Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-01-29 18:57:03 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-07-10 14:21:11
Posty: 40
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6 Fazer S2
Witam!

znalazłem coś takiego: " Yamaha FZ1 S 1000 FAZER Do sprzedania bardzo ładna Yamaha FZ1. Motocykl czysty, schludny, zadbany z niskim oryginalnym przebiegiem. Technicznie bez żadnych zastrzeżeń. Wszystko sprawne, komputer nie wyświetla żadnych błędów. Pojazd gotowy do jazdy. Opony, napęd, klocki w stanie bdb. Po wymianie oleju na Yamalube. Potężna moc i nietuzinkowy desing tworzą z FZ1 bezkonkurencyjny w swojej klasie motocykl sportowy, a zarazem turystyczny. W razie pytań zapraszam do kontaktu 602 692 293"
Link: http://allegro.pl/yamaha-fz1-s-1000-fazer-zobacz-fz1s-fz1n-fz6-cb-i2083008793.html
Załącznik:
FZ1_sieradz.jpg [118.61 KiB]
Pobrane 319 razy

Może ktoś go widział albo zna tego handlarza? Sam zauważyłem że podnóżki zmieniane, dziwne śrubki w owiewce... Gość sprzedaje sporo motocykli (znalazłem w różnych archiwach) ale nazwy firmy/komisu nigdzie nie widać tyko numer telefonu. Wszystkie motocykle zawsze wypucowane, czyściutkie mocno się ktoś nad nimi napracował. Naczytałem się na innych forach od kolegów motocyklistów (też z tamtych okolic ) że rejon Sieradza to "zagłębie kowalskie" i żeby omijać. Strasznie daleko mam z Kraka i szkoda by było jechać w ciemno.
Proszę o ocenę egzemplarza i .... może ktoś blisko mieszka?

Pozdrawiam, Jacek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-29 18:57:03 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-01-29 20:50:34 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-08-22 22:23:57
Posty: 71
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: R1 Fz1 X-Max 690e
Przebieg jak na 5 sezonow smieszny. 3000km rocznie.
Zadzwon do niego - zapytaj sie co rozumie pod pojeciem "bezwypadkowy"
Zapytaj czy jezeli powie Ci, ze nic nie bylo robione z plastikami, a okaze sie to "ULEP" to czy odda Ci kase za droge?
To, ze srubki od szbyki i pokrywy baku sa nieoryginalne to nic nie znaczy, ale dlaczego na baku nie ma bialych naklejek na gorze?
Najwazniejsze - wez porzadny czujnik lakieru, handlarze nie kupuja nowych czesci w ASO.
Nie wiem czy dobrze patrze ale nie ma centralnej podstawki?
Najtansza FZ1 na mobile.de jest za 4.000 Euro, jak mu sie to oplaca przywozic, nawet przy kursie 4.2? Pewnie za 17 ja odda, to za ile ja kupil? 3k Euro+naprawa+zarobek?


Ostatnio edytowano 2012-01-29 21:57:38 przez MG75, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-29 21:37:02 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-07-10 14:21:11
Posty: 40
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6 Fazer S2
MG75 napisał(a):
To, ze owiewki od szbyki i pokrywy baku sa nieoryginalne to nic nie znaczy, ale dlaczego na baku nie ma bialych naklejek na gorze?

O kurcze! owiewki są nie oryginalne? no nie miałem pojęcia! a naklejka to o rodzaju paliwa ma tam być? podstawki rzeczywiście nie widać. Zadzwonię do niego, ale może coś mi koledzy jeszcze podpowiedzą co do tej sztuki, żebym miał o czym rozmawiać. Co do jazdy tam, to musiał bym być przekonany że wygląda na OK, a na razie się na to nie zanosi. Co zaś do czujnika, to taki jak Ty masz z 8k zet kosztuje :) a ja mam najbliższego kolegę lakiernika na Śląsku, no i nie zdążyłem go nawet zapytać czy ma do pożyczenia.

