Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-10 00:01:53 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-04-24 19:41:01
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ 6 S2 2009 r.
Dosyć stare ale chyba nikt tu nie dawał:

http://moto.pl/Motocykle/1,113375,4389114.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Świat Motocykli
PostNapisane: 2011-05-10 00:01:53 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-11-11 23:30:39 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
O co kaman z tymi trollami co się "witają" w losowych postach z nowych kont? Zjawisko się nasila...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-11-12 00:06:12 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
Dla niektórych między S1 a S2 prawie nie ma różnicy. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że mają rację, jednak sporo drobnych i większych elementów zostało poprawionych. W rzeczywistości jest to spory skok naprzód.
sfazowany Niedawno zlikwidowana była "powitalnia" i nowi się gubią na forum. Chyba to nie był do końca przemyślany ruch, czas pokaże.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-11-12 09:29:37 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Simfan napisał(a):
Niedawno zlikwidowana była "powitalnia" i nowi się gubią na forum. Chyba to nie był do końca przemyślany ruch, czas pokaże.


Dzieki, nie zarejestrowałem tego faktu..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-11-12 13:30:57 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Simfan napisał(a):
Chyba to nie był do końca przemyślany ruch, czas pokaże.

generalnie przemyślaniy, bo nawet w dziale powitalnia post "hejka" nic nie w nosi i jest spamem, no ale to pokazuje jak bardzo ludzie myślą - wejdą i w byle temacie napiszą "hejka"
bo mają w łbach zakute że trzeba spamować forum takimi gównianymi tekstami...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-11-13 22:39:44 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
misiakw napisał(a):
Simfan napisał(a):
Chyba to nie był do końca przemyślany ruch, czas pokaże.

generalnie przemyślaniy, bo nawet w dziale powitalnia post "hejka" nic nie w nosi i jest spamem, no ale to pokazuje jak bardzo ludzie myślą - wejdą i w byle temacie napiszą "hejka"
bo mają w łbach zakute że trzeba spamować forum takimi gównianymi tekstami...


W sumie to masz rację. Oprócz normalnych ludzi, niestety coraz więcej jest dzbanów tego typu i jest to wkurzające. Chociaż trochę szkoda tych nowych, co chcieli na wstępie coś o sobie i swoim sprzęcie powiedzieć i pokazać. Wiem, wiem, mogą to zrobić w dziale Galerie w wątkuNasze motocykle, choć z własnego doświadczenia... bywa tak, że trudno się zmobilizować :geek: A czas leci :oops:
A co byś powiedział na propozycję wskrzeszenia Powitalni. Jakikolwiek wpis nowego członka byłby możliwy tylko w przypadku wklejenia zdjęcia. Przecież w tym wątku najbardziej oczekiwane były zdjęcia motocykli. Nie wiem czy byłaby taka możliwość techniczna. Może warto, żebyś zastanowił się nad takim rozwiązaniem. Oczywiście nie naciskam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-11-14 12:11:42 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Simfan napisał(a):
A co byś powiedział na propozycję wskrzeszenia Powitalni. Jakikolwiek wpis nowego członka byłby możliwy tylko w przypadku wklejenia zdjęcia. Przecież w tym wątku najbardziej oczekiwane były zdjęcia motocykli. Nie wiem czy byłaby taka możliwość techniczna.


Wydaje mi się że to techniczne jest nierykonalne w skrypce forum. dodatkowo to generuje masę wypowiedzi starszych użytkowników z tekstami "no hejka", "fajny moto", "o witam somsiada". to też zapycha forum a nic nie wnosi. stąd mój wniosek że...

Simfan napisał(a):
Wiem, wiem, mogą to zrobić w dziale Galerie w wątku Nasze motocykle, choć z własnego doświadczenia... bywa tak, że trudno się zmobilizować

... że własnie dobrze że musisz się troszkę zmotywować. Generalnie jestem zdania że z punktu widzenia forum są tylko 2 typy wartościowych użytkowników. jedni to ci którzy realnie chcą coś powiedzieć, wnieść coś sensownego i oni nie mają problemu żeby się zmotywować. Dzięki nim forum jest wypełnione wartościową treścią, a o to chodzi.
Drugi typ to użytkownicy "pasywni" - wchodzą, czytają, a jedynie udzielają się tylko gdy mają problem. To też są wartościowi użytkownicy bo po pierwsze - nie utrudniają nikomu, po drugie piszą tylko o problemach które spotkają, więc inicjują dyskusje która może się potem przydać większej ilości ludzi. i jedni i drudzy są wartościowi, ludzie którzy piszą hejka - nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org