Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-20 15:39:23 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-01-31 13:33:34
Posty: 45
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S
Brak ciężarków na kierownicy oraz naklejek na baku-ciekawe dlaczego?Pewnie naklejki wiatr zdmuchnął :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-20 15:39:23 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-03-20 19:10:39 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-11-07 14:05:09
Posty: 188
Lokalizacja: Poznan
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki gsf 1250 ABS
Pierwsza rejestracja a rok produkcji to nie to samo.Za granica w dowod wpisuja pierwsza rejestracje tu 2010 a moto moglo byc z 2008 bo w tym roczniku wystepowalo takie malowanie,wiec kupujacy jest do przodu o dwa lata.Opony orginalne Tyl do wymiany przod polata jeszcze ze 6 tys Moje wygladaly identycznie przy tym przebiegu.Wiec cena 17 plus oplaty, opona, naklejki, ciezarki kiery i cena juz taka atrakcyjna nie jest.Przy dokladniejszych ogledzinach foto stwierdzam ze plastiki kolo szyby strasznie spasowane no i te dwa wkrety na krzyzak zamiast imbus to juz koles odwalil wioche. :sniper: Zmieniam zdanie ja bym juz ogladac nie jechal 300 km


Ostatnio edytowano 2011-03-20 22:04:05 przez Slawol58, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-20 19:33:37 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-09-04 09:03:49
Posty: 148
Lokalizacja: Lewin Brzeski/Opole
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 2007
Andre_NBH napisał(a):
17 tys. zł za motocykl z 2010 roku?

17 tyś to jak dałem za FZ6 S2 2007 z Angli gdzie wiadomo że tam moto najtańsze


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-21 00:10:23 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-11-08 16:54:21
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
wojtek_lbn napisał(a):
p.s Andre_NBH, moderatorzy cie prześwięcą za 3 tematy pod sobą :mrgreen:


Dlaczego tak myślisz Wojtku? Uważam, że każdy założony temat jest przemyślany i ma służyć nie tylko mi, ale też innym - i na pewno tak będzie :) Jeśli się mylę proszę o ostrzeżenie o spamowaniu forum :wink:


Myślę, że opinia Slawol58 podsumowuje wszystko :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-21 00:23:17 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-11-08 16:54:21
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
slavoo-s1 napisał(a):
Andre_NBH napisał(a):
Podczas poszukiwań mojego przyszłego Fazerka uwagę zwróciło to ogłoszenie:

http://otomoto.pl/yamaha-fzs-fazer-s2-M2487032.html

Przede wszystkim motocykl z salonu w Polsce (wszystko udokumentowane) - co jest wielkim plusem w dzisiejszych czasach...

Kolektory troszkę zaniedbane, ale wydaje mi się, że troszkę pracy i można przywrócić je do "fabrycznego" stanu :mrgreen:

Co Wy o tym sądzicie?

Wygląda ok.Jedno co rzuciło mi się w oczy to bardzo przytarty ogranicznik prawego podnóżka(zwróć uwagę na lewy) ,więc albo miał przygodę na prawą stronę albo tak bardzo schodził "na kolano "że go tak zdarł 8)



Faktycznie, nieźle zjechany... Jutro zadzwonię do gościa i się zapytam - ciekawe co powie :mrgreen:

O interesujace Cie motocykle pytaj w jednym zalozonym przez siebie temacie!
Nemo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-26 19:17:13 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-11-08 16:54:21
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
A może coś takiego? Widzicie coś niepokojącego?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1530071831

Wydaje mi się, że to nie jest oryginalna owiewka? Jest to chyba dłuższa wersja turystyczna... Mam rację?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-27 19:40:41 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-03-17 23:01:13
Posty: 11
Lokalizacja: Wrocław/Ostrów Wielkopolski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 2008
slavoo-s1 napisał(a):
Andre_NBH napisał(a):
Podczas poszukiwań mojego przyszłego Fazerka uwagę zwróciło to ogłoszenie:

http://otomoto.pl/yamaha-fzs-fazer-s2-M2487032.html

Przede wszystkim motocykl z salonu w Polsce (wszystko udokumentowane) - co jest wielkim plusem w dzisiejszych czasach...

Kolektory troszkę zaniedbane, ale wydaje mi się, że troszkę pracy i można przywrócić je do "fabrycznego" stanu :mrgreen:

Co Wy o tym sądzicie?

Wygląda ok.Jedno co rzuciło mi się w oczy to bardzo przytarty ogranicznik prawego podnóżka(zwróć uwagę na lewy) ,więc albo miał przygodę na prawą stronę albo tak bardzo schodził "na kolano "że go tak zdarł 8)


Byłem oglądać dzisiaj ten sprzęt. Właściciel miał szlifa na lewą stronę, była pęknięta owiewka, jeden plastikowy element wymieniony, lewy crashpad przytarty, ogólnie elementy w przedniej owiewce marnie wyglądały. Nie rozmawiałem z właścicielem tylko z kuzynem, który niewiele mi mógł powiedzieć. Sam właściciel odkupił motocykl od kogoś na sprzedaż. Chłodnica wydaje się nowa. Goleń lewego amortyzatora przytarty.

