Posty: 672
Lokalizacja: CCH
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Gladius 650 mit ABS
No sorry: ale jeśli masz możliwość wyboru ładnej sztuki CBF a tego parcha, to nie ma co się zastanawiać.[szkoda tylko zaliczki]
Na 1 rzut oka po zdjęciach widać że moto wygląda jak 30 letni rower wiejskiego listonosza :lol:
A CBF ka to też bardzo fajny i przyjazny motocykl i wcale te parę koni mniej na papierze nie stanowi :wink:
Pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org