Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-23 16:55:29 
Bez oftopa - przywitał się i od teraz koledze można by pomóc - z mojej strony:
droższe maszyny wcale nie oznaczają że będzie wszystko cacy - dokładne oględziny muszą być zawsze - czasem już na odchodne coś przykuje naszą uwagę i to będzie wierzchołek góry - zwanej szrotem ukrytym.
Bierz na oględziny mechanika - albo kogoś kto wie ocb w moto - i powodzenia :wink:
Czemu niektórym tak ciężko wytrzeć ten łańcuch żeby błyszczał a nie był zapaćkany?? :mrgreen:


Góra
  
 
PostNapisane: 2011-12-23 16:55:29 

PostNapisane: 2011-12-23 17:41:18 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-03-10 22:24:07
Posty: 411
Lokalizacja: DKL- dolnoslaskie krolestwo lądek
Płeć: Mężczyzna
Telefon: E52 :P
Obecne moto: Fz6 S
kolego mi tam się wydaje że moto godne obejrzenia. ze zdjęć to wygląda na zadbane. jest dosyć doinwestowane więc chyba stąd taka cena. bierz mechanika i jedz oglądaj, ja za swojego dałem 12900, duzo czy nie mam to gdzieś bo moto sprawuje się wyśmienicie!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-12-23 18:53:43 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-11-29 13:42:13
Posty: 251
Lokalizacja: Bestwina (koło Bielska Białej)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 504219468
Obecne moto: Suzuki V-strom 1000
Mnie też motorek się podoba ale wygląd to nie wszystko. Cena taka pewnie bo moto mocno doinwestowane. Bierz kogoś co się zna na mechanice w motocyklu i na oględziny. Ja jak jechałem po swojego to z daleka widząc go już wiedziałem że go wezmę, sprawdziłem mechaniczne najważniejsze podzespoły, umowa i w drogę do domu. A cena?... mnie odpowiadała do stanu technicznego. Więc jeśli ci siądzie ten FZS, nie przejmuj się kasą. Ważne żeby tobie odpowiadało. Pozdro i powodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-12-27 09:30:06 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-12-20 16:33:23
Posty: 3
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FAZER FZ6
Niech będzie pochwalony
Wizytę w poczekalni odbębniłem, za wszystkie rady bardzo dziękuję jestem na etapie poszukiwania jakiegos mechanika i zbierania kasiurki , jak sie czegoś dowiem dam znać
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-12-27 13:45:03 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2011-06-24 17:57:26
Posty: 1483
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW GS 1200
A moim zdaniem oczywiście wszyscy na chłopaka naskakują a zero konkretów. Przywitał się i tyle, temat zamknięty!!! I chwała mu za to, że chociaż cześć powiedział :) W końcu mamy sobie pomagać :)

Kolego sympatyczny motorek jest w nieco wyższej cenie gdyż ludzie sobie cenią to co uważają za dobre, tudzież bardzo dobre :) Jeżeli nie masz dalekiej drogi do tego kogoś to warto się przekonać jaki faktycznie jest ten sprzęcik!
Z uwagi na to, iż motorek jest krajowy, m9oże Pan jeździ nim od nowości więc i cenę sobie policzył odpowiednią. Patrząc na zdjęcia to faktycznie nie ma się do czego doczepić. Ma sporo wyposażenia,kilometrowo też nie wygląda to najgorzej, no a cena troche wysoka, ale nie ma takiej ceny której nie można troszke zbić. Egzemplarz godny zainteresowania :) Wrazie co gg: 708 58 33


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org