Oferta na otomoto wygasła, ale jest w google cache: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bCccxiaHGg4J:otomoto.pl/yamaha-fzs-fazer-s2-M2487032.html+http://otomoto.pl/yamaha-fzs-fazer-s2-M2487032.html&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a&source=www.google.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-27 23:48:27 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-11-08 16:54:21
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
Bilan dziękuję za rzeczowy komentarz. Przewidywania slavoo okazały się słuszne - niestety :roll:

Nic Wam się nie rzuca w oko w tym sprzęcie: http://allegro.pl/show_item.php?item=1530071831 ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-28 00:43:19 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-07-11 22:23:43
Posty: 253
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608296219
Obecne moto: GSXR 1000 k7
lewy dekiel drasniety ale bez crashpadow moglo sie zdazyc przy parkingowce, polecam montaz oryginalnych yamahy. Mozna na nie w trakcie jazdy zalozyc nogi tak zeby wyprostowac i dac im odpoczac:) W tym fakcie sprawdzaja sie rewelacyjnie:D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-30 22:32:37 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-11-08 16:54:21
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
Obok mnie pojawiła się taka sztuka:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2521541

Gościu pisze, że motocykl sprowadzony z Anglii, miał przytarty zbiornik paliwa z lewej strony (sprzedający przewiduję "parkingówkę"), poza tym ponoć wszystko w oryginale i bez uszkodzeń...

Mam 70 km drogi, aby zobaczyć ten sprzęt - odpuścić czy może warto zaryzykować?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-30 23:31:13 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-03-22 23:46:47
Posty: 129
Lokalizacja: Wawa, Mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1 S GT
MR POTATO napisał(a):
Mozna na nie w trakcie jazdy zalozyc nogi tak zeby wyprostowac i dac im odpoczac:)



Normalnie tak samo robiłem... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-31 20:31:38 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-07-11 22:23:43
Posty: 253
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608296219
Obecne moto: GSXR 1000 k7
Andre_NBH napisał(a):
Bilan dziękuję za rzeczowy komentarz. Przewidywania slavoo okazały się słuszne - niestety :roll:

Nic Wam się nie rzuca w oko w tym sprzęcie: http://allegro.pl/show_item.php?item=1530071831 ?


Wez od goscia VIN i sie najpierw dowiedz w serwisie Yamahy, badz w Yamaha Motor Poland, jaki mial oryginalny kolor i ktory to rok produkcji. Nawet prawie nowy sprzet mogl miec juz krakse, kiedys pokazalem dobry przyklad w jednym z moich postow jak moto w jechalo w auto przy 2300km a polak naprawil i sprzedawal jako bezwypadkowe. Sprawdz wszystko dokladnie bo na zdjeciach to za przeproszeniem gow.o widac.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-03 04:02:11 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-11-08 16:54:21
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
Byłem wczoraj oglądać dwa Fazerki:

1. http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2521541

Faktycznie na zdjęciach g.wno widać :mrgreen:

Motocykl sprowadzony z ubezpieczalni z Anglii. Wygląda na to, że miał "parkingówkę" na lewą stronę (tak jak mi wcześniej pisał sprzedawca). Z lewej strony w zbiorniku paliwa było wgniecenie - pomalowane dość niedbale. Dekiel do malowania lub wymiany. Poza tym potrzebne drobne poprawki lakiernicze jeśli się chce mieć cieszące oko moto. Bardziej martwi przytarty lag. Motocykl jedzie prosto, nie znosi - wrażenia po przejażdżce bardzo dobre. Podnóżki na nogi bardzo wyrobione (strasznie się ruszają i są mocno poobcierane) - nie wygląda to na przebieg 6.5 tys. km. Dość zagadkowy sprzęt.

2. http://otomoto.pl/yamaha-fz-fz6-s2-faze ... 24292.html

Historia: Motocykl zakupiony w Anglii, jeździł tam 3 miesiące, a później został przywieziony do Polski, gdzie pierwszy właściciel jeździł 2 lata, do momentu, aż nie urodziło mu się dziecko i sprzedał kuzynowi. Kuzyn - obecny właściciel (nadziany gość) kupił motocykl synusiowi, jeździł nim 2 lata i poszedł na studia i synuś zażyczył sobie autko, żeby miał czym dojeżdżać. Papiery i książka serwisowa wszystko wzorcowo (3 przeglądy, 2 w Polsce). Wszystko oryginalne (oprócz 2 śrub z tyłu pod siedzeniem, ze względu na montowany stelaż z kuframi). Opony powoli zbliżają się do wymiany (sądząc po profilu zużycia - mistrz prostej :mrgreen: ). Na pierwsze oko motocykl igiełka. Niemniej zauważyłem kilka niedociągnięć:

- przy jeździe bez trzymanki, delikatnie znosił na lewą stronę, musiałem kontrować kolanem - podejrzewam, że przyczyną jest dość mocno zużyta przednia opona, lub nie właściwe ciśnienie
- wydawało mi się, że delikatnie skrzypią/piszczą hamulce
- przednie koło było odkręcane - pytanie po co? właściciel nie mógł na to pytanie odpowiedzieć - może kuzyn jak sprowadzał, odkręcił przy transporcie
- tylni błotnik delikatnie przecięty (minimalnie) - od paska od bagaży
- w ostatniej chwili zauważyłem z jednej ze stron 2 małe wgniecenia na zbiorniku, wygląda to tak jakby ktoś podszedł i z pięści uderzył w zbiornik...

Ogólnie gość wie co sprzedaje, dość mocno zżyty jest z motorkiem (niemniej niż żona, która cały czas przy nas siedziała :mrgreen: ). Prawda jest taka, że gdyby zszedł do 17,5 tys. wraz ze stelażami to bym go wczoraj kupił. Za mniej niż 18 tys. nie chciał puścić. Możliwe, że dzisiaj zadzwoni jeszcze do mnie, jednak patrząc na chłodno - dziś mu nie dam 17,5 k :mrgreen: Dodam, że motocykl ma ABS i alarm.


Eh... Kupowanie motocykla, nawet tak nowego jest dużą sztuką... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org