Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-02-22 14:55:28 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2020-02-22 14:36:21
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 Fazer Black
Cześć,
jako, że przed chwilą założyłem konto, to: Jestem Książe, lat 29, obecnie dokujący na Mazurach.
Pierwszy i ostatni mój motocykl to Bandit600, który poszedł 6 lat temu. Od tamtego czasu, krótsze przygody z motocyklami przyjaciół. Po kilkaset km na CBR600RR, BMW K750 cafe racer, Suzuki SV1000.

Chcę mieć swój sprzęt na stałe, więc POSZUKUJĘ wśród Was jakiejś maszyny, która jest sprawdzona i zadbana.
600 pojemności w owiewkach, najchętniej z jakimś kufrem. Budżet startowy 7-8 tysięcy. Wiem, nie jest to za wiele, ale wracając do motocykli kasę pochłaniają jeszcze inne akcesoria, sami wiecie.
Pozdrawiam serdecznie! :)

PS. Może jakieś opinie na temat kredytowania sprzętu w komisach? Czy warto? Bo np. https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fz ... CNLKL.html? Rozważam i takie rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KUPIĘ Fazera 600
PostNapisane: 2020-02-22 14:55:28 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2020-02-22 15:26:18 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Cześć, ta s2 z ogłoszenia nie wygląda źle ale aż kapie z niej plak, na prawym mocowaniu silnika do ramy są jakieś dziwne otarcia, być może był tam wcześniej crash pad który się wygiął przy upadku i trochę podrapał ramę ale trzeba by sprawdzić czy rama nie była naprawiana. W tej cenie raczej patrzyłbym za czymś z abs, chociaz ładna sztuka że znanego źródła spokojnie może tyle kosztować, ale nie z komisu.

Fz6 to imo lepszy kierunek niz fzs, nie masz zabawy z regulacją i czyszczeniem gaźników co chwilę, ssanie itp. Nawet opon jest większy wybór bo fzs ma nietypowe rozmiary, dłużej Ci posłuży i tak dalej... :)

Co do kredytu w komisie to ja bym wolał wziąć kredyt w swoim banku, dają Ci gotówkę i masz tam ileś czasu na dostarczenie dokumentu zakupu, z gotówką możesz też oglądać wtedy sprzęty od osób prywatnych a nie tylko komisy z frankensteinami.

Patrząc na wydatki załóż że po zakupie wydasz z dodatkowy tysiak na płyny i podstawową eksploatację jeśli inne rzeczy okresowe jak regulacje czy wymiany są już zrobione.

Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-22 15:47:47 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
Zobacz ofertę: YAMAHA MOTORCYCLES FZS 600 Fazer ABS https://allegro.pl/ogloszenie/yamaha-mo ... e=facebook

Wiem, że nie Twój budżet ale może warto dobrze przemyśleć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org