Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-10 19:50:34 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Salon:
telefon: +48 22 331 97 97
telefon kom: 600 33 33 12
telefon kom: 600 33 33 13
fax: +48 22 331 97 78
salon@yamaha-polandposition.pl

Przedzwoń do Warszawy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-10 19:50:34 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-07-11 00:50:25 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
cieżko znaleź, też mi się nie udalo, zadzwoń do tych tu: http://www.polandposition.pl/?d=kontakt i i podpytaj o namiar. 2 lata temu miałem kontakt z tym serwisem, co prawa z moto znajomego, kupionym tam własnie, ale byli bardzo kontaktowi i przyjaźnie nastawieni, może dadzą ci jakis namiar gdzie się odezwać, w mojej pamięci pozostał po nich przyjemny ślad.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-15 18:48:10 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-07-09 21:23:05
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 691403757
Obecne moto: TW125
Odważyłem się przedzwonić z tym trudnym pytaniem do zaprzyjaźnionego serwisu Yamahy, niestety znacznie oddalonego od mojego miejsca zamieszkania. Dostałem namiar do centrali Yamahy w Polsce. Jeżeli ktoś będzie miał podobne problemy do moich to należy zadzwonić do Pani Karoliny pod numer 22 5714070 lub napisać info@yamaha-motor.pl.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-30 00:11:48 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-12-29 23:16:09
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
gremo napisał(a):
Na szczęście mamy od niedawna w Olsztynie http://yamahaolsztyn.pl
Polecam.

Ja niestety nie polecam. Oddałem do nich moto do przeglądu gwarancyjnego. Niby wszystko zrobili, ale:
1. Uzgodniona cena ok. 850 PLN - na fakturze 1 300 PLN.
2. Wymiana oleju.
Z wymianą filtra, zgodnie z instrukcją powinni zalać 4l. W 4 litrowej bańce, którą oddali został jeszcze 1 litr. Na wyrażoną przeze mnie wątpliwość usłyszałem, że nie da się wszystkiego zlać.
3. Zostawiając maszynę, zwróciłem uwagę, że przy hamulcach nic nie trzeba grzebać. Przy odbiorze okazało się, że musieli sprawdzić - pozycja na fakturze 100 PLN (płyn + robocizna). Trudno jak tak musi być, to niech jest, ale ... po przejechaniu kilku tysięcy skończyły się z tyłu klocki. Ktoś powiedziałby, że zużyłem bo jeździłem. Zgodziłbym się gdyby nie fakt, że przejechany dystans nie był 1/3 tego, co na nich przejechałem i poprzednio jeździłem dużo w Alpach, a teraz po płaskim. Sprawdzili, ale nie zauważyli, że klocki się kończą, chociaż mają bardzo ładny znacznik przy którym się je wymienia. Kasę oczywiście wzięli.
4. Przed przeglądem zgłosiłem, że silnik się poci przy wlewie oleju. Przy odbiorze powiedzieli, że niczego nie zauważyli, i że w razie czego mam dać znać i zajmą się sprawą. Musiałem zgłosić ponownie. Problem był w uszczelce korka wlewu (był nacięty ale nie przecięty). Zamówili i w ramach gwarancji zapłaciłem 1 PLN, bo (jak powiedział młody człowiek) musi coś wbić na kasę.

Jeżeli się nie znasz i nie wnikasz, to wydaje się, że są OK.
Była to moja druga wizyta w tym serwisie, trzeciej nie będzie.
ZAWIODŁEM SIĘ I NIE POLECAM.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-12-30 11:38:02 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-10-28 21:17:26
Posty: 52
Lokalizacja: Jonkowo /Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000 XJ900F
Hmm coś w tym musi być ....
Kolega w sezonie podjechał bo chciał sprawdzić znaczy umówić soe na sprawdzenie zaworów xj 600 z 1996 roku . Powiedzieli ze w tak starym motocyklu to juz nie zrobią
.. hehe
Generalnie w Olsztynie brak pożądnych fachowców serwisów. Ja diżo rzeczy robię sam gaźniki synchro bieżące naprawy.
Ale mam zaprzyjaźnionego mechanika Piotrka mogę do niego podać nr na priv.
Według mnie jest najlepszy w Ol. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-01-01 11:39:37 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Ja z kolei szukając jakiegoś dobrego serwisu od Jacka z forum usłyszałem dużo pochlebnych opinii na temat serwisu MiM w Szczytnie. Od Olsztyna to zaledwie 40 km i to jeszcze jakiej drogi :D Niemal same winkle pośród przepięknych lasów :D Radość z jazdy między Olsztynem a Szczytnem + 100 pkt :D

Jacek z forum mówił mi, że serwisuje tam swoje FZ6 od wielu lat i nie narzeka na jakość i ceny. Sam będę tam zaprowadzał swoje FZ6 na wiosnę na przegląd przed sezonem i synchro zaworów bo w październiku strzeliło mi 40.000 km i z takim przebiegiem zakończyłem sezon.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-02-02 14:19:40 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2017-02-02 13:50:00
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FJR1300
Czytam wasze przygody z nowym salonem Yamaha w Olsztynie i aż trudno mi uwierzyć w wasze opowieści bo chłopaki mi tam bardzo pomogli. Po fazerku kupiłem FJR i chciałem aby ktoś ją obejrzał po kupnie i obadał co trzeba zrobić. Jestem z Ostródy więc zadzwoniłem do Olsztyna i umówiłem się na wizytę, co prawda termin był dość odległy i trzeba było czekać dwa tygodnie na wolne miejsce ale opłacało się. Chłopaki obejrzeli motocykl w którym tak na prawdę nie było wiele do zrobienia, zaciski hamulcowe do czyszczenia itp, ale podczas oględzin mechanika zaniepokoił hałas z prawej strony silnika, zadzwonił do mnie doradca i wytłumaczył o co chodzi, przyjechałem, osłuchaliśmy silnik stetoskopem, faktycznie coś tarło, powiedzieli mi wstępne koszta zajrzenia do rozrządu które hmmm, małe nie były, po otwarciu okazało się, że ślizg łańcucha rozrządu z pokrywy zaworowej leży między łańcuchem, a zębatką na wale! masakra! całe szczęście że pracują tam kumaci ludzie , ja osobiście polecam, znają się na sprzęcie jak mało kto, LEWA!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org