Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-02-02 15:39:47 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-01-18 18:20:01
Posty: 98
Lokalizacja: Tuchola
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha Fazer 600
Witam,powoli szukam,rozglądam się za Fazerką,S2 bardziej interesuję mnie wersja z ABS.
Nie spieszy mi się,rejon Kujawsko Pomorski,pomorski,dalej nie szukam,gdyby ktoś coś to poproszę o informację.
Nie interesuję mnie wersja "N"
Pozdrawiam Mariusz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupię Fz6 S2 z ABS
PostNapisane: 2019-02-02 15:39:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-02-04 00:08:41 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Hej, podpowiem Ci tylko ze malo jest wersji z ABS i przy ogledzinach koniecznie uruchom tryb diagnostyczny ABS i sprawdź czy dziala. Jesli slabo odbijają klamki lub tylko wibrują to negocjuj cene, przynajmniej 1500zl w dół. Niestety w starszych motocyklach pompa ma czesto zastane zaworki od nieuzywania i wilgoci w płynie hamulcowym. Ja swój kupiłem bez testowania, nie wiedzialem o trybie diagnostycznym a na jezdzie testowej w idealny letni dzień jako poczatkujacy balem sie sprowokowac abs do pracy. Kupilem a pozniej okazalo sie ze pompa jest do wymiany i w sumie kosztowalo mnie to z robocizną 800zł co jest małą sumą bo trafiłem bardzo tanią pompę.

Jak sprawdzic abs w trybie diagnostycznym znajdziesz na youtubie, tu na forum i w serwisowce ktora jest latwo dostepna na necie.

Wlasnie wybralem FZ6 przez wzglad na moto w tym budżecie z ABS, rozwazalem jeszcze honde CBF 600 tez z ABS.

Polecam FZ6 :) wspaniala maszyna..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-02-04 20:29:47 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-01-18 18:20:01
Posty: 98
Lokalizacja: Tuchola
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha Fazer 600
Dzięki za cenne uwagi,nawet nie miałem pojęcia o tym,na tym Abs też tak mi nie zależy,najważniejszy będzie stan motocykla.
Zauważyłem że dużo większy wybór jest na dole Polski,od Warszawy w dół,pomorze na razie słabo trochę:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org