Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-02-09 12:16:25 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-04-06 14:46:35
Posty: 78
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: brak...
Hello, to dziwny post, ale proszę Was w wolnej chwili o rzetelną ocenę mojej Fazerki. Mam dylemat, bo z jednej strony myślałem ostatnio o jej sprzedaży, a z drugiej za bardzo jestem do niej przywiązany stąd sprzeczne wewnętrzne odczucia... ;-) Znam jej historię, ale chciałbym poznać opinie fachowców od oceny ze zdjęcia... Mam też świadomość, że cena którą proponuję jest z 'kosmosu' ale wynika to tylko z tego, że chyba podświadomie nie chcę się z nią rozstawać. Dlatego nie zamieszczam ogłoszenia w dziale sprzedam a prosze jedynie o kilka słów. Z góry dziękuję.

Oto link do aukcji http://allegro.pl/yamaha-fz6-s-fazer-ak ... 91358.html

PS. Proszę o nie pisanie, że chyba mnie pop*******ło z ceną...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-09 12:16:25 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-02-09 18:30:02 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-04-20 10:35:57
Posty: 47
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW K 1200 S
Jak dobrze jeździ to po co sprzedawać:). Ma parę mankamentów estetycznych ale najważniejszy stan techniczny. Ja bym nie sprzedawał chyba że masz kaskę na zbyciu to można ewentualnie nowszy rocznik kupić:D. Piękny wydech moje marzenie:D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-09 20:49:20 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-05-31 11:38:02
Posty: 699
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 CBF 1000A
hmm moto marzenie bo salonowe polskie z histroia to jeszcze dopieszczone pielegnowane i zdobrymi dodatkami, jak dla mnie to taki egzemplarz tzymalbym dlugo no chyba ze moto Ci juznie wystarcza i masz odpowiednio duzo kasy by kupic rownie dobry/sprawdzony sprzet (patrzac po ogloszeniach czym sie handluje to ciezko bedize znalezc taka dobra sztuke)

p.s. mialem ochote na Twoje kufry ale chyba nie odpowiadales na zapytania albo nei chciales ich sprzedac


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-09 21:18:32 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-29 09:23:07
Posty: 672
Lokalizacja: CCH
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Gladius 650 mit ABS
Ciekawe zdjęcia od strony artystycznej :wink:

Ale mógłbyś umyć moto do tych fotek :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-09 21:35:45 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-08-22 08:18:10
Posty: 118
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BT 1100 Bulldog
Ha oglądałem ją kilka razy na allegro nawet chciałem dzwonić do Ciebie szukam ładnej sztuki na kufrach mi nie zależy ale kominy zajefajne co z tą owiewką mocno to widać ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-10 10:33:49 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-04-06 14:46:35
Posty: 78
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: brak...
Szymon_NDG napisał(a):
Jak dobrze jeździ to po co sprzedawać:). Ma parę mankamentów estetycznych ale najważniejszy stan techniczny. Ja bym nie sprzedawał chyba że masz kaskę na zbyciu to można ewentualnie nowszy rocznik kupić:D. Piękny wydech moje marzenie:D

Rzecz w tym, że nie chcę jej sprzedać z powodu braku kasy, ale też nie po to, aby kupić nowe mocniejsze moto. W zasadzie to zmienia mi się hobby nieco i w zeszłym roku miałem mało czasu na latanie, ledwie 3000 to mizerny przebieg. Na początku 2010 założyłem oplot i gniazdo zapalniczki właśnie po to, żeby zrobić jakąś fajną wyprawę, już nie Skandynawię, ale raczej południe. Tyle, ze dostałem zaległy prezent urodzinowy i… wessało mnie bez reszty…

geguś napisał(a):
hmm moto marzenie bo salonowe polskie z histroia to jeszcze dopieszczone pielegnowane i zdobrymi dodatkami, jak dla mnie to taki egzemplarz tzymalbym dlugo no chyba ze moto Ci juznie wystarcza i masz odpowiednio duzo kasy by kupic rownie dobry/sprawdzony sprzet (patrzac po ogloszeniach czym sie handluje to ciezko bedize znalezc taka dobra sztuke)

p.s. mialem ochote na Twoje kufry ale chyba nie odpowiadales na zapytania albo nei chciales ich sprzedac

Jeśli z Tobą rozmawiałem wczoraj to wysłałem Ci sms, ale może pokopałem coś numerem telefonu. W każdym razie mam dwóch chętnych, tyle, że czekają aż naładuję akumulator. Jeden chce w całym komplecie drugi tylko z wydechem, poza tym aby to wszystko zdemontować potrzebuję podskoczyć do warsztatu bo nie mam tylu kluczy.

lukimaster napisał(a):
Ciekawe zdjęcia od strony artystycznej :wink:

Ale mógłbyś umyć moto do tych fotek :P

To fakt, ale to był ostatni listopadowy chyba wypad, i rzutem na taśmę zrobiłem kilka zdjęć nad Narwią. Taki spontan wyszedł. Ale profesjonalną sesję to bym zrobił. Fakt, trochę jest fleja i się nie umyła do zdjęć… ;-)

franc napisał(a):
Ha oglądałem ją kilka razy na allegro nawet chciałem dzwonić do Ciebie szukam ładnej sztuki na kufrach mi nie zależy ale kominy zajefajne co z tą owiewką mocno to widać ?

Widać i mnie to wkurza… Na kancie tuż przy szybie i na prawym wewnętrznym wypełnieniu. Skleiłem to za jakieś 100 złotych, myślałem, że będzie lepiej, lakierować nie chciałem, zastanawiam się nad wymianą tej czaszy i jednego wypełnienia, w 1000 się zmieszczę, bo już sprawdzałem. Nawet nie będzie trzeba lakierować bo po kolor można zamówić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-10 16:24:05 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-05-31 11:38:02
Posty: 699
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 CBF 1000A
grisha
interesowalem sie jeszcze w zeszlym roku ale cisza byla wiec juz zakupilem inne z ktorych tez jestem mega zadowolony


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org