Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-24 16:09:57 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-08-26 19:03:52
Posty: 34
Płeć: Mężczyzna
Witam.Powiedzcie mi prosze czy moto w ponizszym ogloszeniu mialo takie malowanie,czy rzuca sie w oczy cos nieodpowiedniego itp.Bede bardzo wdzieczny za pomoc.[b][/b]

http://allegro.pl/yamaha-fz1-fazer-rok- ... 09240.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-24 16:09:57 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2011-10-25 10:24:30 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-10-04 23:07:51
Posty: 70
Lokalizacja: Gorlice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: CBR 954RR
Oglądałem ten motocykl jakiś miesiąc temu.
Ogólnie raczej nie polecam. Przerysowany prawy bok, wydech, czacha, dekiel i ułamany kawałek prawego reflektora. To jeśli chodzi o sprawy wizualne. Niestety jesli chodzi o sprawy techniczne to niemiłosiernie hałasuje rozrząd. Motocyklem nie jechałem więc nic więcej nie mogę powiedzieć, na pewno wymaga sporego dofinansowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-25 21:41:31 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-08-26 19:03:52
Posty: 34
Płeć: Mężczyzna
Dzieki za odpowiedz.Chcac kupic motro na ladnych pare lat z tego rezygnuje.Mysle o sprowadzeniu motocykla bo kupujac w kraju ciezko bedzie znalezc cos dobrego choc jest to mozliwe.Kozystajac z okazji prosze o ocene ponizszych motocykli
http://allegro.pl/yamaha-fazer-fzs1000- ... 23035.html

http://otomoto.pl/yamaha-fzs-fazer-M2830980.html

oraz uszkodzony

http://otomoto.pl/yamaha-fz-fz1-okazja- ... 93827.html

tylko czy tym ostatnim warto sie interesowac?jesli czesci wyszly by z 4000 do tego malowanie to cena byla by nawet dobra.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-26 09:50:32 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-03-24 11:29:40
Posty: 67
Lokalizacja: WZ
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ef Zjet Adin
Cod do dwóch FZSów granatowych, to:
- ten zarejestrowany w Polsce: nie jestem pewny czy w 2003 roku na baku były już kamertony, czy może jeszcze napis YAMAHA?. Po opisie aukcji można sądzić, że gościu coś o tym sprzęcie wie i nie była to sztuka kupiona z założenia na sprzedaż... Fotki jakieś takie niewyraźne, ale może wina mojego kompa. Jeszcze jedno: jeśli gościu wie, jak wymienić napęd + 2 opony za jedyne 700 zł, to ja chciałbym go poznać i też się tego dowiedzieć.
- ten drugi - ze zdjęć nie wynika nic złego, wygląda fabrycznie. Pamiętaj tylko, że przebieg (o ile w ogóle realny) jest podany w milach, bo w FZS1000 nie ma możliwości przełączania mile/km. Sprzęt kupiony czysto w celach zarobkowych, gościu nic o nim nie wie. Ściągany z Anglii (licznik w milach i zżarty lakier na aluminium za kolektorami i chłodnicą). Mój też jest prawie z tego roku, też z Anglii i też granatowy. Jeździ i sprawuje się OK, ale czy drugi raz bym kupił kilkuletnie moto pochodzące z UK? Raczej nie... Za dużo problemów z odkręcaniem przegnitych i zapieczonych śrub...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-28 19:17:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-08-26 19:03:52
Posty: 34
Płeć: Mężczyzna
Szukajac znalazlem taki motocykl,mozecie go ocenic:)


http://allegro.pl/yamaha-fzs1000-fazer- ... 36994.html











Ten motocykl niestety juz sprzedany :(


Ostatnio edytowano 2011-10-29 19:14:41 przez adam1974, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-28 21:12:38 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-03-24 11:29:40
Posty: 67
Lokalizacja: WZ
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ef Zjet Adin
Ładny, nie mam się do czego przyczepić (chciałbym, żeby mój tak wyglądał), ale niech może wypowie się jeszcze ktoś inny. Jedyny niefabryczny akcent to naklejki na zadupku i akcesoryjne śrubki od regulacji zawiechy, ale to raczej niegroźne. Przebieg na liczniku to 38 tyś z kawałkiem a w ogłoszeniu już 42, ale OK, może trochę jeszcze dokręcił od czasu robienia zdjęć (basen dziecięcy, mnóstwo zieleni, więc jeszcze było lato). A może przez tyle czasu nie może go sprzedać z jakiegoś powodu? - wszystko jest możliwe i lepiej być ostrożnym. Moim zdaniem warty dokładnego oglądnięcia na żywo. Przed wyprawą warto jeszcze przedzwonić do sprzedającego i po prostu pogadać - z takiej rozmowy, nawet z samego jej przebiegu, czegoś ciekawego można się dowiedzieć (zadawać dużo pytań i sprawdzać, czy sprzedawca jakoś mocno się irytuje i kombinuje, czy może rzeczowo i zainteresowaniem odpowiada na wszystkie, nawet te z gatunku głupich).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-30 10:39:39 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-07-30 15:40:10
Posty: 54
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000
Pamiętaj tylko, że przebieg (o ile w ogóle realny) jest podany w milach, bo w FZS1000 nie ma możliwości przełączania mile/km. Sprzęt kupiony czysto w celach zarobkowych, gościu nic o nim nie wie. Ściągany z Anglii (licznik w milach i zżarty lakier na aluminium za kolektorami i chłodnicą). Mój też jest prawie z tego roku, też z Anglii i też granatowy. Jeździ i sprawuje się OK, ale czy drugi raz bym kupił kilkuletnie moto pochodzące z UK? Raczej nie... Za dużo problemów z odkręcaniem przegnitych i zapieczonych śrub...