Ps. nie podoba mi się ten handlarz - ale muszę się upewnić jeszcze...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-29 22:04:22 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-08-22 22:23:57
Posty: 71
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: R1 Fz1 X-Max 690e
Przepraszam ale sie przejezyczylem - chodzilo mi o srubki a nie owiewki.
W Yamahach przewaznie szybka jest przykrecana na srubki z plastiku - one sie latwo lamia, wiec ktos mogl dac metalowe.
No niestety czujnik USG jest drogi.
Ale za kazdym razem jak jedziemy z kumplami ogladac samochod lub motocykl to jeden wyjmuje nasz "magiczny" czujnik a drugi patrzy na oczy sprzedajacego. Jak robia sie duze :shock: tzn ze bylo kombinowane :lol:
Na takim czujniku "wylazi" wszystko - wg mnie taki czujnik daje wiecej niz sprawdzenie moto w warsztacie.
Ale nawet zwykly czujnik do stali pozwala ocenic bak, ktory przy kazdym wiekszym szlifie ulega uszkodzeniu (albo rysuja sie boki, albo "wjezdza" w niego klamka, albo wlasciciel robi w nim dwa wgniecenia jajeczkami :confused2: )
A raczej nikt nie kupuje nowego baku pod kolor za ponad 2000pln w ASO :mrgreen:

P.S. Szkoda, ze nie zainteresowales sie tym drugim moto, ktore ja odpuscilem w Warszawie, nie widze tego ogloszenia wiec sie chyba sprzedalo :( Mi gosciu spuscil do 20k PLN, jak masz mniej to bys sprzedal te wszystkie graty i mial salonowy sprzet za 17k zamiast szukac po handlarzach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-29 23:43:59 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-07-10 14:21:11
Posty: 40
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6 Fazer S2
Dzięki MG75!

No dzięki informacji od Ciebie mam już jakie takie pojęcie co do czujników :)

Co do motocykla, to ja właściwie jeszcze nie wiem czy Fazera FZ1 czy Fazera 600-setkę S2 .
Sporo czasu już się rozglądam, bo od lipca 2011, a kasa która była przeznaczona na to, dzięki kilku skutecznym inwestycjom znacznie się powiększyła. Nie spieszę się za bardzo, bo uważam (jak mawiają na Wall Street) że nie a nie towar (jak myślą sprzedający) a kasa w ciężkich czasach jest królem. Widzę tez jak oferenci podnoszą ceny w takt ze zmianą kursów PLN/$ i Euro, już spada, zobaczymy odwrót?. Myślą że to oni są górą i oni dyktują ceny, zapominając że towar jest tyle wart ile jest w stanie za niego zapłacić nabywca. No cóż, jeśli chcą być w dobrym nastroju, to niech myślą że im sprzęty stojąc na placu drożeją z roku na rok :) Mam nawet linki do ogłoszeń - I cena (S2) 14.900 - nie poszedł. II cena 15.500 - nie poszedł III 16,200 i dalej stoi :) Jak będą musieli z jakichś powodów nagle sprzedać to się przekonają ile dostaną, a im później sprzedadzą tym dostaną mniej. Dalej więc się rozglądam, może trafi się coś od "normalnego" oferenta który chce sprzedać a nie sprzedawać lub się dowiedzieć "czy by kto kupił mojego za 17" :)

Ciekaw jestem czy ktoś jeszcze w tym F1 coś wypatrzy, a na razie przyglądam się sprzedawcy zastawiając się czy można mu zaufać.


Ostatnio edytowano 2012-01-30 00:25:59 przez jacek_a, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-30 00:16:24 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-08-22 22:23:57
Posty: 71
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: R1 Fz1 X-Max 690e
Skoro nie masz cisnienia na litra to pomysl moze nad czyms posrednim
Tu masz FZ8
http://allegro.pl/yamaha-fazer-fz8-n-sa ... 13506.html
Sprzet, nowy, jeszcze rok gwarancji, nic nie zuzyte
Lepiej dolozyc te pare tysi, ktore zawsze za rok czy dwa odzyskasz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-30 00:34:04 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-07-10 14:21:11
Posty: 40
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6 Fazer S2
MG75 napisał(a):
Skoro nie masz cisnienia na litra to pomysl moze nad czyms posrednim
Tu masz FZ8
http://allegro.pl/yamaha-fazer-fz8-n-sa ... 13506.html
Sprzet, nowy, jeszcze rok gwarancji, nic nie zuzyte
Lepiej dolozyc te pare tysi, ktore zawsze za rok czy dwa odzyskasz

Dzięki MG ponownie ! Wydaje mi się że 800 to nie dla mnie, macałem ją w Krakowie,
taki dziwny rozmiar :) ani to nie jest - zwinne 600 ani - konkretne 1000cc :drink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org