Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-05 16:04:02 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-03-05 15:27:00
Posty: 6
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: szukam
Witam, szanowni forumowicze prosze was o ocenę tego fazerka:
http://allegro.pl/yamaha-fz6-gratis-rewelacja-polecam-zamiana-i2182798962.html
fotki troche słabej rozdzielczości ale tak na pierwszy rzut oka, czy wyglada to na motocykl z jakas wypadkowa przeszloscią? warto mu się przyjżec bliżej? Przebieg taki troche smiechawy jak na ten rok wg mnie

edit

http://tablica.pl/oferta/yamaha-fz6-IDvWL7.html cos takiego przyciągneło moją uwage jeszcze, wyglada na zadbaną sztuke. Pytanie tylko o to łożysko głowki ramy - czy ten element nie powinien dożywać większych przebiegów?

w obu przypadkach mam szmat drogi do przejechania ;d dlatego zasięgam porad u Was ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-05 16:04:02 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-03-06 12:55:05 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2011-06-24 17:57:26
Posty: 1483
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW GS 1200
1. Przebieg śmiechawy, ale możliwy. Zwłaszcza jeśli ma jakąś dokumentację. Zdjęcia faktycznie telefonem walone chyba, a szkoda. Może poproś o dokładniejsze. Na pierwszy rzut oka nic niepokojącego nie zauważyłem. Mo0że na zdjęciach lepszej jakości coś by wyszło.

2. zależy jak kto jeździ, u niektórych dożywa więcej a u innych jak widać. Jak ma na to papiery to nic niepokojącego. Obniżony może dlatego, że niska kobietka, więc łatwiej się wsiadało:) Wygląda faktycznie na zadbany, tylko naklejek sporo, miejmy nadzieję, że nie ma pod nimi tego co w oczy koli, nie żebym się czepiał.

Z Poznania chyba jesteś, nic bliżej nie ma ? Wiem o istnieniu pewnego fajnego Fz, który mógłby Cie zainteresować. Fakt faktem sprzedaje go koleś co sprowadza motorki, ale ten akurat egzemplarz widziałem osobiście po sprowadzeniu i dlatego go polecam. Nie ma jeszcze go wystawionego, ale jak coś mogę porobić fotki i Tobie wysłać. Wszelkie info na pw lub mailowo.

ps. nie jestem żadnym pośrednikiem :)

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-06 16:47:01 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-03-05 15:27:00
Posty: 6
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: szukam
Dzieki serdeczne za Twoje opinie,
jesli chodzi o odległości od miejsc sprzedaży, dysponuję określoną gotówką i szukam egzemplarzy wartych bliższemu zainteresowaniu, bez względu na to czy są 50 czy 200 km od mojego miejsca zamieszkania, zależy mi na rzetelnym sprzedawcy i dobrym stanie technicznym. Dla mnie nie ma problemu, żeby wsiąść w pociąg, czy też samochód i udać się na oględziny ale właśnie najpierw zasięgam porad które motocykle są warte przejazdu tych kilometrów.
Tak jestem z Poznania ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org