Nie generalizuj ze wszystkie z angli sa zezarte wszystko zalezy od wlasciciela czy dbal i odpowiednio przechowywal

mamy te same motongi i moj ma zero rdzy i tez jest angol takze nie pitolcie ze wszystkie angliki sa zle


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-31 17:21:47 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-08-26 19:03:52
Posty: 34
Płeć: Mężczyzna
Kolejny motocykl do oceny,szukam,przegladam stad co jakis czas wklejam linki z motocyklami o ktorych mozecie cos powiedziec jako uzytkownicy tej marki.




http://motorrado.otomoto.pl/yamaha-fz-1 ... 72746.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-31 19:13:33 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-12-16 12:56:07
Posty: 344
Lokalizacja: Gród Kraka
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Szajsung
Obecne moto: BMW R1200GS ADV LC
Jak z polskiego salonu to i zapewne w nim serwisowany przynajmniej do czasu gwarancji.
Zapytaj o VIN i zadzwoń do salonu, gdzie był kupiony o historię serwisową...
Raczej nie powinni odmówić.
Jak są rachunki/faktury na pewno in plus.
Ale jak zawsze obowiązuje pełny wywiad, przesłuchanie właściwie, osobiste oględziny jak czujesz się na siłach, a jeśli nie - w serwisie Yamahy. Zapłacisz niewiele, a pewność będzie. No chyba że właściciel odmówi = odpuść.
Powodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-11-01 09:29:57 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-07-30 15:40:10
Posty: 54
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000
Z polskiego salonu - koles pewnie ma na mysli polski .... ale komis
Minusy
moto od handlarza
zostal polozony na prawo ale ktory z kolei nie mial jakiegos upadku wydech inny szyba itp...

kolektory za bardzo zasniedziale jak na 16 tys przebiegu u mnie jest 25 tys nastukane i sa jak nowe


ale jezeli to byla tylko drobna gleba to moto absolutnie nie moze byc zdyskwalifkowane


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-11-02 15:31:48 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-03-24 11:29:40
Posty: 67
Lokalizacja: WZ
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ef Zjet Adin
KHFazer1000 napisał(a):
Nie generalizuj ze wszystkie z angli sa zezarte wszystko zalezy od wlasciciela czy dbal i odpowiednio przechowywal
mamy te same motongi i moj ma zero rdzy i tez jest angol takze nie pitolcie ze wszystkie angliki sa zle



Po pierwsze: nie generalizuję. Nigdzie nie napisałem WSZYSTKIE, KAŻDY, ZAWSZE. Pisałem o moim sprzęcie i o moim podejściu do tematu w momencie, gdy jestem bogatszy o garść doświadczeń.
Po drugie: masz rację - wszystko zależy od właściciela w Anglii.
Po trzecie: nie wiem ile Twój sprzęt ma lat i ile czasu spędził na wyspach (może ma 3 lata z czego w UK był pół roku), nie widziałem go na oczy, ale wierzę na słowo, że jest igła. Nic to nie zmienia i stereotyp angielskie = przegnite pozostanie stereotypem z nielicznymi wyjątkami. Ja wiem tyle, że do kolejnego sprzęta z Anglii podejdę bardzo ostrożnie i sugeruję to wszystkim, którzy zastanawiają się nad sprzętem z UK.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-11-02 16:11:01 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-08-26 19:03:52
Posty: 34
Płeć: Mężczyzna
Wydaje mi sie ze na chwile obecna to co bylo w kraju do sprzedania zostalo wystawione.Motor ostatnio oceniany ma cos niejasna historie.Ktos kto jezdzil i chcialby sprzedac zrobilby to przed zima.Moto z Angli chyba odpuszcze,rozgladam sie jeszcze na mobile.de. Tam jak co to moge podjechac zobaczyc .Zima sie zbliza i kupowanie bez jazdy probnej to dodatkowe ryzyko.Moze przyjdzie czekac do wiosny.Choc moze jeszcze cos sie trafi,wtedy poprosze o ocene.Narazie dziekuje za pomoc.
ps.moze tego ocenicie

http://allegro.pl/yamaha-fazer-1000-top ... 83547.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org